głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fest Wszyscy mówią że się kochają że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. Mówią też że nie rzucają słów na wiatr. A to kłamcy! Większo

fest

fest.moblo.pl
Wszyscy mówią że się kochają że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. Mówią też że nie rzucają słów na wiatr. A to kłamcy! Większość ich z
Wszyscy mówią że się kochają że... teksty

fest dodano: 4 stycznia 2012

Wszyscy mówią,że się kochają,że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. Mówią też, że nie rzucają słów na wiatr. A to kłamcy! Większość ich związków , które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch trzech miesiącach, a partnerzy wyzywają się,wmawiają nierealne sytuacje. To właśnie jest to uczucie? Tak wygląda ta miłość? Jeśli kocha się kogoś na prawdę to jest się w stanie zrobić wszystko,żeby utrzymać tą osobę przy sobie jak najdłużej. I staranie się o to,żeby to "na zawsze" nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.

rzeczywistość dała dupy. teksty

fest dodano: 4 stycznia 2012

rzeczywistość dała dupy.

Wierzyła  że któregoś dnia... teksty

fest dodano: 4 stycznia 2012

Wierzyła, że któregoś dnia zniknie na dobre. Odejdzie, a ona spróbuje zapomnieć, że istniał. Tak naprawdę pozostanie jednak pyłem na powiekach i będzie odbierał sny. Stanie się na ułamek sekundy najrealniejszym z nierealnych, najlepszym z najgorszych..

Kiedy byłam w Twoim wieku czytałam... teksty

fest dodano: 4 stycznia 2012

Kiedy byłam w Twoim wieku czytałam książki a nie instrukcje testów ciążowych.

A jeśli jesteś taki sam jak cała... teksty

fest dodano: 4 stycznia 2012

A jeśli jesteś taki sam jak cała reszta facetów, jeśli jesteś takim samym nic nie wartym chu**m bez uczuć frajerze, to uprzedź mnie już od początku.

dłonie przesiąknięte nikotyną . z... teksty

fest dodano: 4 stycznia 2012

dłonie przesiąknięte nikotyną . z t-shirtu emanuje zapach alkoholu. z serca wydobywa się dość mocna woń Ciebie.

mam ochotę wyciągnąć wskazówki z... teksty

fest dodano: 2 stycznia 2012

mam ochotę wyciągnąć wskazówki z tego cholernego zegara i włożyć Ci je w dupę ku czci pamięci mojego czasu, który zabrałeś mi bezpowrotnie, marnując go na złudne nadzieje. na to, że jesteś księciem na białym koniu, a wodoodporny tusz jest skuteczny .

Kiedy wolisz sie z nia klocic niz z... teksty

fest dodano: 2 stycznia 2012

Kiedy wolisz sie z nia klocic niz z kims innym dobrze bawic .

Nie jestem gwiazdą Hollywood  ani... teksty

fest dodano: 2 stycznia 2012

Nie jestem gwiazdą Hollywood, ani Playboya. nie jestem gwiazdą polarną, nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, nie krążę wokół Ciebie jak ciało niebieskie, jestem niezależna - mów mi słońce. ; )

bądź kimś  kto usiądzie obok i... teksty

fest dodano: 2 stycznia 2012

bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust. bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie, chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata.

Mam nadzieję  że okażesz się taki... teksty

fest dodano: 2 stycznia 2012

Mam nadzieję, że okażesz się taki jak Piotr Korzecki, Fitzwilliam Darcy, Mark Darcy, Edward Cullen lub inny romantyk. Jednak Ty jesteś ślepym, lubiącym puste blondynki blondynem. Powiem Ci jedno: Spadaj .

wystarczy  że tylko Twój uśmiech... teksty

fest dodano: 2 stycznia 2012

wystarczy, że tylko Twój uśmiech powędruję w moim kierunku, a moje serce ma siłę wyskoczyć gardłem, krew pulsuje w skroniach, bodźce nerwowe wybijają rytm szcześcia w moim mózgu i to wszczystko za sprawą tych Twoich uroczych dołeczków na policzkach.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 136 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV