głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Przyjaźń poznaje się po tym że nic nie może jej zawieść a prawdziwą miłość po tym że nic nie może jej zniszyć''. Antoine de Saint Exupéry – Mały Książe . Czasa

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Przyjaźń poznaje się po tym że nic nie może jej zawieść a prawdziwą miłość po tym że nic nie może jej zniszyć''. Antoine de Saint Exupéry – Mały Książe .
  Przyjaźń poznaje się po tym  że... teksty

zdezelowana dodano: 26 września 2018

,,Przyjaźń poznaje się po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszyć''. Antoine de Saint-Exupéry – ,,Mały Książe".

Czasami w głowie pojawiają się... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2018

Czasami w głowie pojawiają się zdania, które przychodzą znikąd. Nie wykluwają się z jakiegoś ciągu myślowego. Po prostu są. Pionowe, podczas gdy reszta jest pozioma. Wbijają się w mózg jak noże w stół. Tną wszystkie inne myśli na małe kawałki. Na przykład zdanie: to się nigdy nie skończy. Albo: tak będzie aż do końca." Jakub Żulczyk "Wzgórze Psów"

Nasze spotkanie pierwszy raz od dawna... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2018

Nasze spotkanie pierwszy raz od dawna było szczere. Dręczy mnie jedynie to, że nie powiedziałem ci tak wielu rzeczy. Tego, że masz piękne oczy. Najpiękniejsze. Najbardziej błękitne jakie widziałem kiedykolwiek. Tego, że uwielbiam twoje delikatnie miękkie ciało a za razem tak silne. Tego, że czułem się szczęśliwy. Tego, że 5 godzin przeminęło jak 5 minut. Tego, iż uważam, że między nami była miłość. Zaczęliśmy tylko w nieodpowiednim miejscu i czasie. Tego, że mogę ci mówić wszystko, bo mnie naprawdę słuchasz i chcesz wiedzieć. Tego, że choć się boisz, ty też możesz mi powiedzieć wszystko, bo zawsze chętnie cię wysłucham. Tego, że będę cię wspierać tak długo, jak tylko będę mógł i jak długo będziesz chciała, bo wiem, że ja z kolei zawsze i bez względu na wszystko mam w tobie oparcie. /słowem w sedno

 Grunt nie przywiązywać się do... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2018

"Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic." Erich Maria Remarque, Trzej towarzysze

 Spotkanie kogoś  kogo pokocha się... teksty

zdezelowana dodano: 24 września 2018

"Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko". Cecelia Ahern – PS Kocham Cię

 Kiedy coś przestaje boleć... teksty

zdezelowana dodano: 24 września 2018

"Kiedy coś przestaje boleć, przestaje mieć znaczenie." Stephen King Cmętarz Zwieżąt

 To była tęsknota fizjologiczna.... teksty

zdezelowana dodano: 24 września 2018

"To była tęsknota fizjologiczna. Spanie bez snów, chodzenie bez kroków, świat bez właściwości." Anna Ciarkowska "Chłopcy, których kocham"

 Poznałem  czym jest samotność... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2018

"Poznałem, czym jest samotność zakochanego człowieka, i że nic na świecie nie rani bardziej niż nieodwzajemniona miłość." Kou Yoneda "Złamane skrzydła #1"

 Nie płacz za mną  jeśli kiedyś... teksty

zdezelowana dodano: 22 września 2018

"Nie płacz za mną, jeśli kiedyś nie wrócę, Nie odbiorę telefonu i wszystko rzucę. Pozostanie po mnie tylko to Co przywołasz z pamięci w bezsenną noc." Verba "Nie płacz za mną"

 Pewien mądry człowiek powiedział... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

"Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Nie da się odnaleźć miłości tam, gdzie jej nie ma, ani ukryć jej tam, gdzie naprawdę istnieje”. Pomyśl o tym". -Leisa Rayven - "Zły Romeo"

 Jeszcze zdążymy w dżungli... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

"Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć, Tęskność zawrotna przybliży nas. Zbiegną się wreszcie tory sieroce naszych dwóch planet, Cudnie spokrewnią się ciała nam." Edward Stachura "Jest już za późno, nie jest za późno"

Panować można nad tym co się... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

Panować można nad tym,co się myśli, ale nie nad tym,co się czuje. ~Eric-Emmanuel Schmitt- Napój Miłosny

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV