głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Nie da się odnaleźć miłości tam gdzie jej nie ma ani ukryć jej tam gdzie naprawdę istnieje”. Pomyśl o tym . Leisa Ray

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Nie da się odnaleźć miłości tam gdzie jej nie ma ani ukryć jej tam gdzie naprawdę istnieje”. Pomyśl o tym . Leisa Rayven
 Pewien mądry człowiek powiedział... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

"Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Nie da się odnaleźć miłości tam, gdzie jej nie ma, ani ukryć jej tam, gdzie naprawdę istnieje”. Pomyśl o tym". -Leisa Rayven - "Zły Romeo"

 Jeszcze zdążymy w dżungli... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

"Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć, Tęskność zawrotna przybliży nas. Zbiegną się wreszcie tory sieroce naszych dwóch planet, Cudnie spokrewnią się ciała nam." Edward Stachura "Jest już za późno, nie jest za późno"

Panować można nad tym co się... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

Panować można nad tym,co się myśli, ale nie nad tym,co się czuje. ~Eric-Emmanuel Schmitt- Napój Miłosny

 Byliśmy tutaj  by pomylić kilka... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

"Byliśmy tutaj, by pomylić kilka dotyków z wizją miłości. Byliśmy, by pomylić kilka pocałunków z pożądaniem. Byliśmy, by pomylić samotność z bliskością. To pokręcone, co ludzie potrafią zrobić - i z kim - by nie czuć się samotnie." Brittainy C. Cherry "Ogień, który ich spala"

 Jakimi szczęściarzami są Ci... teksty

zdezelowana dodano: 20 września 2018

"Jakimi szczęściarzami są Ci, którzy mogą się przytulać do swoich ukochanych, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota." P.S. Kocham Cię - Cecelia Ahern

 W każdym razie mamy do siebie... teksty

zdezelowana dodano: 19 września 2018

"W każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, a to jest ważne Kiedy czyjeś szczęście jest Twoim szczęściem- to właśnie jest miłość."

Czy może być coś piękniejszego... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

Czy może być coś piękniejszego niż to, że jesteś? - Aleksandra Steć Dotyk Twoich Słów

 Tęsknota to dziwne uczucie. Potrafi... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

"Tęsknota to dziwne uczucie. Potrafi być naprawdę piękna, jeśli po drugiej stronie znajduje się druga osoba. Czasem jednak niszczy nas od środka, miesza w głowie i doprowadza do szaleństwa, gdy nie istnieje nic poza nią." Karolina Klimkiewicz "Wybacz mi"

Jeśli pewnego dnia będziesz musiał... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

Jeśli pewnego dnia będziesz musiał wybierać pomiędzy światem a miłością, pamiętaj o tym: jeśli wybierzesz świat, zostaniesz bez miłości, lecz jeśli wybierzesz miłość, zdobędziesz z nią cały świat. -Albert Einstein

 W srebrzyste pola chciałbym z Tobą... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

"W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść I marzyć cicho o nieznanym bycie, W którym byś była moją samotnością, I w noc tę prześnić całe moje życie." Stanisław Ignacy Witkiewicz "Szewcy"

„Ale zdarza się  że chcę cię... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

„Ale zdarza się, że chcę cię, tak po prostu i nie ma miejsca dla żadnych innych pragnień.” ~ F. Scott Fitzgerald - "Chichot losu"

 Czasem poznaje się kogoś  kto... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

"Czasem poznaje się kogoś, kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym, że nigdy nie zapomina się tego kogoś." Leisa Rayven "Zły Romeo"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV