głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Nie ma sensu kochać kogoś obok kogo można budzić się rano jedynie od przypadku do przypadku . Janette Winterson Namiętność 10 miesięcy po naszej pięknej nocy k

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Nie ma sensu kochać kogoś obok kogo można budzić się rano jedynie od przypadku do przypadku . Janette Winterson Namiętność
 Nie ma sensu kochać kogoś  obok... teksty

zdezelowana dodano: 7 sierpnia 2017

"Nie ma sensu kochać kogoś, obok kogo można budzić się rano jedynie od przypadku do przypadku". Janette Winterson - Namiętność

10 miesięcy po naszej pięknej nocy... teksty

zdezelowana dodano: 11 lipca 2017

10 miesięcy po naszej pięknej nocy, która uznalam za ostatnią, za pożegnanie, znów się do mnie odzywasz. Nie było Cie w moim życiu, nawet o Tobie nie myslalam. Mowilam, ze to minęło i nie ma tego. Ale w momencie, kiedy zobaczylam ikonkę Twojego profilowego w Messengerze serce zabiło mi, jak nigdy. I teraz zastanawiam się: czy to kiedyś z nas wyjdzie, czy do końca życia będzie siedzieć w nas ?

 Wiesz  jak się obudziłam rano w... teksty

zdezelowana dodano: 11 lipca 2017

"Wiesz, jak się obudziłam rano w tamtym łóżku, nie mogłam oderwać nosa od poduszki, leżałam tak dwie godziny i ją wąchałam, w życiu niczego tak nie pragnęłam jak tego, by zapach, który zostawiłeś, wciąż trwał i był przy mnie, może nawet we mnie..." -Piotr Adamczyk "Pożądanie mieszka w szafie"

I dopadła mnie samotność. Ale taka... teksty

zdezelowana dodano: 21 czerwca 2017

I dopadła mnie samotność. Ale taka, na która nie pomogą codzienne rozmowy z przyjaciółmi ani czekolada. Na ta samotność jedynym lekarstwem jest obecność drugiego człowieka. Tej konkretnej osoby, przy której czujemy się potrzebni i kochani. /zdezelowana.

Wiem  że jedynym sposobem  by... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Wiem, że jedynym sposobem, by przetrwać kolejny dzień jest wmawianie sobie, że to następny wybój, który musze pokonać na swojej drodze. Muszę wierzyć, że coś lub ktoś wciąż na mnie czeka. Że nie jest przeznaczona mi samotność.

Czasami potrzeba kogoś  kto pokaże... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Czasami potrzeba kogoś, kto pokaże Ci, ze w zuciu jest więcej właściwych dróg. Że istnieje więcej niż jeden sposób na satysfakcję.

Zycie zmienia się szybko niczym... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Zycie zmienia się szybko niczym obrót klucza w zamku. Jeśli to ten właściwy, otwiera cos fantastycznego, ale jeśli nie, zatrzymuje człowieka w miejscu.

Nie ma nic lepszego niż pocałunek... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Nie ma nic lepszego niż pocałunek pod gwiazdami, zwłaszcza gdy jest się z kimś, kto sprawia, ze czujesz się jak część nowego gwiazdozbioru.

Nie było już dla nas szans  ...... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Nie było już dla nas szans (...), ale chciałam wyjaśnień. Chciałam wiedzieć dlaczego.

Za każdym razem  gdy wydaje mi się... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Za każdym razem, gdy wydaje mi się, ze słońce nigdy już nie wzejdzie, jego promienie przedzierają się przez chmury, dając mi okruch nadziei.

W tej chwili myślę  ze życie wielu... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

W tej chwili myślę, ze życie wielu ludzi kończy się zbyt wcześnie. Teraz widzę, że jeśli przeżywa się każdy dzień tak, by był znaczący (...) nie powinno się odczuwać wyrzutów sumienia.

Życie nie zawsze gwarantuje druga... teksty

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Życie nie zawsze gwarantuje druga szansę, wiec jesli jednak ja daje, należy ja wykorzystać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV