głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania ujrzałam w końcu te dłonie usta i oczy które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem że to Ty.

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania ujrzałam w końcu te dłonie usta i oczy które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem że to Ty.
Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania, ujrzałam w końcu te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem, że to Ty.

“   Unikasz mnie od jakichś 8 lat.... teksty

zdezelowana dodano: 7 grudnia 2016

“ - Unikasz mnie od jakichś 8 lat. - Tak, zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji. - Ty i te Twoje epitety. - "Nie remontuje się domu koparką". Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie, spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki. - Chcę tylko iść na kawę. - Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1/3 tak dojrzała i intensywna jak teraz. Każdy jest na coś uczulony, od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

''Rozpoczęło się od przypadku  od... teksty

zdezelowana dodano: 6 grudnia 2016

''Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być"

 Czasami musimy przestać analizować... teksty

zdezelowana dodano: 5 grudnia 2016

"Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej..."

Mądry facet nie zastanawia się ilu... teksty

zdezelowana dodano: 2 grudnia 2016

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

 Prawdopodobnie będę wariatką do... teksty

zdezelowana dodano: 24 listopada 2016

"Prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. Pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy, nie zdając sobie nawet sprawy, że są nienormalne. Ludzie będą się nade mną litować, a ja sobie nigdy nikogo normalnego nie znajdę. I tak będzie zawsze, (...). Zostałam uszkodzona. Tych zniszczeń nie da się naprawić. "

 a na końcu zakochujesz się w kimś... teksty

zdezelowana dodano: 22 listopada 2016

"a na końcu zakochujesz się w kimś, kto zupełnie odbiega od twojego ideału..."

 Ona      Prawdziwa dojrzała kobieta... teksty

zdezelowana dodano: 16 listopada 2016

"Ona" "Prawdziwa dojrzała kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest. Ona ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta."

 Byłeś złym wspomnieniem  teraz... teksty

zdezelowana dodano: 15 listopada 2016

"Byłeś złym wspomnieniem, teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi, żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi, którym poświęcam swój czas. Przypominasz mi, żeby widzieć ludzi takimi, jacy są a nie takimi, jakimi chciałabym ich widzieć. Przypominasz mi, żeby zakochiwać się w tym, jak ludzie mnie traktują a nie w tym, co mi mówią. A jeśli mimo wszystko pokocham znów niewłaściwą osobę, to pamięć o tobie przypomni mi, że mogę przetrwać najgorsze."

 Ludzi nie kocha się za to  że są... teksty

zdezelowana dodano: 9 listopada 2016

"Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są".

 Był miłością mojego życia.... teksty

zdezelowana dodano: 4 listopada 2016

"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki".

 Chcę powiedzieć Ci wieczorem   że... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2016

"Chcę powiedzieć Ci wieczorem, że nic innego oprócz Ciebie nie ma w moich myślach".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV