głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Bo czasem nic nie jest silniejsze od miłości.. Zastanawiam się ilu osobom nie udaje się być z tymi których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak ni

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Bo czasem nic nie jest silniejsze od miłości..
Bo czasem nic nie jest silniejsze od... teksty

zdezelowana dodano: 26 kwietnia 2016

Bo czasem nic nie jest silniejsze od miłości..

Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

zdezelowana dodano: 24 kwietnia 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

Chce Cię dziś całować .. . teksty

zdezelowana dodano: 23 kwietnia 2016

Chce Cię dziś całować .. .

Godzina rozmowy i znowu całe życie... teksty

zdezelowana dodano: 23 kwietnia 2016

Godzina rozmowy i znowu całe życie staje do góry nogami.

Ale zadajcie sobie pytanie: Czy... teksty

zdezelowana dodano: 22 kwietnia 2016

Ale zadajcie sobie pytanie: Czy straciliście kiedyś kogoś, kogo kochaliście, i pragnęliście jeszcze jednej rozmowy, jednej szansy, by odrobić ten czas, gdy myśleliście, że ta osoba będzie zawsze przy was? Jeśli tak, to wiecie, że możecie przejść przez całe życie, kolekcjonując dni, ale żaden nie dorówna temu, który chcielibyście odzyskać.

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu... teksty

zdezelowana dodano: 20 kwietnia 2016

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem, albo lekcją.

 Zrób to. Wsiądź do samolotu... teksty

zdezelowana dodano: 20 kwietnia 2016

"Zrób to. Wsiądź do samolotu, złap pociąg. Pokonaj setki kilometrów. Stań przed nią i powiedz prosto w oczy „Wiem, że to szalone ale potrzebowałem Cię teraz”. Nasze życie jest zbyt krótkie, aby zawsze być rozsądnym. Odległość nie ma znaczenia, jeśli Twoje oczy błyszczą kiedy Ona się uśmiecha."

Kobieta zwykle kłóci się z osobami... teksty

zdezelowana dodano: 10 kwietnia 2016

Kobieta zwykle kłóci się z osobami, na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby, które ją denerwują.

 ...  chcę wam przypomnieć... teksty

zdezelowana dodano: 10 kwietnia 2016

(...) chcę wam przypomnieć, żebyście mieli gdzieś, co myślą inni. Wasze życie należy do was, wasza muzyka jest waszą muzyką, wasze wybory są waszymi wyborami, a wasza wódka jest waszą wódką. Nie traćcie czasu na gówniane rzeczy. Róbcie wyłącznie to, co chcecie robić. Włóczcie się po klubach, skaczcie z samolotu, odwiedźcie Bługarię. Mam to gdzieś. Róbcie rzeczy, dzięki którym będziecie szczęśliwi, bo LA BREVE VITA*! *Życie jest krótkie.

“Dobrze  poczekam na Ciebie. Bo Ci... teksty

zdezelowana dodano: 2 marca 2016

“Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

Najważniejsze jest znaleźć kogoś... teksty

zdezelowana dodano: 29 luty 2016

Najważniejsze jest znaleźć kogoś kto dotknie twojej duszy, nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca, nie przyspieszając biegu zdarzeń, Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając pozostać ci w takim miejscu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła.

Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

zdezelowana dodano: 26 luty 2016

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV