głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Byłeś złym wspomnieniem teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi którym poświęcam swój czas.

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Byłeś złym wspomnieniem teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi którym poświęcam swój czas. Przypo
 Byłeś złym wspomnieniem  teraz... teksty

zdezelowana dodano: 15 listopada 2016

"Byłeś złym wspomnieniem, teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi, żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi, którym poświęcam swój czas. Przypominasz mi, żeby widzieć ludzi takimi, jacy są a nie takimi, jakimi chciałabym ich widzieć. Przypominasz mi, żeby zakochiwać się w tym, jak ludzie mnie traktują a nie w tym, co mi mówią. A jeśli mimo wszystko pokocham znów niewłaściwą osobę, to pamięć o tobie przypomni mi, że mogę przetrwać najgorsze."

 Ludzi nie kocha się za to  że są... teksty

zdezelowana dodano: 9 listopada 2016

"Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są".

 Był miłością mojego życia.... teksty

zdezelowana dodano: 4 listopada 2016

"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki".

 Chcę powiedzieć Ci wieczorem   że... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2016

"Chcę powiedzieć Ci wieczorem, że nic innego oprócz Ciebie nie ma w moich myślach".

 Jest prawdą  że ci  których... teksty

zdezelowana dodano: 31 października 2016

"Jest prawdą, że ci, których spotykamy, mogą nas zmienić, i to czasem tak gruntownie, że nie jesteśmy już tymi samymi ludźmi, nawet z nazwiska".

 I jestem tu  nie śpię   czekam aż... teksty

zdezelowana dodano: 28 października 2016

"I jestem tu, nie śpię - czekam aż się namyślisz, by się odezwać".

 Wiem  że nie warto czekać  aż... teksty

zdezelowana dodano: 26 października 2016

"Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że Cię kocham, że martwię się o Ciebie, że chcę się z Tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj."

„Może niektórzy ludzie pojawiają... teksty

zdezelowana dodano: 25 października 2016

„Może niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu po to, aby wyleczyć nas z innych ludzi.”

„Czasami najpiękniejsza na sali... teksty

zdezelowana dodano: 18 października 2016

„Czasami najpiękniejsza na sali nie jest dziewczyna, która ma obiektywnie najbardziej idealną figurę i rysy twarzy, ale ta, która ma do siebie zaufanie, lubi siebie i emanuje radością. Ona będzie przyciągała do siebie spojrzenia i budziła zazdrość, chociaż gdyby zbadać jej atuty za pomocą cyfrowego wzorca kobiecej urody, niekoniecznie otrzymałaby dobry wynik. Bo źródłem jej pewności siebie i radości nie jest dyplom ukończenia szkoły dla kandydatek na Miss Świata, tylko to, że lubi swoje prawdziwe ,,ja’’, czyli ma świadomość swoich emocji, uczuć i pragnień. Kocha siebie za to, że jest na świecie i znajduje radość w różnych, nawet drobnych i pozornie nieznaczących sprawach lub zdarzeniach.”

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

zdezelowana dodano: 17 października 2016

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

„Zawsze tak jest. Ten  kogo chcesz... teksty

zdezelowana dodano: 12 października 2016

„Zawsze tak jest. Ten, kogo chcesz mieć, nie chce ciebie, a ten, kogo nie chcesz, chce. To niemal niemożliwe, żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem. Zawsze jedno biega za drugim, a kiedy się w końcu znudzi, to drugie często zaczyna się za nim uganiać. To, że dwoje ludzi ugania się za sobą nawzajem, dogania się i spotyka, to cud.”

Jeszcze wczoraj pasowalismy do siebie... teksty

zdezelowana dodano: 1 października 2016

Jeszcze wczoraj pasowalismy do siebie na zawsze. Ale dzisiaj wiem, że przeszłość powinna zostać przeszłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV