głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Czasem poznaje się kogoś kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym że nigdy nie zapomina się teg

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Czasem poznaje się kogoś kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym że nigdy nie zapomina się tego kogoś
 Czasem poznaje się kogoś  kto... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

"Czasem poznaje się kogoś, kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym, że nigdy nie zapomina się tego kogoś." Leisa Rayven "Zły Romeo"

 ... gdybym miał gwarancję  że... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

"... gdybym miał gwarancję, że będę z Tobą chociaż rok, a potem mnie zabiją - przyjechałbym do Ciebie. nie ma, nie było – okazuje się – nic ważniejszego od Ciebie ..." Marek Hłasko - ,,Listy''.

Czekam na kolejne spotkanie. Czekam... teksty

zdezelowana dodano: 18 września 2018

Czekam na kolejne spotkanie. Czekam na spojrzenie. Czekam na dotyk. Czekam na Ciebie.

Po 2 latach cały dzień z nim..... teksty

zdezelowana dodano: 16 września 2018

Po 2 latach cały dzień z nim.. Jeden z najlepszych dni w moim życiu. x3

 Nigdy nie wiesz  kiedy po raz... teksty

zdezelowana dodano: 15 września 2018

"Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że się kłócisz z kimś ostatni raz, kochasz ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby, dziękując Bogu za to, że ją zesłał dla Ciebie."

„Jeśli kogoś kochasz  powiedz to.... teksty

zdezelowana dodano: 15 września 2018

„Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem”. Mark Sloan - ,, Chirurdzy''.

 Po grecku powrót brzmi nostos.... teksty

zdezelowana dodano: 15 września 2018

"Po grecku powrót brzmi nostos. Algos oznacza cierpienie. Nostalgia jest zatem cierpieniem spowodowanym przez niespełnione pragnienie powrotu." Milan Kundera "Niewiedza"

 Chyba to sprawił wrzesień  że... teksty

zdezelowana dodano: 15 września 2018

"Chyba to sprawił wrzesień, że prawie nic już nie czuję. Słucham jak teraz upał zamiera, ciszą pulsuje. Pewno ci dobrze gdzieś o tej porze, pewno przyjemnie. A wokolutko - pejzaż bez smutku - pejzaż beze mnie" Jeremi Przybora "Pejzaż bez Ciebie"

Zazwyczaj otwierasz książkę w... teksty

zdezelowana dodano: 14 września 2018

Zazwyczaj otwierasz książkę w przypadkowym miejscu i oceniasz ją po fragmencie, na który trafiłeś? - Nie. - Wiec nie oceniaj mojego życia po momencie, w którym się w nim znalazłeś. Remigiusz Mróz – Zerwa

 Nie  nie bój się samotności. Nie... teksty

zdezelowana dodano: 14 września 2018

"Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania." — N. Belcik Oczami kobiety

  Nie może być dla kobiety... teksty

zdezelowana dodano: 14 września 2018

,,Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. Boisz się tylko, że ta wieczność - bez tych wszystkich obietnic - będzie krótka''. Janusz Leon Wiśniewski -,,Samotność w Sieci".

  Łzy nie mają nic wspólnego ze... teksty

zdezelowana dodano: 14 września 2018

,,Łzy nie mają nic wspólnego ze słabością''. Margit Sandemo – ,,Polowanie na czarownice''.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV