głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [74] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [74]

Może czas  żebyś zaczęła się chować za plecami faceta a nie facet za Twoimi: P. Naprawdę tak myśle : . Może masz inne zdanie na ten temat  nie wiem  napewno nie usłyszę : . Nawet zazdroszczę  ze tak można ryzykować dla kogoś. Może jestem ciekawy  bo chyba nigdy tak nie miałem. Nie dobra naprawdę ile dał bym  żebyś już dała mi spokój. Mówię tak bo nie wierze w happy endy  jestem bardziej z tych panikujacych realistów  tez :  .

farciaz dodano: 10 luty 2019

Może czas , żebyś zaczęła się chować za plecami faceta a nie facet za Twoimi:-P. Naprawdę tak myśle :-). Może masz inne zdanie na ten temat , nie wiem , napewno nie usłyszę :-/. Nawet zazdroszczę , ze tak można ryzykować dla kogoś. Może jestem ciekawy , bo chyba nigdy tak nie miałem. Nie dobra naprawdę ile dał bym , żebyś już dała mi spokój. Mówię tak bo nie wierze w happy endy , jestem bardziej z tych panikujacych realistów , tez :-)).

Jeszcze jednooooo! Ja bym się nie chował u ciebie w domu w razie kłopotu  ja zrobiłbym zakupy na carboocie  zapewnił ze będziesz biała.

farciaz dodano: 10 luty 2019

Jeszcze jednooooo! Ja bym się nie chował u ciebie w domu w razie kłopotu , ja zrobiłbym zakupy na carboocie , zapewnił ze będziesz biała.

kurwa czar prysł  przypomniałem spbie jak cię obrażałem : . Bo kurwa żyje w frustracji  poczuciu winy  wkurwieniu  ze to właśnie z toba mam kosę. Irytująca sytuacja stwarza we mnie nienawiść do wszystkiego. Najlepsze w tym wszystkim jest to  bez Ciebie mam na to wyjebane. Jesteś kim więcej niż tylko obiektem seksualnym. Jesteś motywacja  planem działania  celem  Nieosiągalnym uczuciem szczęścia.

farciaz dodano: 10 luty 2019

kurwa czar prysł , przypomniałem spbie jak cię obrażałem :-/. Bo kurwa żyje w frustracji , poczuciu winy , wkurwieniu , ze to właśnie z toba mam kosę. Irytująca sytuacja stwarza we mnie nienawiść do wszystkiego. Najlepsze w tym wszystkim jest to , bez Ciebie mam na to wyjebane. Jesteś kim więcej niż tylko obiektem seksualnym. Jesteś motywacja , planem działania , celem , Nieosiągalnym uczuciem szczęścia.

To teraz już wiecie dlaczego jakoś nie mogę się przełamała do innych kobiet. Tylko dla Ciebie chce się rozwijać : . Przy okazji chciałbym pozdrowić wszystkich zainteresowanych „zwariowanym światem Buszmenow” ludzi krzyczących pod oknem do mnie. Dziwne widzę ich pierwszy raz. Tych  którzy chcą mojego upadku i tych dopingujących mnie w walcem z przeszkodami : . Przedewszystkim kobietę  która dwa tyg krzyczała do mnie gdzie jest ten biznes. W sumie to obcym ludziom nic nie mówiłem  ale nie ważne. To wiec jak dojrzeją mi te kurwa jaja 🤪 to wpadnij  miejscówkę masz VIP  koleżanko. A może ktoś wkoncu by mi pomogl z kobieta  która uprawia jogging u mnie w głowie 😂. Taki żart  w sensie ze biega czyli nie mogę o Tobie przestać myśleć.

farciaz dodano: 10 luty 2019

To teraz już wiecie dlaczego jakoś nie mogę się przełamała do innych kobiet. Tylko dla Ciebie chce się rozwijać :-). Przy okazji chciałbym pozdrowić wszystkich zainteresowanych „zwariowanym światem Buszmenow” ludzi krzyczących pod oknem do mnie. Dziwne widzę ich pierwszy raz. Tych , którzy chcą mojego upadku i tych dopingujących mnie w walcem z przeszkodami :-). Przedewszystkim kobietę , która dwa tyg krzyczała do mnie gdzie jest ten biznes. W sumie to obcym ludziom nic nie mówiłem , ale nie ważne. To wiec jak dojrzeją mi te kurwa jaja 🤪, to wpadnij , miejscówkę masz VIP , koleżanko. A może ktoś wkoncu by mi pomogl z kobieta , która uprawia jogging u mnie w głowie 😂. Taki żart , w sensie ze biega czyli nie mogę o Tobie przestać myśleć.

Raz w Vanie krzyknąłem twoje imię i powiedziałem  ze dla Ciebie zrobie coś  żebyśmy mogli podróżować po świecie. Irytuje mnie to  ze chociaż mialas w tej szopce jakiś wkład  to i tak nie mogę o Tobie przestać myśleć. Czemu tak jest kobieto z Portu? Wiem  jak we dwoje możemy zwiedzać kontynenty. Wiesz w sumie to bez Ciebie  Twojego głosu  surowej miny jest zajebista w sumie to nie widziałem za Czesto uśmiechu u Ciebie. Te Czarne Oczy i spojrzenie  kiedy prześwietlasz osobę wzrokiem. Chuj może się zmarnuje  jesteś spoko  chciałbym spróbować z Toba być szczesliwy. Daj mi tylko szanse abyś mogła się przekonać. KK . Ps. Nie wiem co mnie tak naszło  może te walentynki w każdym sklepie czy ten śnieg  który sprawia  ze jest bez Ciebie zimno . Ale spoko naprawdę jestem wkurwiony  na siebie  ze nie mogę z Toba wypić kawy.

farciaz dodano: 10 luty 2019

Raz w Vanie krzyknąłem twoje imię i powiedziałem , ze dla Ciebie zrobie coś , żebyśmy mogli podróżować po świecie. Irytuje mnie to , ze chociaż mialas w tej szopce jakiś wkład , to i tak nie mogę o Tobie przestać myśleć. Czemu tak jest kobieto z Portu? Wiem , jak we dwoje możemy zwiedzać kontynenty. Wiesz w sumie to bez Ciebie , Twojego głosu , surowej miny (jest zajebista, w sumie to nie widziałem za Czesto uśmiechu u Ciebie. Te Czarne Oczy i spojrzenie , kiedy prześwietlasz osobę wzrokiem. Chuj może się zmarnuje , jesteś spoko , chciałbym spróbować z Toba być szczesliwy. Daj mi tylko szanse abyś mogła się przekonać. KK . Ps. Nie wiem co mnie tak naszło , może te walentynki w każdym sklepie, czy ten śnieg , który sprawia , ze jest bez Ciebie zimno . Ale spoko naprawdę jestem wkurwiony , na siebie , ze nie mogę z Toba wypić kawy.

jest świeżo po 24 w pokoju porozrzucane ubrania. gdzieś w macie leży paczka malboro na stole stoi bourbon. nienawidzę tego uczucia kiedy Ty idziesz spać siedzę sama. mimo iż jesteś obok jestem sama. czuje z każda sekunda jak przenikają przeze mnie ciemne złe strony. idę na balkon pale papierosa pijąc jednocześnie bourbona. jestem cholernie zgubiona w tym labiryncie.

rapwciaga dodano: 10 luty 2019

jest świeżo po 24, w pokoju porozrzucane ubrania. gdzieś w macie leży paczka malboro, na stole stoi bourbon. nienawidzę tego uczucia, kiedy Ty idziesz spać, siedzę sama. mimo iż jesteś obok, jestem sama. czuje z każda sekunda jak przenikają przeze mnie ciemne złe strony. idę na balkon, pale papierosa pijąc jednocześnie bourbona. jestem cholernie zgubiona w tym labiryncie.

To nie miało żadnych szans żadnej przyszłości a jednak oboje tak bardzo tego chcieliśmy teraz z biegiem czasu widzę że ja jednak chciałam bardziej. Nie żałuję tego co było. Może tylko żałuję tego czasu którego mieliśmy tak mało. Tydzień już nie zmieniliśmy ze sobą słowa ale wiem że z każdym tygodniem będzie już łatwiej. Kocham Cię ale czas się w końcu obudzic czas zrobić krok w przód. Znikam z moblo ale nie usówam wpisów. Niech to konto będzie wspomnieniem o Tobie o Nas i o naszej historii. Może kiedyś tu wrócę może los się odmieni. Na zawsze już pozostaniesz w moim sercu zawsze już na dźwięk Twojego glosu odwroce wzrok i będę Cię szukać wśród tłumu ludzi. Na zawsze już pozostaniesz częścią mojego życia. Żegnaj mój cholerny Romeo mam nadzieję że teraz już na zawsze. PS. Na zawsze Twoja Julia...

as123456789 dodano: 9 luty 2019

To nie miało żadnych szans, żadnej przyszłości, a jednak oboje tak bardzo tego chcieliśmy, teraz z biegiem czasu widzę, że ja jednak chciałam bardziej. Nie żałuję tego co było. Może tylko żałuję tego czasu, którego mieliśmy tak mało. Tydzień już nie zmieniliśmy ze sobą słowa, ale wiem, że z każdym tygodniem będzie już łatwiej. Kocham Cię, ale czas się w końcu obudzic, czas zrobić krok w przód. Znikam z moblo, ale nie usówam wpisów. Niech to konto będzie wspomnieniem o Tobie, o Nas i o naszej historii. Może kiedyś tu wrócę, może los się odmieni. Na zawsze już pozostaniesz w moim sercu, zawsze już na dźwięk Twojego glosu, odwroce wzrok i będę Cię szukać wśród tłumu ludzi. Na zawsze już pozostaniesz częścią mojego życia. Żegnaj mój cholerny Romeo, mam nadzieję, że teraz już na zawsze. PS. Na zawsze Twoja Julia...

Kiedyś o Tobie zapomnę. Nie będziesz już moją pierwszą myślą po otwarciu oczu i ostatnią przed zaśnięciem. Nie będę milion razy sprawdzać telefonu z nadzieją że coś się zmieniło. Nie będę na Ciebie zerkać ukradkiem pamiętając każdy dotyk i każdą wspólną chwilę. Kiedyś przestanę Cię kochać i pójdę naprzód. Nie będę się już zastanawiała co robisz i czy chociaż chwilami o mnie myślisz i tęsknisz tak jak ja za Tobą. A wracając pamięcią do naszych chwil nie będę już płakać tylko wspominać z uśmiechem historie która nam się przytrafiła.

as123456789 dodano: 9 luty 2019

Kiedyś o Tobie zapomnę. Nie będziesz już moją pierwszą myślą po otwarciu oczu i ostatnią przed zaśnięciem. Nie będę milion razy sprawdzać telefonu z nadzieją, że coś się zmieniło. Nie będę na Ciebie zerkać ukradkiem pamiętając każdy dotyk i każdą wspólną chwilę. Kiedyś przestanę Cię kochać i pójdę naprzód. Nie będę się już zastanawiała co robisz i czy chociaż chwilami o mnie myślisz i tęsknisz tak jak ja za Tobą. A wracając pamięcią do naszych chwil nie będę już płakać, tylko wspominać z uśmiechem historie, która nam się przytrafiła.

Załamała ręce już nic nie mogła zrobić. Chwyciła się jeszcze za piersi czuła jakby klatka miała jej wybuchnąć całym tym szaleństwem krzyk nie chciał unieść się nawet ponad jej zgryzione wargi. Przeżywała katusze udręczona wykończona. zawodziła słodkim diabłu płaczem. Anioły  prosiła  z Nieba zejdźcie by te drogę długą skrócić. Ujmijcie boleści mówiła  Bohaterzy moich snów zejdźcie by pobrudzić stopy w tym palenisku o którym mówią życie... Spalała się od środka oczy jej płonęły bezradnością.. just love.

just_love dodano: 9 luty 2019

Załamała ręce, już nic nie mogła zrobić. Chwyciła się jeszcze za piersi, czuła jakby klatka miała jej wybuchnąć całym tym szaleństwem, krzyk nie chciał unieść się nawet ponad jej zgryzione wargi. Przeżywała katusze, udręczona, wykończona. zawodziła słodkim diabłu płaczem. Anioły - prosiła - z Nieba zejdźcie, by te drogę długą skrócić. Ujmijcie boleści -mówiła - Bohaterzy moich snów, zejdźcie by pobrudzić stopy w tym palenisku, o którym mówią życie... Spalała się od środka, oczy jej płonęły bezradnością.. /just_love.

Dlaczego moja firma jest niewidoczna w sieci? Audyt pozy https: polishwords.com.pl blog 2019 dlaczego moja firma jest niewidoczna w sieci audyt pozycjonowania

tomaszs dodano: 9 luty 2019

Dlaczego moja firma jest niewidoczna w sieci? Audyt pozy https://polishwords.com.pl/blog/2019/dlaczego-moja-firma-jest-niewidoczna-w-sieci-audyt-pozycjonowania/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV