głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Gdy już pozbędziesz się strachu przed odtrąceniem nagle uświadamiasz sobie że szansa która zdarzała się wielokrotnie a z niej nie skorzystałaś teraz przepadła i

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Gdy już pozbędziesz się strachu przed odtrąceniem nagle uświadamiasz sobie że szansa która zdarzała się wielokrotnie a z niej nie skorzystałaś teraz przepadła i w
Gdy już pozbędziesz się strachu... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

Gdy już pozbędziesz się strachu przed odtrąceniem, nagle uświadamiasz sobie, że szansa, która zdarzała się wielokrotnie, a z niej nie skorzystałaś, teraz przepadła i wszystko wskazuje na to, że na dobre nie wróci. Życie pędzi dalej, a ty nie możesz na niczym się skupić. Nauka? Jedynie myśl, że wróci, gdy napiszesz klasówkę na 5, naprawdę mobilizuje do pracy..

1. dzień wiosny... Może akurat ta... teksty

zimoweslonce dodano: 21 marca 2011

1. dzień wiosny... Może akurat ta pora roku będzie udana ..

ładny wpis. teksty zimoweslonce dodał komentarz: ładny wpis. do wpisu 20 marca 2011
Gdybym mogła choć raz dziennie... teksty

zimoweslonce dodano: 19 marca 2011

Gdybym mogła choć raz dziennie wstawić jakiś element do mojego życia, zawsze byłbyś nim Ty. Wczoraj, jak i w czwartek w tym samym miejscu i o podobnej godzinie, obejmowałbyś mnie ramieniem. Chciałabym dowiedzieć się, jaka byłaby reakcja na to niektórych ludzi. Ale wcale nie jestem zawistna..

Szary sweterek kupiony w nadziei na... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Szary sweterek kupiony w nadziei na to, że będą do siebie pasowali spacerując razem popołudniami - on w szarej bluzie, ona w szarym sweterku. Sweterek rozciągnięty, nie nadaje się już do chodzenia. Nie przeszli razem nawet kilku kroków tak, jak sobie to wyobraziła, marzyła o tym. Co wieczór wspominała wyraz jego twarzy, czytając list, który do niego napisała, w nadziei na to, że te słowa na papierze połączą ich serca. Planowała mu dać go w kopercie, którą sama dokładnie wykonała, rozmyślając nad kilkoma słowami, które wypowie mu w trakcie wręczania tego. Nie miała okazji, już nigdy go nie zobaczyła, a starannie wykonana koperta zniszczyła się. Wymyślone słowa powoli stają się zanikającym echem. A wyraz twarzy? Ten nadal jest doskonały. Chce nadal go poznać. Wierzy, że skoro drugi raz pojawił się w jej życiu, po tak długim czasie, to zrobi to i trzeci raz. Być może, że będzie czekać teraz dłużej niż 8 miesięcy, jak ostatnim razem, ale doczeka tego. Chciała by był jej jedynym. Wytrzyma..

Zrobiłaby wiele  gdyby tylko miała... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Zrobiłaby wiele, gdyby tylko miała szansę..

Sentymentalność nie pomaga jej w... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Sentymentalność nie pomaga jej w życiu..

Gdy na fizyce nie znasz jednej... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Gdy na fizyce nie znasz jednej wartości stałej, nie obliczysz całego zadania. Wtedy dostaniesz 0 punktów na 4 i automatycznie przez to spada ocena za twoją całą pracę. W życiu pomijając najmniejsze szczegóły, możesz przegapić nawet swoją miłość, czy to jesteś w sklepie, czy na ulicy lub na poczcie. Odwracając głowę od spojrzeń obcych ludzi, możesz nie dostrzec głębokiego wyrazu czyjegoś spojrzenia, uśmiechu, przez który mogłaby w was zakwitnąć chęć do zaprzyjaźnienia się. Biegnąc do autobusu, który już stoi na przystanku, od którego jesteś 70m, możesz po prostu nie zaznać miłego gestu jakiegoś człowieka, który będzie jechał następnym, na który ty nie postanowiłaś poczekać. W życiu jest dużo trudnych wyborów, ale cudowne jest jego przeżywanie nie wiedząc, co za chwilę się zdarzy. Może za trudnym zakrętem, czeka na ciebie zaskakująca niespodzianka? ..

Miłości nie można kazać czekać.... teksty

zimoweslonce dodano: 15 marca 2011

Miłości nie można kazać czekać. Ja od niej to wymusiłam..

Trudno jest mi dalej żyć tą... teksty

zimoweslonce dodano: 15 marca 2011

Trudno jest mi dalej żyć tą monotonnością... Co kilka dni zmieniam stronę po której kładę poduszkę. Nie pamiętam go. Nie tęsknię. Coraz więcej czytam oraz częściej i systematyczniej się uczę poprawiając dzięki temu swoje oceny. Nie tęsknie. Z koleżanką zaczęłam jeździć na rolkach, przecież jest piękna wiosna, słońce świeci. Nie tęsknię. Częściej chodzę na zakupy. Nie tęsknię. Nie pamiętam go. Nie chcę powrotu tamtego półtora roku przed jego zniknięciem. Nie tęsknię. Świat jest piękny. Nie tęsknię..

  No entres donde libremente no... teksty

zimoweslonce dodano: 13 marca 2011

" No entres donde libremente no puedas salir. - Nie wchodź tam skąd nie możesz wyjść swobodnie. " ..

  Niech szczęście będzie... teksty

zimoweslonce dodano: 13 marca 2011

" Niech szczęście będzie szczęściem, a nie czymś, czego nie mogę osiągnąć. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV