głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Zawsze coś nowego przychodzi mi do głowy. Mnóstwo różnych pomysłów i zdarzeń nawiedza mój umysł. A później zostaje nadzieja. Nadzieja na to co sama wymyśliłam i

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Zawsze coś nowego przychodzi mi do głowy. Mnóstwo różnych pomysłów i zdarzeń nawiedza mój umysł. A później zostaje nadzieja. Nadzieja na to co sama wymyśliłam i czekanie
Zawsze coś nowego przychodzi mi do... teksty

zimoweslonce dodano: 1 maja 2011

Zawsze coś nowego przychodzi mi do głowy. Mnóstwo różnych pomysłów i zdarzeń nawiedza mój umysł. A później zostaje nadzieja. Nadzieja na to, co sama wymyśliłam i czekanie aż w końcu się to zdarzy. Czasem się zdarza..

Dlaczego chciałabym Go poznać?... teksty

zimoweslonce dodano: 1 maja 2011

Dlaczego chciałabym Go poznać? Dlatego, bo chciałabym mieć kogoś w pobliżu, do kogo mogłabym się zwrócić zawsze z pomocą przy odkręcaniu śrub od stołu lub wypędzeniem bąka z pokoju. Chciałabym móc znać kogoś, kto mieszka niedaleko mnie, kto jest szczerym, wartościowym człowiekiem, z którym mogłabym wyjść na spacer, kiedy nie mogłabym dłużej wysiedzieć w domu. Chciałabym mieć kogoś, kto towarzyszyłby mi przy obieraniu ziemniaków w piwnicy i z kim mogłabym zacząć uczyć się języka hiszpańskiego. Chciałabym Go poznać od stóp do głowy... A dlaczego właśnie Jego? Nie jest taki, jak inni z osiedla - nie gwiżdże na widok żadnej laski, nie jest wulgarny, nie pali. Jest indywidualistą. Jest sobą..

 Świat roi się od upadłych... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

~Świat roi się od upadłych aniołów..

Po ostatnich zakupach z mamą... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Po ostatnich zakupach z mamą, siostrą i ciocią zauważyłam, że dobieranie butów i ubrań dla innych sprawia mi wielką przyjemność. Mogłabym robić to codziennie, tylko przeszkodą jest ograniczona kwota na wydatki. A gdy nie kupujesz i nie wracasz do domu z kilkoma torbami ciuchów, to już zupełnie nie to samo..

Kiedy budzę się rano i uświadamiam... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Kiedy budzę się rano i uświadamiam sobie, że nie przyśnił mi się ten, o którym marzyłam wieczorem, to zaczynam myśleć, że stało się to tylko dlatego, że ja jemu się przyśniłam..

Mijam codziennie ogromną masę... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Mijam codziennie ogromną masę ludzi. Stykam się z ich oczami dosyć często. Czasami się zdaje, że niektórzy zaglądają we mnie tak głęboko, jakby widzieli moje wnętrze. U niektórych nawet można zobaczyć, że chcą coś powiedzieć. A ja? Jak mam wyrazić chęć wysłuchania, poznania kogoś nowego, jeśli nie wystarczają lekkie uśmiechy i nieustanne niekrzyżowanie rąk, które jest oznaką otwartości? ..

Każdy by chciał mieć wszystko  ale... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Każdy by chciał mieć wszystko, ale nie każdy dostanie to, co sobie wymarzy..

świetny wpis. teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetny wpis. do wpisu 30 kwietnia 2011
Dzień przemija za dniem  potrzebuję... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2011

Dzień przemija za dniem, potrzebuję Cię..

Wiedz  że patrząc dzisiaj przez... teksty

zimoweslonce dodano: 28 kwietnia 2011

Wiedz, że patrząc dzisiaj przez kilka dobrych minut na cztery jednakowe samochody zaparkowane obok siebie na parkingu przed hotelem naprzeciwko przystanku autobusowego, które miały czerwony kolor, znów myślałam o Tym, że chcę Cię jeszcze spotkać i co zrobię, gdy Cię zobaczę, mój Nieznajomy..

Światło i ciemność walczą nie... teksty

zimoweslonce dodano: 27 kwietnia 2011

Światło i ciemność walczą nie tylko w świecie, ale także toczą walkę w każdym człowieku. To jednak od człowieka zależy, która ze stron zwycięży..

 Nie dziś. Nie jutro. Nie za... teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2011

"Nie dziś. Nie jutro. Nie za tydzień. Nie za miesiąc. Ale kiedyś na zawsze" /kwiatuszek_08..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV