głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Zrobiłaby wiele gdyby tylko miała szansę.. Sentymentalność nie pomaga jej w życiu.. Gdy na fizyce nie znasz jednej wartości stałej nie obliczysz całego zadania.

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Zrobiłaby wiele gdyby tylko miała szansę..
Zrobiłaby wiele  gdyby tylko miała... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Zrobiłaby wiele, gdyby tylko miała szansę..

Sentymentalność nie pomaga jej w... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Sentymentalność nie pomaga jej w życiu..

Gdy na fizyce nie znasz jednej... teksty

zimoweslonce dodano: 17 marca 2011

Gdy na fizyce nie znasz jednej wartości stałej, nie obliczysz całego zadania. Wtedy dostaniesz 0 punktów na 4 i automatycznie przez to spada ocena za twoją całą pracę. W życiu pomijając najmniejsze szczegóły, możesz przegapić nawet swoją miłość, czy to jesteś w sklepie, czy na ulicy lub na poczcie. Odwracając głowę od spojrzeń obcych ludzi, możesz nie dostrzec głębokiego wyrazu czyjegoś spojrzenia, uśmiechu, przez który mogłaby w was zakwitnąć chęć do zaprzyjaźnienia się. Biegnąc do autobusu, który już stoi na przystanku, od którego jesteś 70m, możesz po prostu nie zaznać miłego gestu jakiegoś człowieka, który będzie jechał następnym, na który ty nie postanowiłaś poczekać. W życiu jest dużo trudnych wyborów, ale cudowne jest jego przeżywanie nie wiedząc, co za chwilę się zdarzy. Może za trudnym zakrętem, czeka na ciebie zaskakująca niespodzianka? ..

Miłości nie można kazać czekać.... teksty

zimoweslonce dodano: 15 marca 2011

Miłości nie można kazać czekać. Ja od niej to wymusiłam..

Trudno jest mi dalej żyć tą... teksty

zimoweslonce dodano: 15 marca 2011

Trudno jest mi dalej żyć tą monotonnością... Co kilka dni zmieniam stronę po której kładę poduszkę. Nie pamiętam go. Nie tęsknię. Coraz więcej czytam oraz częściej i systematyczniej się uczę poprawiając dzięki temu swoje oceny. Nie tęsknie. Z koleżanką zaczęłam jeździć na rolkach, przecież jest piękna wiosna, słońce świeci. Nie tęsknię. Częściej chodzę na zakupy. Nie tęsknię. Nie pamiętam go. Nie chcę powrotu tamtego półtora roku przed jego zniknięciem. Nie tęsknię. Świat jest piękny. Nie tęsknię..

  No entres donde libremente no... teksty

zimoweslonce dodano: 13 marca 2011

" No entres donde libremente no puedas salir. - Nie wchodź tam skąd nie możesz wyjść swobodnie. " ..

  Niech szczęście będzie... teksty

zimoweslonce dodano: 13 marca 2011

" Niech szczęście będzie szczęściem, a nie czymś, czego nie mogę osiągnąć. " ..

  Szczęście i absurd są dziećmi... teksty

zimoweslonce dodano: 11 marca 2011

" Szczęście i absurd są dziećmi tej samej ziemi, są nierozłączne. " ..

   ...  Syzyf  proletariusz bogów... teksty

zimoweslonce dodano: 11 marca 2011

" (...) Syzyf, proletariusz bogów, bezsilny i zbuntowany, zna w całej rozciągłości swoją nędzną dolę; o niej to myśli podczas schodzenia. Jasnowidzenie, które miało być jego męką, obejmuje zarazem jego zwycięstwo. Nie ma przeznaczenia, którego by się nie dało przezwyciężyć pogardą. Jeśli w pewne dni schodzenie takie odbywa się w bólu, może ono także odbywać się w radości. To słowo nie jest niewłaściwe. (...) " ..

 Ot tak postanowił zniknąć i... teksty

zimoweslonce dodano: 9 marca 2011

~Ot tak postanowił zniknąć i teoretycznie to zrobił. Nie widziałam go już nigdy. Jednak w praktyce dzieje się różnie. Bywa, że 2*2 jest 5. Tak było i w tym przypadku. Był mimo nieobecności... Wiedział o mnie co tylko chciał od swoich wszystkowiedzących kumpli, którzy spotykali mnie w autobusie, widzieli z kim tam rozmawiałam i z kim szłam do szkoły. W szkole na przerwach bywało podobnie. Ich oczy były wszędzie. Widziały mnie wtedy, kiedy ja ich nie dostrzegałam, czyli zawsze. Istniał też w inny sposób. Był obecny w moich myślach. Wspomnień trudno jest się pozbyć i chyba dlatego 'był' to niewłaściwe słowo. On będzie jeszcze długo. Nawet, gdy iloczynem dwójek nigdy nie będzie żadne 5. Ja w przeciwieństwie do niego, nic o nim nie wiedziałam..

http:  demotywatory.pl 2810433... teksty

zimoweslonce dodano: 9 marca 2011

Kiedy w końcu będziemy mieli... teksty

zimoweslonce dodano: 5 marca 2011

Kiedy w końcu będziemy mieli okazję porozmawiać ze sobą, zrobię wszystko, żebyś chciał spędzać ze mną więcej czasu... wszystko, żeby Cię w sobie rozkochać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV