głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Taki niewielki wyczyn a spowodował powrót chęci do życia.. Nie pytaj co dla mnie jest bezcenne bo dowiesz się że każdy Twój uśmiech który wywołuję.. ... Trzy se

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Taki niewielki wyczyn a spowodował powrót chęci do życia..
Taki niewielki wyczyn a spowodował... teksty

zimoweslonce dodano: 29 marca 2011

Taki niewielki wyczyn, a spowodował powrót chęci do życia..

Nie pytaj co dla mnie jest bezcenne... teksty

zimoweslonce dodano: 26 marca 2011

Nie pytaj co dla mnie jest bezcenne, bo dowiesz się, że każdy Twój uśmiech, który wywołuję..

  ... Trzy sekundy później... teksty

zimoweslonce dodano: 26 marca 2011

" (...)Trzy sekundy później szklanka była pusta. Wszyscy obecni w barze wstrzymali dech. Nic się nie wydarzyło. Dlatego wciąż nie oddychali. I wciąż nic się nie działo. Wobec tego wszyscy znowu zaczęli oddychać. Nawet wentylator. Nadal nic(...) " ..

Wyraz oczu podkreślony przez... teksty

zimoweslonce dodano: 25 marca 2011

Wyraz oczu podkreślony przez charakterystyczne zgięcie w brwiach budzący przerażenie na twarzy patrzących w jej stronę dzieci oraz zachwyt w sercu chłopców, mężczyzn. Niesamowita dziewczyna..

to jest to. teksty zimoweslonce dodał komentarz: to jest to. do wpisu 24 marca 2011
Tak zdecydowanie mi tego brakuje.... teksty

zimoweslonce dodano: 24 marca 2011

Tak, zdecydowanie mi tego brakuje. Brakuje mi uśmiechu, ale jak mam się uśmiechać, skoro już zapomniałam co to szczęście / everest ..

Kradnę.  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Kradnę. ;) do wpisu 24 marca 2011
  Co zrobił tym razem?  Nie jestem... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

" -Co zrobił tym razem? --Nie jestem zła na niego. Jestem zła na dżunglę. -Zła na dżunglę? --Nie mogę się na niego złościć, bo od początku był ze mną szczery. Nie mogę się złościć na jego żonę, bo ona już właściwie nie istnieje. Nie mogę się złościć na siebie, bo zawsze, kiedy chcę to zakończyć, zakłada tę głupią niebieską koszulę, która sprawia, że jego oczy mają ten idiotyczny niebieski kolor. Nie ma na co się złościć, więc złoszczę się na dżunglę. " /off the map ..

 Przy moim szczęściu po zabiciu... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

~Przy moim szczęściu, po zabiciu się tylko dlatego, by być Jego aniołem stróżem, On już takowego by posiadał. I na nic zdałoby się to moje brutalne i zarazem piękne poświęcenie..

Kilkakrotnie przekładany termin... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

Kilkakrotnie przekładany termin sprawdzianu, na który uczysz się wiele razy, w końcu nadchodzi. Denerwujesz się, przypominasz sobie wszystko na dwudziestominutowej przerwie przed lekcją. Myślisz, że nic nie umiesz. Po dostaniu kartki nawet nie patrzysz na zadania, tylko od razu się podpisujesz, żeby nie zapomnieć później. Zerkasz, i co widzisz? Promieniowanie alfa, beta i gamma. Czas połowicznego rozpadu. Definicja jonów. Izotopy. Prot. Deuter. Tryt. Produkt przemiany beta minus. Mimo mętliku w głowie nie poddajesz się. Zaczynasz pisać, rozwiązywać zadania, uzupełniać równania. Po skończeniu sprawdzasz. Znajdujesz kilka błędów, które szybko poprawiasz. Więcej nie dostrzegasz. Z zadowoleniem oddajesz pracę. Myśląc przed 'trudnym' sprawdzianem, że możesz pożegnać się z czwórką na koniec roku, dochodzisz do wniosku, że jednak byłaś w błędzie. I jeszcze bardziej lubisz ten przedmiot..

 Czy było komu kochać kogo? Czy... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

" Czy było komu kochać kogo? Czy było komu walczyć z kim? Działo się wszystko albo nic, tam albo nie tam. " ..

 A ja czekam i czekam i czekam i... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

" A ja czekam i czekam, i czekam, i tylko Ciebie wciąż wołam, Ciebie wzywam z daleka. Więc ja leżę i leżę, i leżę, bo tylko Tobie zaufam. Więc ja czekam i czekam, i czekam, i tylko Ciebie wciąż wołam, Ciebie wzywam z daleka. Więc ja leżę i leżę, i leżę, bo tylko Tobie zaufam, tylko Tobie uwierzę. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV