głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Wyraz oczu podkreślony przez charakterystyczne zgięcie w brwiach budzący przerażenie na twarzy patrzących w jej stronę dzieci oraz zachwyt w sercu chłopców mężc

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Wyraz oczu podkreślony przez charakterystyczne zgięcie w brwiach budzący przerażenie na twarzy patrzących w jej stronę dzieci oraz zachwyt w sercu chłopców mężczyzn. Ni
Wyraz oczu podkreślony przez... teksty

zimoweslonce dodano: 25 marca 2011

Wyraz oczu podkreślony przez charakterystyczne zgięcie w brwiach budzący przerażenie na twarzy patrzących w jej stronę dzieci oraz zachwyt w sercu chłopców, mężczyzn. Niesamowita dziewczyna..

to jest to. teksty zimoweslonce dodał komentarz: to jest to. do wpisu 24 marca 2011
Tak  zdecydowanie mi tego brakuje.... teksty

zimoweslonce dodano: 24 marca 2011

Tak, zdecydowanie mi tego brakuje. Brakuje mi uśmiechu, ale jak mam się uśmiechać, skoro już zapomniałam co to szczęście / everest ..

Kradnę.    teksty zimoweslonce dodał komentarz: Kradnę. ;) do wpisu 24 marca 2011
   Co zrobił tym razem?   Nie jestem... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

" -Co zrobił tym razem? --Nie jestem zła na niego. Jestem zła na dżunglę. -Zła na dżunglę? --Nie mogę się na niego złościć, bo od początku był ze mną szczery. Nie mogę się złościć na jego żonę, bo ona już właściwie nie istnieje. Nie mogę się złościć na siebie, bo zawsze, kiedy chcę to zakończyć, zakłada tę głupią niebieską koszulę, która sprawia, że jego oczy mają ten idiotyczny niebieski kolor. Nie ma na co się złościć, więc złoszczę się na dżunglę. " /off the map ..

 Przy moim szczęściu  po zabiciu... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

~Przy moim szczęściu, po zabiciu się tylko dlatego, by być Jego aniołem stróżem, On już takowego by posiadał. I na nic zdałoby się to moje brutalne i zarazem piękne poświęcenie..

Kilkakrotnie przekładany termin... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

Kilkakrotnie przekładany termin sprawdzianu, na który uczysz się wiele razy, w końcu nadchodzi. Denerwujesz się, przypominasz sobie wszystko na dwudziestominutowej przerwie przed lekcją. Myślisz, że nic nie umiesz. Po dostaniu kartki nawet nie patrzysz na zadania, tylko od razu się podpisujesz, żeby nie zapomnieć później. Zerkasz, i co widzisz? Promieniowanie alfa, beta i gamma. Czas połowicznego rozpadu. Definicja jonów. Izotopy. Prot. Deuter. Tryt. Produkt przemiany beta minus. Mimo mętliku w głowie nie poddajesz się. Zaczynasz pisać, rozwiązywać zadania, uzupełniać równania. Po skończeniu sprawdzasz. Znajdujesz kilka błędów, które szybko poprawiasz. Więcej nie dostrzegasz. Z zadowoleniem oddajesz pracę. Myśląc przed 'trudnym' sprawdzianem, że możesz pożegnać się z czwórką na koniec roku, dochodzisz do wniosku, że jednak byłaś w błędzie. I jeszcze bardziej lubisz ten przedmiot..

  Czy było komu kochać kogo? Czy... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

" Czy było komu kochać kogo? Czy było komu walczyć z kim? Działo się wszystko albo nic, tam albo nie tam. " ..

  A ja czekam i czekam  i czekam  i... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

" A ja czekam i czekam, i czekam, i tylko Ciebie wciąż wołam, Ciebie wzywam z daleka. Więc ja leżę i leżę, i leżę, bo tylko Tobie zaufam. Więc ja czekam i czekam, i czekam, i tylko Ciebie wciąż wołam, Ciebie wzywam z daleka. Więc ja leżę i leżę, i leżę, bo tylko Tobie zaufam, tylko Tobie uwierzę. " ..

Gdy już pozbędziesz się strachu... teksty

zimoweslonce dodano: 23 marca 2011

Gdy już pozbędziesz się strachu przed odtrąceniem, nagle uświadamiasz sobie, że szansa, która zdarzała się wielokrotnie, a z niej nie skorzystałaś, teraz przepadła i wszystko wskazuje na to, że na dobre nie wróci. Życie pędzi dalej, a ty nie możesz na niczym się skupić. Nauka? Jedynie myśl, że wróci, gdy napiszesz klasówkę na 5, naprawdę mobilizuje do pracy..

1. dzień wiosny... Może akurat ta... teksty

zimoweslonce dodano: 21 marca 2011

1. dzień wiosny... Może akurat ta pora roku będzie udana ..

ładny wpis. teksty zimoweslonce dodał komentarz: ładny wpis. do wpisu 20 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV