głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Ostatnimi czasy rozmawiałam wieczorami przed snem z gwiazdami. Prosiłam je o Ciebie a dokładniej o okazję następnego dnia choćby najmniejszą ale jedną żebym mog

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Ostatnimi czasy rozmawiałam wieczorami przed snem z gwiazdami. Prosiłam je o Ciebie a dokładniej o okazję następnego dnia choćby najmniejszą ale jedną żebym mogła Ci
Ostatnimi czasy rozmawiałam... teksty

zimoweslonce dodano: 17 luty 2011

Ostatnimi czasy rozmawiałam wieczorami, przed snem z gwiazdami. Prosiłam je o Ciebie, a dokładniej o okazję następnego dnia, choćby najmniejszą, ale jedną, żebym mogła Ciebie zobaczyć i poznać. Nie wysłuchały mnie i zniknęły za grubą warstwą śniegowych chmur. Zniknęły zupełnie jak Ty. Ale one się jeszcze pojawią -zima się skończy i chmury "odpłyną"- o tym jestem przekonana . Ale już powoli przestaję wierzyć w to, że jeszcze kiedyś Cię zobaczę. Wniosłeś do mojego życia tyle radości, a teraz, gdy Cię nie ma, odczuwam smutek tak mocno, jak za tamtych czasów szczęście. Czy to koniec? ..

ostatnio też tak miałam. teksty zimoweslonce dodał komentarz: ostatnio też tak miałam. do wpisu 16 luty 2011
Wracając ze szkoły stałam w... teksty

zimoweslonce dodano: 15 luty 2011

Wracając ze szkoły stałam w zapchanym po brzegi autobusie trzymając się jedną ręką i próbując zachować równowagę, co dzisiaj nie było łatwe oraz czytałam informację dotyczącą kieszonkowców, którą miałam gdzieś. Kilka razy wracałam do zdania typu: "Torby i plecaki trzymać zamknięciem do ciała". Komórka w kieszeni od kurtki, torba, w której był portfel z tyłu. Czytając to nawet nie skierowałam ani razu ręki w strony torby, czy kieszeni z telefonem, by sprawdzić, czy wszystko znajdowało się na miejscu. Na tym mi nie zależy. Zależy mi na Tobie. Mogliby mnie okraść, a nawet i pobić, bo przez to, że Cię nie ma, nic mi się nie chce..

Plusy dzisiejszego dnia: pierwsza od... teksty

zimoweslonce dodano: 15 luty 2011

Plusy dzisiejszego dnia: pierwsza od września bardzo dobra ocena z klasówki z fizyki. Minusy: odwołana kartkówka z matmy, -15 stopni na dworze, spóźniony autobus, wykorzystane ostatnie np z historii, ONA (ta, której widok zawsze psuje mi humor)..

   ...  Strategia ustawia jednak... teksty

zimoweslonce dodano: 14 luty 2011

" [...] Strategia ustawia jednak rycerza w pozycji sługi. I pod tym względem jest miłość dworna zaprzeczeniem codzienności. W życiu realnym pan dominuje całkowicie nad swą małżonką. W grze miłosnej służy damie, znosi jej kaprysy, poddaje się próbom, na które dama go wystawia. Klęczy przed nią i ta postawa jest odbiciem obowiązującej w społeczności rycerskiej uległości wasala... " ..

Koniec z przychylnością! .. teksty

zimoweslonce dodano: 14 luty 2011

Koniec z przychylnością! ..

  To był bieg na orientację  więc... teksty

zimoweslonce dodano: 12 luty 2011

" To był bieg na orientację, więc zorientowaliśmy się, że czas wracać. " /scena z "Internatu" ..

  Najlepiej się nie bać  bo strach... teksty

zimoweslonce dodano: 10 luty 2011

" Najlepiej się nie bać, bo strach to najgorsze więzienie świata. " ..

Ostatni dzień ferii  a żadna praca... teksty

zimoweslonce dodano: 4 luty 2011

Ostatni dzień ferii, a żadna praca domowa nie odrobiona, lektura nieprzeczytana, bałagan w sercu i życiu nieposprzątany. Dwa tygodnie ferii to stanowczo za mało..

Świetne. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Świetne. do wpisu 4 luty 2011
bardzo ładny wpis. teksty zimoweslonce dodał komentarz: bardzo ładny wpis. do wpisu 4 luty 2011
Nie zapominaj  że życie prawie... teksty

zimoweslonce dodano: 2 luty 2011

Nie zapominaj, że życie prawie nigdy nie śpi..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV