głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Gdy widzę Go patrzącego na moje kumpele czuję się jak jedna z chmur którą manipuluje wiatr nadając jej jakikolwiek kierunek przemieszczenia się niczym odsuwanie

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Gdy widzę Go patrzącego na moje kumpele czuję się jak jedna z chmur którą manipuluje wiatr nadając jej jakikolwiek kierunek przemieszczenia się niczym odsuwanie na
Gdy widzę Go patrzącego na moje... teksty

zimoweslonce dodano: 22 maja 2011

Gdy widzę Go patrzącego na moje kumpele, czuję się jak jedna z chmur, którą manipuluje wiatr nadając jej jakikolwiek kierunek przemieszczenia się, niczym odsuwanie na bok, jakby przeszkadzała, była niepotrzebna..

Z  wersji roboczych telefonu: Leżę.... teksty

zimoweslonce dodano: 22 maja 2011

Z wersji roboczych telefonu: Leżę. Po odblokowaniu klawiatury telefonu przycisnęłam środkowy klawisz wchodząc w menu. Bez zastanowienia wykonałam ponownie ten sam ruch palcem, jeszcze raz i znowu. Przed sobą na ekranie widzę miejsce, w którym chciałabym napisać jakiekolwiek słowo -chociaż dobranoc, albo kropkę, a potem bez zastanowienia i szukania w kontaktach, z pamięci wystukać Twój nr, którego nie znam. Tylko po to, żeby mieć pewność, że o mnie pomyślałeś przez tą małą część minuty i zasnąć z szerokim uśmiechem. Ale w porównaniu do wszystkich zamiarów jakie postanowiłam wobec Ciebie, nawet ta błaha rzecz nie jest prosta. //A miałam już o Nim nie myśleć..

Nie to  że mam fiksacje na jego tle... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2011

Nie to, że mam fiksacje na jego tle, ale po tym, jak minął mnie wtedy, kiedy się spodziewałam na szkolnym korytarzu, spojrzałam na kumpelę, która o tym wie i po jej kilku słowach odwróciłam głowę w jego stronę jednocześnie widząc, że obraca się przed siebie, bo spojrzał za siebie i po jej komentarzu, że to było słodkie, od razu lżej mi się na sercu zrobiło. W końcu na mnie spojrzał. Nawet specjalnie się odwrócił..

Nie pierwszy raz wczoraj zdarzyło mi... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2011

Nie pierwszy raz wczoraj zdarzyło mi się po rozczarowaniu zaznać pięknej chwili. Najczęściej zdarza się to na odwrót, ale wolałabym, aby na co dzień gościły u mnie dobre chwile, a tych złych nie było wcale..

W jednej teczce jest mój cały świat.. teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

W jednej teczce jest mój cały świat..

Może nie wszystko rozumiem  ale to... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

Może nie wszystko rozumiem, ale to Twój problem..

  To nie jest jej dom  twój też... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

" To nie jest jej dom, twój też nie. Jest mój. Wy jesteście tylko gośćmi, którzy zasiedzieli się bardzo długo. Ale koniec końców, z tego czy innego powodu, będziecie musieli się zostawić. " ..

 Wszyscy przekraczamy granice dla... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

~Wszyscy przekraczamy granice dla ludzi, których kochamy..

Ciekawość jest u mnie wszechobecna.... teksty

zimoweslonce dodano: 18 maja 2011

Ciekawość jest u mnie wszechobecna. Często zastanawiam się, ile osób miałoby o mnie inne zdanie, gdyby nie usłyszały o tym, co zdarzyło się na końcu ostatnich wakacji; myślę, co pewna osoba mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie, którego nie odważę się jej zadać; czasami chcę wiedzieć o kimś bardzo dużo, nawet to, co nie jest mi potrzebne do szczęścia; nierzadko widząc obcego człowieka zastanawiam się dokąd zmierza. I, najważniejsze, zżera mnie ciekawość przez wszystko, co dotyczy tej jednej Jedynej osoby, o której wiem tyle, co nic. A podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła..

Nie taki poniedziałek straszny  jak... teksty

zimoweslonce dodano: 16 maja 2011

Nie taki poniedziałek straszny, jak go malują :) /Miały być dwa sprawdziany, nie było żadnego. Miałam okazję nie raz spojrzeć na osobę, którą chciałam zobaczyć. Usłyszałam miłe stwierdzenie na temat mojej osoby wypowiedziane z ust koleżanki z klasy, która może dla innych jest nikim, ale ja ja szanuję i w wielu wypadkach podziwiam. Pierwszy, od ponad 3ech miesięcy, przyjemny w-f "bo bez takiej jednej" i kilka innych miłych incydentów w autobusie, ubikacji szkolnej, przerwach przed pierwszą i czwartą lekcją oraz w sali od niemieckiego..

Dziękuję :  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Dziękuję :) do wpisu 16 maja 2011
Wiedząc  że już dzisiaj się nic... teksty

zimoweslonce dodano: 15 maja 2011

Wiedząc, że już dzisiaj się nic wielkiego nie zdarzy, że czeka mnie tylko zakuwanie z historii i polskiego oraz obejrzenie "Tak to leciało!" podsumowałam dzisiejszy dzień. Zjedzona cała tabliczka pistacjowej czekolady... A miałam się nie objadać słodkościami. Kostka? Czemu nie, ale nie cała czekolada na raz! Nie dlatego żeby schudnąć, ale po to, żeby utrzymać linię i po części dla zdrowia. Właśnie przez to mam już za sobą 120 brzuszków, około 150 "roweryków" do przodu i 50 do tyłu, kilkanaście skłonów i trochę innych wygibasowych ćwiczeń. Od dzisiaj, gdy złamię swoje jakiekolwiek postanowienie będę się karać właśnie w taki sposób. Aż w końcu nauczę się wytrwałości..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV