głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce W jednej teczce jest mój cały świat.. Może nie wszystko rozumiem ale to Twój problem.. To nie jest jej dom twój też nie. Jest mój. Wy jesteście tylko gośćmi któ

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
W jednej teczce jest mój cały świat..
W jednej teczce jest mój cały świat.. teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

W jednej teczce jest mój cały świat..

Może nie wszystko rozumiem  ale to... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

Może nie wszystko rozumiem, ale to Twój problem..

  To nie jest jej dom  twój też... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

" To nie jest jej dom, twój też nie. Jest mój. Wy jesteście tylko gośćmi, którzy zasiedzieli się bardzo długo. Ale koniec końców, z tego czy innego powodu, będziecie musieli się zostawić. " ..

 Wszyscy przekraczamy granice dla... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2011

~Wszyscy przekraczamy granice dla ludzi, których kochamy..

Ciekawość jest u mnie wszechobecna.... teksty

zimoweslonce dodano: 18 maja 2011

Ciekawość jest u mnie wszechobecna. Często zastanawiam się, ile osób miałoby o mnie inne zdanie, gdyby nie usłyszały o tym, co zdarzyło się na końcu ostatnich wakacji; myślę, co pewna osoba mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie, którego nie odważę się jej zadać; czasami chcę wiedzieć o kimś bardzo dużo, nawet to, co nie jest mi potrzebne do szczęścia; nierzadko widząc obcego człowieka zastanawiam się dokąd zmierza. I, najważniejsze, zżera mnie ciekawość przez wszystko, co dotyczy tej jednej Jedynej osoby, o której wiem tyle, co nic. A podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła..

Nie taki poniedziałek straszny  jak... teksty

zimoweslonce dodano: 16 maja 2011

Nie taki poniedziałek straszny, jak go malują :) /Miały być dwa sprawdziany, nie było żadnego. Miałam okazję nie raz spojrzeć na osobę, którą chciałam zobaczyć. Usłyszałam miłe stwierdzenie na temat mojej osoby wypowiedziane z ust koleżanki z klasy, która może dla innych jest nikim, ale ja ja szanuję i w wielu wypadkach podziwiam. Pierwszy, od ponad 3ech miesięcy, przyjemny w-f "bo bez takiej jednej" i kilka innych miłych incydentów w autobusie, ubikacji szkolnej, przerwach przed pierwszą i czwartą lekcją oraz w sali od niemieckiego..

Dziękuję :  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Dziękuję :) do wpisu 16 maja 2011
Wiedząc  że już dzisiaj się nic... teksty

zimoweslonce dodano: 15 maja 2011

Wiedząc, że już dzisiaj się nic wielkiego nie zdarzy, że czeka mnie tylko zakuwanie z historii i polskiego oraz obejrzenie "Tak to leciało!" podsumowałam dzisiejszy dzień. Zjedzona cała tabliczka pistacjowej czekolady... A miałam się nie objadać słodkościami. Kostka? Czemu nie, ale nie cała czekolada na raz! Nie dlatego żeby schudnąć, ale po to, żeby utrzymać linię i po części dla zdrowia. Właśnie przez to mam już za sobą 120 brzuszków, około 150 "roweryków" do przodu i 50 do tyłu, kilkanaście skłonów i trochę innych wygibasowych ćwiczeń. Od dzisiaj, gdy złamię swoje jakiekolwiek postanowienie będę się karać właśnie w taki sposób. Aż w końcu nauczę się wytrwałości..

Idealnie układająca się kwestia... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2011

Idealnie układająca się kwestia czekania pod pokojem nauczycielskim na przerwach, za czym idzie częstsze spotykanie blondyna o miło-przyjaznych rysach twarzy oraz świadomość, że wkrótce to przeminie..

Niektóre rzeczy przychodzą na myśl... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2011

Niektóre rzeczy przychodzą na myśl z niewyjaśnionych przyczyn. Trwają bardzo długo, mącą w głowie i już nie chcą zniknąć..

 Sentymentalna jak każda kobieta... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2011

~Sentymentalna jak każda kobieta, ale mądra, jak żadna inna..

  Robię coś  cokolwiek  by jakoś w... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2011

" Robię coś, cokolwiek, by jakoś w sobie zabić myśl, że ciągle jeszcze nie ma Nas, jestem ja i jesteś TY. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV