głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jest zupełnie innym człowiekiem niż kiedy go poznałam. Ma zupełnie inne spojrzenie. Pełne złości. Jest chamski. Zmienił się na gorsze.. zesmajlem .. Jest bardzo

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jest zupełnie innym człowiekiem niż kiedy go poznałam. Ma zupełnie inne spojrzenie. Pełne złości. Jest chamski. Zmienił się na gorsze.. zesmajlem ..
Jest zupełnie innym człowiekiem... teksty

zimoweslonce dodano: 24 maja 2011

Jest zupełnie innym człowiekiem, niż kiedy go poznałam. Ma zupełnie inne spojrzenie. Pełne złości. Jest chamski. Zmienił się na gorsze.. / zesmajlem ..

Jest bardzo dużo piosenek  ale... teksty

zimoweslonce dodano: 24 maja 2011

Jest bardzo dużo piosenek, ale jeszcze więcej wspomnień z nimi związanych i marzeń, o których się myśli podczas ich słuchania..

Jedno imię  jedno nazwisko. Jeden... teksty

zimoweslonce dodano: 24 maja 2011

Jedno imię, jedno nazwisko. Jeden człowiek. Osoba, która przez to, że jest, zmienia każdą moją myśl, każdy ruch, każde inne niż w jego stronę kierunki spojrzeń..

Czekam na magiczny znak.. teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2011

Czekam na magiczny znak..

Nawet nie wiesz jak i gdzie.. teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2011

Nawet nie wiesz jak i gdzie..

Po tym incydencie  spadł w moich... teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2011

Po tym incydencie, spadł w moich oczach na samo dno ogromnie głębokiej studni..

 Nic już nie zostało  przepraszać... teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2011

~Nic już nie zostało, przepraszać to za mało..

Żyć... Co to znaczy? .. teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2011

Żyć... Co to znaczy? ..

Taki jeden  już nieznaczący nic dla... teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2011

Taki jeden, już nieznaczący nic dla mnie, zwykły i głupi człowiek. Tak to ty.... Jak masz na imię? Zaraz, zaraz. . . Na em jakoś? Michał, Mateusz? Nie, Bartek, a może Patryk? nieee Daniel, Damian? Też nie... O! Wiem -łukasz. Tak, łukaszu. Nic dla mnie nie znaczysz. Pożałujesz kiedyś tego, jestem pewna. Nawet takie ładne imię -Łukasz- już nie będzie mi się z Tobą kojarzyło. Szczerze się cieszę..

Gdy widzę Go patrzącego na moje... teksty

zimoweslonce dodano: 22 maja 2011

Gdy widzę Go patrzącego na moje kumpele, czuję się jak jedna z chmur, którą manipuluje wiatr nadając jej jakikolwiek kierunek przemieszczenia się, niczym odsuwanie na bok, jakby przeszkadzała, była niepotrzebna..

Z  wersji roboczych telefonu: Leżę.... teksty

zimoweslonce dodano: 22 maja 2011

Z wersji roboczych telefonu: Leżę. Po odblokowaniu klawiatury telefonu przycisnęłam środkowy klawisz wchodząc w menu. Bez zastanowienia wykonałam ponownie ten sam ruch palcem, jeszcze raz i znowu. Przed sobą na ekranie widzę miejsce, w którym chciałabym napisać jakiekolwiek słowo -chociaż dobranoc, albo kropkę, a potem bez zastanowienia i szukania w kontaktach, z pamięci wystukać Twój nr, którego nie znam. Tylko po to, żeby mieć pewność, że o mnie pomyślałeś przez tą małą część minuty i zasnąć z szerokim uśmiechem. Ale w porównaniu do wszystkich zamiarów jakie postanowiłam wobec Ciebie, nawet ta błaha rzecz nie jest prosta. //A miałam już o Nim nie myśleć..

Nie to  że mam fiksacje na jego tle... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2011

Nie to, że mam fiksacje na jego tle, ale po tym, jak minął mnie wtedy, kiedy się spodziewałam na szkolnym korytarzu, spojrzałam na kumpelę, która o tym wie i po jej kilku słowach odwróciłam głowę w jego stronę jednocześnie widząc, że obraca się przed siebie, bo spojrzał za siebie i po jej komentarzu, że to było słodkie, od razu lżej mi się na sercu zrobiło. W końcu na mnie spojrzał. Nawet specjalnie się odwrócił..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV