głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jedna sprawa przez którą jem słodycze w ogromnych ilościach czekając na jej rezultat jakiekolwiek rozwiązanie. Nie miałam na co narzekać nie było źle a ja chcia

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jedna sprawa przez którą jem słodycze w ogromnych ilościach czekając na jej rezultat jakiekolwiek rozwiązanie. Nie miałam na co narzekać nie było źle a ja chciałam
Jedna sprawa  przez którą jem... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2011

Jedna sprawa, przez którą jem słodycze w ogromnych ilościach czekając na jej rezultat, jakiekolwiek rozwiązanie. Nie miałam na co narzekać, nie było źle, a ja chciałam jeszcze lepiej. Znowu będę musiała przeczekać te wszystkie dyrdymały, które wymyśliłam. Przecież nie wszystko stracone, minęły dopiero trzy pełne dni. Zaraz to się wyjaśni, doczekam się, inaczej być nie może. A później znowu nie będę pamiętać jak smakuje pistacjowa czekolada, Big Milk Straciatella, Mars, Twist, gofry z bitą śmietaną, delicje morelowe i inne... Poczekam do czwartku. A przez ten czas zmarnuję dużo wkładu długopisu i kilka czystych kartek. No i zjem czekoladę. Kilka czekolad. Mnóstwo. /" Nie narzekaj, kiedy jest Ci źle, nie nie nie nie nie nie. Nie uciekaj nie ma gdzie, nie... Nie możemy załamywać się, nie... Nie możemy, nie możemy, nie, nie! " Taa. Zawsze może być gorzej..

Reklama tuszu do rzęs marki Astor... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2011

Reklama tuszu do rzęs marki Astor opowiadająca o tym, że rzęsy po zastosowaniu tej maskary wyglądają jak sztuczne i kobieta, umalowana jak Barbie ze "sztucznymi rzęsami" mówiąca: "Jak pięknie być sobą". Brawa dla pomysłodawcy..

  Powiedz mi  co Ci chodzi po głowie... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2011

~ Powiedz mi, co Ci chodzi po głowie, żeby moja też to wzięła na siebie..

piękne. teksty zimoweslonce dodał komentarz: piękne. do wpisu 26 czerwca 2011
Dam radę. Jeśli będzie taka... teksty

zimoweslonce dodano: 26 czerwca 2011

Dam radę. Jeśli będzie taka konieczność, to wymyślę coś takiego, że każdego by zamurowało... Przede mną całe wakacje..

Uosobniamy rzeczy martwe nazywając... teksty

zimoweslonce dodano: 26 czerwca 2011

Uosobniamy rzeczy martwe nazywając je ludzkimi imionami. Poduszkę od ukochanego nazywamy jego imieniem. Misia o miękkim futerku, zależnie od jego koloru, nazywamy albo Zuzia, Alusia, Andzia,Maja,Lusia, albo Krzyś,Grześ,Piotruś,Robuś. A ludzi nie można urzeczowić. Nie porównasz wybranka swojego serca do telefonu,choć z obojgiem najchętniej byś się nie rozstawała. Dostając nowy telefon,już po dwóch dniach znasz jego wszystkie funkcje,a po tygodniu używania mogłabyś z zamkniętymi oczami trafić do kalendarza albo obrazów/zdjęć. A drugiego człowieka nigdy nie poznasz do końca,nawet wtedy,gdy będziesz mu towarzyszyć w każdej sekundzie jego życia... /Każdy jest inny. I to jest piękne..

Nie  nie siedzę całymi dniami na nk... teksty

zimoweslonce dodano: 26 czerwca 2011

Nie, nie siedzę całymi dniami na nk czekając na Twoją odpowiedź. [Niby co mnie obchodzą, ale] ludzie mogliby pomyśleć, że nic innego nie robię, poza siedzeniem w domu na kompie. A tak nie jest. Jest tak, że przy każdej okazji sprawdzam pocztę e-mail. Z samego rana po przebudzenie, gdy wrócę z zakupów, po obejrzeniu filmu, po powrocie z wypadu na miasto, po zjedzeniu nad jeziorem z koleżanką lodów, wieczorem. Kiedy tylko nie jest zajęty komputer i mam chwilę dla siebie. Czekam, ale już nie wytrzymuję. Może mnie olałeś? Może nie masz ochoty odpisać? Może jeszcze się zastanawiasz? Ale ile to jeszcze będzie trwało? Zacznę się narzucać i w ogóle nic nie wypali. Jak zwykle nie wypala. Wiec na razie nara. Sprawdzę jeszcze tylko wieczorem te cholerną pocztę i dalej będę czekać..

błagajmy razem. teksty zimoweslonce dodał komentarz: błagajmy razem. do wpisu 26 czerwca 2011
  Robię Ci teraz w pamięci... teksty

zimoweslonce dodano: 25 czerwca 2011

" Robię Ci teraz w pamięci zdjęcie. " ..

  O ile szczęście dopisze... teksty

zimoweslonce dodano: 25 czerwca 2011

~ O ile szczęście dopisze, nienawiść ustąpi i będzie mogła zacząć się miłość..

  Spoko  będzie dobrze. W ten... teksty

zimoweslonce dodano: 25 czerwca 2011

" Spoko, będzie dobrze. W ten sposób próbujemy wprowadzić do naszego życia sztucznie adrenalinę i spokój. W momencie, gdy sytuacje interpretujemy w błędny sposób czujemy się jej panami. To ja decyduję, czy zgubiony breloczek zniszczy moje życie, czy też urwana noga w końcu pozwoli mi posiedzieć dłużej i odpocząć. Lubimy przeinaczać to co daje nam los na swój sposób. " ..

  Ludzie po prostu mają tendencję... teksty

zimoweslonce dodano: 25 czerwca 2011

~ Ludzie po prostu mają tendencję do wyolbrzymiania błahych spraw..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV