głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Chłopcy na motorach nie robią na mnie wrażenia. Owszem poczułam dreszczyk emocji kiedy weszłam na ulicę zaraz po przejechaniu motoru aby przejść na drugą stronę

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Chłopcy na motorach nie robią na mnie wrażenia. Owszem poczułam dreszczyk emocji kiedy weszłam na ulicę zaraz po przejechaniu motoru aby przejść na drugą stronę ulicy
Chłopcy na motorach nie robią na... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

Chłopcy na motorach nie robią na mnie wrażenia. Owszem, poczułam dreszczyk emocji kiedy weszłam na ulicę zaraz po przejechaniu motoru, aby przejść na drugą stronę ulicy, a na jej środku, kilka metrów w bok ode mnie, owy chłopak zawrócił i przejechał za mną tak blisko, że poczułam falowanie koszulki na plecach. A hamowanie na rowerze tuż przy moich stopach tak, że piach wsypuje się do moich sandał również nie jest dobrym sposobem na zwrócenie mojej uwagi. Co innego, gdyby robił to mój NN. Ale jego nie ma. Nie zobaczę już tak uroczego zawiązywania przede mną butów, ani niczego innego, co mogłoby mnie ucieszyć. Nie po tym wspaniałym okresie mojego życia... A może wszystko, co najlepsze jest przede mną? Może nawet tuż-tuż? ..

  A na samym końcu   A na samym dnie... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

" A na samym końcu /A na samym dnie /Ja wybiorę Ciebie /A Ty wybierzesz mnie " ..

  Będzie czy było   Nienawiść czy... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

" Będzie czy było /Nienawiść czy miłość /Na wierzchu, na dnie /Tak tak czy nie nie " ..

http:  www.tekstowo.pl piosenka naiv... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

http://www.tekstowo.pl/piosenka,naiv,nie__nie_bedzie_nas.html ... A może to nie tak, może nienawiść skradła wiarę...? /Nie, nie, nie będzie nas, gdy przyjdzie dzień zapłaty... /A mnie nie będzie już, a mnie nie będzie tam. Zostawię ten twój świat, ja wolę zostać sam... /Po prostu NAIV..

  Dalej nie mówisz nic  dalej Cię... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

" Dalej nie mówisz nic, dalej Cię nie widzę. /Ani Cię lubię ani się brzydzę. /Po prostu nic, po prostu Cię nie ma. /Zachodzi dzień, zachodzi ziemia. " ..

grzechem byłoby...  teksty zimoweslonce dodał komentarz: grzechem byłoby...* do wpisu 6 sierpnia 2011
Może te wszystkie rozmowy sprawią... teksty

zimoweslonce dodano: 5 sierpnia 2011

Może te wszystkie rozmowy sprawią, że poczuję większe rozczarowanie? Może to zostawić za sobą i nic więcej nie planować? A może jednak to zdjęcie świadczy o tym, że muszę to zrobić, bo i tak będę przez nie do tego wracać, a jeśli nie spróbuję, to będę żałować tego, że nic nie zrobiłam? "Jeśli w coś się wierzy, to trzeba o to walczyć"... Prawda zawsze wyjdzie na jaw, ale w tym wypadku może lepiej byłoby od razu jej nie zdradzać? Podejść do tego innym sposobem, za pomocą niewinnego kłamstwa? A co jeśli to rozegranie nie wyjdzie? Kolejne osoby będą miały powód, żeby mówić na mnie `zakochana` szyderczym tonem... Ale z takiej okazji grzech byłoby nie skorzystać. Dwa dni. Mało, ale powinny wystarczyć. Najwyżej przeczekam dwa tygodnie i dalej będę próbować zrealizować ten plan. Nie jest surrealistyczny. Wyjdzie. Wierzę w to..

  Powiedzcie coś  w co wierzycie  to... teksty

zimoweslonce dodano: 5 sierpnia 2011

~ Powiedzcie coś, w co wierzycie, to też wam tak wyjdzie teatralnie..

3:0 ! .. teksty

zimoweslonce dodano: 5 sierpnia 2011

3:0 ! ..

Jak coś jest do wszystkiego  to jest... teksty

zimoweslonce dodano: 4 sierpnia 2011

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego..

Męczy cię jedna sprawa  o której... teksty

zimoweslonce dodano: 4 sierpnia 2011

Męczy cię jedna sprawa, o której myślisz już trzy lata. Dzień w dzień. Wymyślasz pełno scenariuszy nadając jej "kształty", tworzysz jej historie. Bywa, że wpadasz w taki szał, że nawet nie masz świadomości, że to tylko wymyśliłaś. Nie działo się to naprawdę, ale ty myślisz odwrotnie uśmiechając się coraz bardziej. To nie mija, a musisz się obudzić. Prędko. Dopóki nie jest na nic za późno..

Być przesadnie romantyczną  ale nie... teksty

zimoweslonce dodano: 4 sierpnia 2011

Być przesadnie romantyczną, ale nie na paradzie dla dziwaków..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć