głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce 13:15. Około. Przy fontannie. Wiem że mnie nie poznał. I dobrze.. Najlepszym aktorem dla mnie jest Mateusz Damięcki. W przeszłości kochałam się w Danielu M. Ter

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
13:15. Około. Przy fontannie. Wiem że mnie nie poznał. I dobrze..
13:15. Około. Przy fontannie. Wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem, że mnie nie poznał. I dobrze..

Najlepszym aktorem dla mnie jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Najlepszym aktorem dla mnie jest Mateusz Damięcki. W przeszłości kochałam się w Danielu M. Teraz jest ktoś o tych samych inicjałach. Co ja widzę w tych, co nazywają się na D i M? ..

Nic dobrego mnie dzisiaj nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Nic dobrego mnie dzisiaj nie spotkało i zapewne nie spotka, poza wygraniem Big Milk'a..

 Kimkolwiek się stała jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Kimkolwiek się stała, jest profesjonalistką. Kimkolwiek się stała, już jej nie znasz. " Jay McInerney ..

  ... Powiedziała że pewne... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" (...) Powiedziała, że pewne zdarzenia można zrozumieć tylko z jednej perspektywy - perspektywy osobnika, który ich doświadcza. Chyba miała na myśli to, że tak naprawdę nie można się postawić w niczyjej sytuacji. Meg nie potrafi sobie wyobrazić, jakie to dla ciebie uczucie być sobą, wyobraża sobie tylko, jak ona by się czuła na twoim miejscu. " ..

 Jej dzieciństwo było naprawdę... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Jej dzieciństwo było naprawdę ponure; kiedy coś cię w niej irytowało, przypominałeś sobie, przez co musiała przejść. " ..

 Ktoś przynosi ci szklankę wody.... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Ktoś przynosi ci szklankę wody. Rośliny doniczkowe tworzą wzdłuż okien panoramę dżungli, zielone tableau nieskomplikowanego życia. Myślisz o wyspach, palmach, zbieraniu pożywienia. Ucieczce. " /Jasne światła wielkiego miasta. Jay McInerney ..

  ... Wolałbyś żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 29 czerwca 2011

" (...) Wolałbyś, żeby powiedziała, że jej nie lubi. Jako, że w dalszym ciągu nie potrafisz o niej źle myśleć, inni ludzie powinni to robić w twoim imieniu. " ..

Te wakacje już różnią się prawie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2011

Te wakacje już różnią się prawie wszystkim od pozostałych. /Jeden komar mniej na świecie -lo siento. Teraz już dwa./ Nie są wspaniałe, chociaż jak na razie spędzam je tylko z ludźmi, o których nigdy nie pomyślałam niczego złego. Mogłoby się wydawać z pozoru, że zapowiadają się dobrze. Ale tylko z pozoru. Nie wiem, czy uda mi się załatwić tą jedną sprawę, na której bardzo mi zależy, choć muszę wierzyć, że tak. Tak, uda mi się. I jeszcze pewnie na ich zakończenie, jak rok temu, zobaczę chłopaka, który był moim pierwszym zauroczeniem. Z kolejną jego laską. I na pewno będzie jeszcze bardziej opalony i znowu w niebieskiej albo błękitnej koszulce. I będzie to albo nad jeziorem, albo przy sklepie na osiedlu. I jak będzie sam, to znowu zagwiżdże na mój widok, chyba w celu sprawdzenia czy jestem suką, cholera..

Z Bodzio u okulisty bez Ciebie. Po... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2011

Z Bodzio u okulisty, bez Ciebie. Po drodze spotkany Raczek [i inni], nie Ty. Przeszłam pół miasta, spędziłam na łażeniu po przeróżnych sklepach 4,5 godziny i nie widziałam Cię ani przez pół sekundy. A ciągle zastanawiałam się, co mogłabym Ci powiedzieć. Jak jeszcze trochę domyślę, to ruszę w inną część miasta. Gdzieś tam bliżej Ciebie. / 70 dni..

Jedna sprawa przez którą jem... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2011

Jedna sprawa, przez którą jem słodycze w ogromnych ilościach czekając na jej rezultat, jakiekolwiek rozwiązanie. Nie miałam na co narzekać, nie było źle, a ja chciałam jeszcze lepiej. Znowu będę musiała przeczekać te wszystkie dyrdymały, które wymyśliłam. Przecież nie wszystko stracone, minęły dopiero trzy pełne dni. Zaraz to się wyjaśni, doczekam się, inaczej być nie może. A później znowu nie będę pamiętać jak smakuje pistacjowa czekolada, Big Milk Straciatella, Mars, Twist, gofry z bitą śmietaną, delicje morelowe i inne... Poczekam do czwartku. A przez ten czas zmarnuję dużo wkładu długopisu i kilka czystych kartek. No i zjem czekoladę. Kilka czekolad. Mnóstwo. /" Nie narzekaj, kiedy jest Ci źle, nie nie nie nie nie nie. Nie uciekaj nie ma gdzie, nie... Nie możemy załamywać się, nie... Nie możemy, nie możemy, nie, nie! " Taa. Zawsze może być gorzej..

Reklama tuszu do rzęs marki Astor... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2011

Reklama tuszu do rzęs marki Astor opowiadająca o tym, że rzęsy po zastosowaniu tej maskary wyglądają jak sztuczne i kobieta, umalowana jak Barbie ze "sztucznymi rzęsami" mówiąca: "Jak pięknie być sobą". Brawa dla pomysłodawcy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV