głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Najpiękniejsza chwila z wczorajszego dnia? Wysiadłam z autobusu o godzinie jak w każdą środę i nie zważając na burzę i piękne błyskawice szłam przed siebie w kr

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Najpiękniejsza chwila z wczorajszego dnia? Wysiadłam z autobusu o godzinie jak w każdą środę i nie zważając na burzę i piękne błyskawice szłam przed siebie w krótkich sp
Najpiękniejsza chwila z wczorajszego... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Najpiękniejsza chwila z wczorajszego dnia? Wysiadłam z autobusu o godzinie jak w każdą środę i nie zważając na burzę i piękne błyskawice szłam przed siebie w krótkich spodenkach i ulubionym topie oraz myślałam o środzie na początku roku, kiedy to o tej samej porze i w tym samym miejscu zobaczyłam Jego..

Gdy nie uda mi się go poznać do... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

Gdy nie uda mi się go poznać do wakacji i spędzać z nim całe dnie na mieście, to nie wytrzymam całych wakacji bez patrzenia na niego? Ja? Mam przyjaciółkę, którą znam piętnaście lat, z którą widzę się tylko w wakacje, ferie i weekendy majowe. Niecałe dwa i pół miesiąca to dla mnie pestka. I czekam już prawie rok na tajemniczego nieznajomego, który niespodziewanie zniknął. Wytrzymam. Stracę możliwość jadania z nim lodów, jeżdżenia na D. Górę rowerem, biegania wokół Jeziora K., ale wytrzymam. Czekanie mam we krwi..

Cholerna czkawka! .. teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

Cholerna czkawka! ..

W takim stanie 5 godzin snu to i tak... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

W takim stanie 5 godzin snu to i tak dużo..

W trakcie paskudnej choroby możesz... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

W trakcie paskudnej choroby możesz tylko myśleć. Nie możesz spać, mówić, jeść, oddychać, chodzić, tylko myślisz. Myśląc odcinasz się od rzeczywistości, o której przypomina ci kichnięcie bądź kaszlnięcie. I myśląc nie czujesz bólu gardła, ani niczego innego, tylko ból psychiczny, mocniejszy od fizycznego, bo to, o czym myślisz jest bardziej bolesne od bólu przez chorobę, który może spowodować śmierć. Ten ból nie wykańcza choć jest bardzo silny. Gdyby mógł to zrobić, już dawno wąchałabym kwiatki od spodu..

  Słowo nie umiera nigdy.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

~ Słowo nie umiera nigdy..

  Pamiętaj  kiedy ludziom jest tak... teksty

zimoweslonce dodano: 31 maja 2011

" Pamiętaj, kiedy ludziom jest tak dobrze - nie można o tym zapomnieć. Nie wolno, to grzech. " ..

Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać  ale kiedyś już zamierzałam to zrobić a teraz żałuję  bo wcale go nie spotykam. Życie może się różnie potoczyć  może warto? Później może być za późno  jak w moim przypadku.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać, ale kiedyś już zamierzałam to zrobić a teraz żałuję, bo wcale go nie spotykam. Życie może się różnie potoczyć, może warto? Później może być za późno, jak w moim przypadku.. do wpisu 30 maja 2011
Nie pamiętałam jak  smakuje  mocny... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Nie pamiętałam jak "smakuje" mocny ból gardła do dzisiaj. Jeszcze połączony z zakwasami na większej części powierzchni mojego ciała. Po prostu świetnie. I przede mną 9 lekcji. Nie wiem jak wytrzymam w takim stanie te najbliższe dni. Ale nie dam po sobie niczego poznać. Za dużo ludzi miałoby satysfakcję z patrzenia na grymasy widniejące na mojej twarzy. Nie pozwolę na to, to na pewno..

Po co trwać w czymś  co samemu się... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Po co trwać w czymś, co samemu się wybrało, jeśli tylko przez to jest ciężej? Można to zakończyć, zastopować, przerwać, aby chociaż przez chwilę móc pooddychać..

Im dłużej planujesz coś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Im dłużej planujesz coś powiedzieć, tym bardziej się boisz. Z biegiem czasu zaczyna ci za bardzo zależeć i milczysz, gdy nadarza się najlepsza okazja, o której nawet ci się nie śniło lub bardzo podobna do chwili z przeszłości, o której myślałaś, że przepadła, aż tu nagle... A podobno nic dwa razy się nie zdarza. A skoro zdarzyło się drugi, to zdarzy się i kolejny, spoko :).Dlatego liczy się dla mnie spontan..

Na głos nie wypowiem komentarza do... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Na głos nie wypowiem komentarza do filmu pt. Wszystko będzie dobrze, bo z reguły nie przeklinam, no chyba, że w myślach..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV