głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce W szafie mam mnóstwo różnokolorowych ubrań a i tak najczęściej zakładam kilka ulubionych po długim kalkulowaniu poprzedniego wieczoru na temat tego co możesz za

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
W szafie mam mnóstwo różnokolorowych ubrań a i tak najczęściej zakładam kilka ulubionych po długim kalkulowaniu poprzedniego wieczoru na temat tego co możesz założyć
W szafie mam mnóstwo... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

W szafie mam mnóstwo różnokolorowych ubrań, a i tak najczęściej zakładam kilka ulubionych po długim kalkulowaniu poprzedniego wieczoru na temat tego, co możesz założyć następnego dnia, abyśmy kolorystycznie byli tak samo ubrani, a ludzie w szkole plotkowali, że ' 'ta z ekonomicznej i ten z informatycznej to podobnie myślą', 'pasowaliby do siebie' '. A satysfakcja, kiedy przechodząc obok Ciebie i czując na sobie Twój wzrok, pozwala zapomnieć o złej ocenie z przedmiotu, na którym mocno trzeba się starać na dwójkę i jednocześnie powoduje, że uśmiech nie schodzi z mojej twarzy aż do wieczora..

www.poomoc.pl Klikasz? .. teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

www.poomoc.pl Klikasz? ..

Mam dość wyrzutów sumienia.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Mam dość wyrzutów sumienia. Ciągle wymyślam coś nowego. Taki ze mnie ludzki człowiek, a ani razu od gimnazjum nie odwiedziłam dobrej kumpeli z podstawówki, która urodziła dwa lata temu dziecko. Brawa dla mnie..

Słuchając ulubionej muzyki i mając... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Słuchając ulubionej muzyki i mając przed oczyma zdjęcie najpiękniejszej istoty żyjącej na ziemi, nieaktualne, ale to nie ważne, stworzyłam najlepsze spodenki, jakie miałam do tej pory, z przykrótkich brązowych spodni z Reserveda..

  Cudownie nie śnić o kimś  o kim... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

~ Cudownie nie śnić o kimś, o kim śniło się co noc..

Nie przejmuję się tym  że pewni... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Nie przejmuję się tym, że pewni ludzie ze mnie szydzą. Niech mówią o mnie co chcą przez 30 najbliższych lat i widząc mnie wymieniają między sobą porozumiewawcze spojrzenia i uśmiechy. Skoro jedno zdanie, obojętnie czy z moich ust, czy o mnie z ust cudzych, sprawiło, że jestem dla nich nikim, to kim mam sobie zawracać głowę? Dla mnie nie są oni nic warci. Ludzie się mylą nawet ci, co myślą, że wszystko wiedzą, a oni w przyszłości będą żałować. Albo zazdrościć, chyba, że już to robią..

Gratuluję umiejętności... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Gratuluję umiejętności odróżniania ironii. Tylko w tym jesteś mistrzem, czy zaskoczysz mnie czymś jeszcze? Hę? ..

Jak będzie tak dalej  jak przez... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Jak będzie tak dalej, jak przez kolejny rok nie raczysz się pojawić w "naszym" miejscu, na mojej ulicy lub gdziekolwiek, nawet przez przypadek, to jako przedstawiciel Drogerii Rossmann wezmę do torby 40 kremów do rąk wyprodukowanych dla tej firmy, zacznę pukać do wszystkich domów na ulicy, na której przypuszczam że mieszkasz, i będę sprzedawać, a raczej próbować sprzedawać je dopóki Cię nie zobaczę i nie dowiem się, czy dobrze Ci się oddycha i myśli. Od takiego działania niezgodnego z prawem zacznę. A jak nie pomoże, to skończę czymś gorszym. Poświęciłabym się. Nawet gdybyś mnie wyrzucił, to chociaż miałabym pewność, że istniejesz, bo zaczynam w to wątpić. Pomału zaczynam myśleć o Tobie jakbyś był moim snem, jakbyś nie istniał, był wytworem mojej wyobraźni, a to przecież nieprawda. Byłeś i jesteś. Gdzieś żyjesz. Gdzieś, nie wiem gdzie, ale istniejesz..

Wciągnięty cały 400gramowy dżem... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Wciągnięty cały 400gramowy dżem brzoskwiniowy. Nie zjedzony, wciągnięty..

Kolejna nieprzespana w większej... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Kolejna nieprzespana w większej części noc, w którą co chwilę ocierałam łzy tęsknoty. Aż w końcu zasnęłam wtulając się w mokrą poduszkę..

Czy spalenie ogromnej ilości listów... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Czy spalenie ogromnej ilości listów zmieniłoby coś teraz? Sprawiłoby, że zapomniałabym o jego istnieniu, o tym, co chciałam mu powiedzieć? Przecież nadal tego pragnę. Na pamięć znam każde słowo, które skierowane jest do niego, jedno po drugim, napisane czarnym na białym, wyraźnie, o tym co przeżyłam bez niego i dzięki niemu. Nawet za połowę wieku o tym nie zapomnę. Za dużo wtedy znaczył. Za dużo znaczy nadal..

Każde moje reflektowanie na ten... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Każde moje reflektowanie na ten jeden temat kończy się pytaniami retorycznymi. Tyle o nim wiem. /Nomen nescio. /Obejrzałabym sobie "Błękitną lagunę"..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV