głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Pamiętaj kiedy ludziom jest tak dobrze nie można o tym zapomnieć. Nie wolno to grzech. .. Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać ale kiedyś już zamierzałam to

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Pamiętaj kiedy ludziom jest tak dobrze nie można o tym zapomnieć. Nie wolno to grzech. ..
 Pamiętaj kiedy ludziom jest tak... teksty

zimoweslonce dodano: 31 maja 2011

" Pamiętaj, kiedy ludziom jest tak dobrze - nie można o tym zapomnieć. Nie wolno, to grzech. " ..

Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać ale kiedyś już zamierzałam to zrobić a teraz żałuję bo wcale go nie spotykam. Życie może się różnie potoczyć może warto? Później może być za późno jak w moim przypadku.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać, ale kiedyś już zamierzałam to zrobić a teraz żałuję, bo wcale go nie spotykam. Życie może się różnie potoczyć, może warto? Później może być za późno, jak w moim przypadku.. do wpisu 30 maja 2011
Nie pamiętałam jak smakuje mocny... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Nie pamiętałam jak "smakuje" mocny ból gardła do dzisiaj. Jeszcze połączony z zakwasami na większej części powierzchni mojego ciała. Po prostu świetnie. I przede mną 9 lekcji. Nie wiem jak wytrzymam w takim stanie te najbliższe dni. Ale nie dam po sobie niczego poznać. Za dużo ludzi miałoby satysfakcję z patrzenia na grymasy widniejące na mojej twarzy. Nie pozwolę na to, to na pewno..

Po co trwać w czymś co samemu się... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Po co trwać w czymś, co samemu się wybrało, jeśli tylko przez to jest ciężej? Można to zakończyć, zastopować, przerwać, aby chociaż przez chwilę móc pooddychać..

Im dłużej planujesz coś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Im dłużej planujesz coś powiedzieć, tym bardziej się boisz. Z biegiem czasu zaczyna ci za bardzo zależeć i milczysz, gdy nadarza się najlepsza okazja, o której nawet ci się nie śniło lub bardzo podobna do chwili z przeszłości, o której myślałaś, że przepadła, aż tu nagle... A podobno nic dwa razy się nie zdarza. A skoro zdarzyło się drugi, to zdarzy się i kolejny, spoko :).Dlatego liczy się dla mnie spontan..

Na głos nie wypowiem komentarza do... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Na głos nie wypowiem komentarza do filmu pt. Wszystko będzie dobrze, bo z reguły nie przeklinam, no chyba, że w myślach..

Ja się nigdy tego nie doczekam fajnie piszesz : teksty zimoweslonce dodał komentarz: Ja się nigdy tego nie doczekam, fajnie piszesz :) do wpisu 29 maja 2011
Nie musi wiedzieć że nie jestem... teksty

zimoweslonce dodano: 28 maja 2011

Nie musi wiedzieć, że nie jestem tak delikatna, że przez zamyślenie potrafię przegryźć szklankę, połamać coś bardzo twardego, czy szorując w trakcie prania przetrzeć sobie skórę do krwi. Ważne, żeby wiedział, że przypadkowe stuknięcie we mnie łokciem nie ma mieć miejsca nigdy. A siniaki, które miewam często, to już inna bajka..

 Hak ci w smak!  : .. teksty

zimoweslonce dodano: 28 maja 2011

" Hak ci w smak! " :) ..

 Któregoś dnia rzucę to wszystko... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2011

" Któregoś dnia rzucę to wszystko, i wyjdę rano niby po chleb... " ..

Skręciłam w lewo żeby znowu... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2011

Skręciłam w lewo, żeby znowu spotkać kogoś, kogo przez przypadek tam spotkałam, jednocześnie wydłużając sobie drogę, zamiast iść prosto, zwyczajnie i po prostu. Bez zmian, jak lubię..

 Jeśli chcesz rozmawiać musisz... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2011

~ Jeśli chcesz rozmawiać, musisz poczekać aż skończę się posilać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV