głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Cudownie nie śnić o kimś o kim śniło się co noc.. Nie przejmuję się tym że pewni ludzie ze mnie szydzą. Niech mówią o mnie co chcą przez 30 najbliższych lat i

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Cudownie nie śnić o kimś o kim śniło się co noc..
  Cudownie nie śnić o kimś  o kim... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

~ Cudownie nie śnić o kimś, o kim śniło się co noc..

Nie przejmuję się tym  że pewni... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Nie przejmuję się tym, że pewni ludzie ze mnie szydzą. Niech mówią o mnie co chcą przez 30 najbliższych lat i widząc mnie wymieniają między sobą porozumiewawcze spojrzenia i uśmiechy. Skoro jedno zdanie, obojętnie czy z moich ust, czy o mnie z ust cudzych, sprawiło, że jestem dla nich nikim, to kim mam sobie zawracać głowę? Dla mnie nie są oni nic warci. Ludzie się mylą nawet ci, co myślą, że wszystko wiedzą, a oni w przyszłości będą żałować. Albo zazdrościć, chyba, że już to robią..

Gratuluję umiejętności... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Gratuluję umiejętności odróżniania ironii. Tylko w tym jesteś mistrzem, czy zaskoczysz mnie czymś jeszcze? Hę? ..

Jak będzie tak dalej  jak przez... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Jak będzie tak dalej, jak przez kolejny rok nie raczysz się pojawić w "naszym" miejscu, na mojej ulicy lub gdziekolwiek, nawet przez przypadek, to jako przedstawiciel Drogerii Rossmann wezmę do torby 40 kremów do rąk wyprodukowanych dla tej firmy, zacznę pukać do wszystkich domów na ulicy, na której przypuszczam że mieszkasz, i będę sprzedawać, a raczej próbować sprzedawać je dopóki Cię nie zobaczę i nie dowiem się, czy dobrze Ci się oddycha i myśli. Od takiego działania niezgodnego z prawem zacznę. A jak nie pomoże, to skończę czymś gorszym. Poświęciłabym się. Nawet gdybyś mnie wyrzucił, to chociaż miałabym pewność, że istniejesz, bo zaczynam w to wątpić. Pomału zaczynam myśleć o Tobie jakbyś był moim snem, jakbyś nie istniał, był wytworem mojej wyobraźni, a to przecież nieprawda. Byłeś i jesteś. Gdzieś żyjesz. Gdzieś, nie wiem gdzie, ale istniejesz..

Wciągnięty cały 400gramowy dżem... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Wciągnięty cały 400gramowy dżem brzoskwiniowy. Nie zjedzony, wciągnięty..

Kolejna nieprzespana w większej... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Kolejna nieprzespana w większej części noc, w którą co chwilę ocierałam łzy tęsknoty. Aż w końcu zasnęłam wtulając się w mokrą poduszkę..

Czy spalenie ogromnej ilości listów... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Czy spalenie ogromnej ilości listów zmieniłoby coś teraz? Sprawiłoby, że zapomniałabym o jego istnieniu, o tym, co chciałam mu powiedzieć? Przecież nadal tego pragnę. Na pamięć znam każde słowo, które skierowane jest do niego, jedno po drugim, napisane czarnym na białym, wyraźnie, o tym co przeżyłam bez niego i dzięki niemu. Nawet za połowę wieku o tym nie zapomnę. Za dużo wtedy znaczył. Za dużo znaczy nadal..

Każde moje reflektowanie na ten... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Każde moje reflektowanie na ten jeden temat kończy się pytaniami retorycznymi. Tyle o nim wiem. /Nomen nescio. /Obejrzałabym sobie "Błękitną lagunę"..

Najpiękniejsza chwila z wczorajszego... teksty

zimoweslonce dodano: 2 czerwca 2011

Najpiękniejsza chwila z wczorajszego dnia? Wysiadłam z autobusu o godzinie jak w każdą środę i nie zważając na burzę i piękne błyskawice szłam przed siebie w krótkich spodenkach i ulubionym topie oraz myślałam o środzie na początku roku, kiedy to o tej samej porze i w tym samym miejscu zobaczyłam Jego..

Gdy nie uda mi się go poznać do... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

Gdy nie uda mi się go poznać do wakacji i spędzać z nim całe dnie na mieście, to nie wytrzymam całych wakacji bez patrzenia na niego? Ja? Mam przyjaciółkę, którą znam piętnaście lat, z którą widzę się tylko w wakacje, ferie i weekendy majowe. Niecałe dwa i pół miesiąca to dla mnie pestka. I czekam już prawie rok na tajemniczego nieznajomego, który niespodziewanie zniknął. Wytrzymam. Stracę możliwość jadania z nim lodów, jeżdżenia na D. Górę rowerem, biegania wokół Jeziora K., ale wytrzymam. Czekanie mam we krwi..

Cholerna czkawka! .. teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

Cholerna czkawka! ..

W takim stanie 5 godzin snu to i tak... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

W takim stanie 5 godzin snu to i tak dużo..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV