głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kiedy tylko się odstawię jak nie ja zawsze go spotykam. A najlepiej by było gdyby mnie oglądał wtedy kiedy moje włosy są spięte w najzwyklejszego kuca na sobie

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kiedy tylko się odstawię jak nie ja zawsze go spotykam. A najlepiej by było gdyby mnie oglądał wtedy kiedy moje włosy są spięte w najzwyklejszego kuca na sobie mam
Kiedy tylko się odstawię jak nie ja... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

Kiedy tylko się odstawię jak nie ja, zawsze go spotykam. A najlepiej by było, gdyby mnie oglądał wtedy, kiedy moje włosy są spięte w najzwyklejszego kuca, na sobie mam dżinsy i jakąś bluzkę w stonowanym kolorze i bez kolczyków. Bo ja taka jestem. Zwyczajna. A nie wtedy, kiedy mam koka z dobieranym, kolczyki do połowy szyi, a kolor moich ubrań to śliwkowy, żółty i szary. I jeszcze cień na powiekach. Ekstra. /15:50..

 Sama mogę zaświadczyć że... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Sama mogę zaświadczyć, że zawód miłosny można przeżyć w każdym wieku. Cecil już tyle razy mi złamał serce, że aż dziw, że jeszcze pika. Ale dość o mnie. Paris już tak długo opłakuje Nathana, że dosłownie zamieniła się w kamień. Chyba tak bardzo się boi kolejnego rozczarowania, że teraz zachowuje się jak Królowa Śniegu. Nikogo do siebie nie dopuszcza. Podobno czas leczy wszystkie rany. Ja bym nie była tego taka pewna. Wydaje mi się, że nowe rany drążą cię od wewnątrz, aż znajdą stare, przyrastają do nich i tkwią tam, dopóki coś cię tak nie uszczęśliwi, że zapomnisz o bólu. Zupełnie jak przy porodzie. " ..

 Za każdym razem jak go... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Za każdym razem, jak go przyskrzyniali, łamałam sobie głowę, jak ktoś z ilorazem inteligencji 146 może być tak głupi. Nauczyciele mówili, że to geniusz. Zwłaszcza z matmy. Miał mózg jak kalkulator. Ale co mu z tego? Wciąż czekam na dzień, kiedy wszystkie te liczby dadzą jakąś konkretną sumę. " ..

 Kocha za mocno. Ma za duże serce i... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Kocha za mocno. Ma za duże serce i jest zbyt szczodra. Ujmując to inaczej: jest po prostu głupia. A nie ma nic gorszego niż inteligentna idiotka. A inteligentna to ona jest. " ..

 Człowiekowi może zupełnie szajba... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Człowiekowi może zupełnie szajba odbić, kiedy myśli o tym, jak mógłby żyć, i o tym, jak żyje naprawdę. Przestrzeń między tymi dwiema możliwościami jest pusta jak jasna cholera i musisz się nauczyć, jak ją wypełnić. " ..

 Codziennie czułem się jak wtedy... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Codziennie czułem się jak wtedy, kiedy dzwonisz w interesach i każą ci czekać tak długo, że w końcu zapominasz, do kogo dzwoniłeś, ale wiesz, że nie powinieneś się rozłączać, więc ściskasz słuchawkę, słuchasz tej muzyczki i czekasz. A kiedy ten ktoś odbiera telefon, modlisz się, żeby ci się przypomniało, po co dzwonisz, i żeby mieli odpowiedzi na twoje pytania. Tak się jednak nie zdarza. No to zaczyna ci się wydawać, że jeżeli tylko wytężysz wzrok, to dojrzysz brakujące fragmenty. Ale jak bardzo można wytrzeszczać oczy? I co, jeśli nie wiesz, czego tak naprawdę szukasz? " O dzień za późno o dolara za mało, Terry McMillan..

W końcu nadejdzie moment kiedy... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

W końcu nadejdzie moment, kiedy powiem "skacz", a on się spyta "jak wysoko, kochanie"..

też to czuję.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: też to czuję.. do wpisu 3 lipca 2011
 Nie naprawisz wszystkiego w ciągu... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Nie naprawisz wszystkiego w ciągu jednej nocy. Jesteś zbyt podekscytowany, żeby myśleć, i zbyt wyczerpany, żeby zasnąć. Boisz się, że jeżeli się położysz, to umrzesz. " ..

Minęło 11 dni wakacji na upartego... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

Minęło 11 dni wakacji, na upartego można stwierdzić, że 12. A nie dość, że czuję jakby przez ten czas minęło pół roku, to jeszcze odczuwam zimę, która od lata jest daleko. Zachmurzone niebo, przez co dzień wydaje się krótszy, gorące kakao, koc i kanapa, książka, którą czytam od rana do wieczora z przerwą na śniadanie, obiad i parę chwil przed komputerem. I koc nie wystarcza. Do tego jeszcze gruby sweter i kot ogrzewający stopy. Nawet nie chce się wyjść z domu do biblioteki, czy przyjaciół. Podczas czytania nie myślę o niczym zbędnym. I o to chodzi..

   Jakim sposobem o tym się... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

~ " -Jakim sposobem o tym się dowiedzieliście? Nikomu nic nie mówiłam! --To zabawne... -zmarszczył brwi w głębokim namyśle- ...ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie się o tym dowiedziałem. " ..

 To wielka sztuka dzielić coś... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" To wielka sztuka dzielić coś, czego nie ma. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV