głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dzisiejsze google są po prostu świetne. Mogłabym grać na tej gitarze bez końca P .. Tyle starań przez rok żeby pogodzić dwie osoby przyjaciółki które są mi bard

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dzisiejsze google są po prostu świetne. Mogłabym grać na tej gitarze bez końca P ..
Dzisiejsze google są po prostu... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Dzisiejsze google są po prostu świetne. Mogłabym grać na tej gitarze bez końca ;P ..

Tyle starań przez rok  żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Tyle starań przez rok, żeby pogodzić dwie osoby, przyjaciółki, które są mi bardzo bliskie i wszystko na nic. Nadal muszę znosić mnóstwo fochów jednej, bo np. spędziłam całą długą przerwę z drugą śmiejąc się z nią, żartując i drugiej, bo np. po szkole poszłam na zakupy z pierwszą. Niedługo będę miała tego dosyć. Już mam tego dosyć..

...I ten niebieski t shirt.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

...I ten niebieski t-shirt..

Widząc  gdy cieszyłeś się... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Widząc, gdy cieszyłeś się -prawdopodobnie- z poprawienia jakiejś oceny, chciałam Ci pogratulować, choć nie byłam do końca pewna, czy byłoby czego. Moje samopoczucie uległo znacznej poprawie, kiedy idąc niepewnym krokiem na poprawę z fizyki zobaczyłam przed sobą Ciebie, wymachującego rękoma na znak radości. Prawdopodobnie mogło to być również przez fizykę, skoro szedłeś z tamtego korytarzu. I dzięki temu, że rozweseliłam się przez Ciebie, będę miała wyższa ocenę. Chciałabym Ci o tym powiedzieć. Chciałabym również uświadomić jakoś Ciebie o tym, że bardzo podobają mi się Twoje włosy i też o tym, że kiedyś też miałam loki. A skoro już bylibyśmy w temacie o przeszłości, to chciałabym także opowiedzieć Ci o moim dotychczasowym życiu, o snach, o marzeniach i planach na przyszłość. O wszystkim chciałabym Tobie opowiedzieć. I o wszystkim co dotyczy Ciebie chciałabym się dowiedzieć. A teraz podziękuję Ci za dzisiejszy dobry humor. Nie, nie przez deszcz jest mi dobrze. Przez Ciebie. Dziękuję..

Mieć przy sobie  nie wiedząc o tym... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Mieć przy sobie, nie wiedząc o tym, anioła stróża w ludzkiej postaci; kogoś, kto obserwując i kryjąc się z tym (lub po prostu tego nie ujawniając), zawsze i w każdej sytuacji był gotowy do pomocy, do podtrzymania na duchu, do obronienia przed okrutnością rzeczywistości..

W szklance lodowaty kompot o smaku... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

W szklance lodowaty kompot o smaku mięty i cytryny; jedna dłoń na myszce; wzrok wpatrzony w opis na GG kolegi, który ponownie się rozczarował w miłości; myśli buzujące w głowie, jak drewno wrzucone do kominka o słowach, które mogłabym do niego skierować, wykazujące chociaż drobne zainteresowanie jego osobą; czucie bezsilności; zmienienie statusu z niewidocznego na niedostępny... I to wszystko z mojej strony. Ale go pocieszyłam. Znowu pomogłam mu jak nikomu innemu na świecie..

  Jedno  cześć  i uzyskanie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

~ Jedno "cześć" i uzyskanie sympatii osoby, którą od razu po przebudzeniu mogę powiadomić o moim koszmarze i nie martwić się o to, że będę go długo pamiętać, bo chwile spędzone z tym człowiekiem sprawią, że będę miała dużo więcej przyjemniejszych wspomnień, od jednego niemiłego snu..

Mijając się na korytarzu zerkają... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

Mijając się na korytarzu zerkają na siebie w różnych momentach tak, że ani razu ich spojrzenia się nie spotykają. W głębi duszy jednak i on, i ona czują, że ta druga osoba nie jest jak inni dla niej/niego. Nie jest ona jej/jemu obojętna, mimo tego, iż się wcale nie znają. "Kochali się, jak z rosą kwiat, ale milczeli do siebie od lat. Minęli się, Panie, podaruj im czas." ..

Idąc szybkim krokiem do domu w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Idąc szybkim krokiem do domu w czasie chłodnego deszczu miałam niesamowicie wyjątkowy humor. Słowa osoby towarzyszącej mi przy tym nie były, jak to zwykle bywało, nudne lecz interesujące. Dużo rzeczy obracałam w żart, nie odpowiadałam suchą ironią. Szczerze się uśmiechałam... Tak, to przez deszcz. Uwielbiam deszcz. Nigdy nie widziałam Cię podczas tego opadu atmosferycznego. Tylko deszcz mi się z Tobą nie kojarzy..

Przydałby się dodatkowy dzień w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Przydałby się dodatkowy dzień w tygodniu, taki zerowy. 7 dni w tygodniu to za mało na ogarnięcie tego wszystkiego. Nie wykonywałabym w tym dniu żadnych codziennych czynności, oprócz myślenia i porządkowania lub zrozumienia występującego obecnie wokół mnie i we mnie chaosu..

Niektórych ludzi w szkole już po... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Niektórych ludzi w szkole już po prostu nie zauważam. Są, od niedawna, jak wszyscy. Zlewają się w tłumie. Nawet nie widzę tego, jak mnie obserwują. Nie zwracam uwagi na te oczy, których nie darzę sympatią. Jest ok..

i przez wystawianie ocen. okropieństwo! teksty zimoweslonce dodał komentarz: i przez wystawianie ocen. okropieństwo! do wpisu 7 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV