głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Mieć przy sobie nie wiedząc o tym anioła stróża w ludzkiej postaci kogoś kto obserwując i kryjąc się z tym lub po prostu tego nie ujawniając zawsze i w każdej s

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Mieć przy sobie nie wiedząc o tym anioła stróża w ludzkiej postaci kogoś kto obserwując i kryjąc się z tym lub po prostu tego nie ujawniając zawsze i w każdej sy
Mieć przy sobie  nie wiedząc o tym... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Mieć przy sobie, nie wiedząc o tym, anioła stróża w ludzkiej postaci; kogoś, kto obserwując i kryjąc się z tym (lub po prostu tego nie ujawniając), zawsze i w każdej sytuacji był gotowy do pomocy, do podtrzymania na duchu, do obronienia przed okrutnością rzeczywistości..

W szklance lodowaty kompot o smaku... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

W szklance lodowaty kompot o smaku mięty i cytryny; jedna dłoń na myszce; wzrok wpatrzony w opis na GG kolegi, który ponownie się rozczarował w miłości; myśli buzujące w głowie, jak drewno wrzucone do kominka o słowach, które mogłabym do niego skierować, wykazujące chociaż drobne zainteresowanie jego osobą; czucie bezsilności; zmienienie statusu z niewidocznego na niedostępny... I to wszystko z mojej strony. Ale go pocieszyłam. Znowu pomogłam mu jak nikomu innemu na świecie..

  Jedno  cześć  i uzyskanie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

~ Jedno "cześć" i uzyskanie sympatii osoby, którą od razu po przebudzeniu mogę powiadomić o moim koszmarze i nie martwić się o to, że będę go długo pamiętać, bo chwile spędzone z tym człowiekiem sprawią, że będę miała dużo więcej przyjemniejszych wspomnień, od jednego niemiłego snu..

Mijając się na korytarzu zerkają... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

Mijając się na korytarzu zerkają na siebie w różnych momentach tak, że ani razu ich spojrzenia się nie spotykają. W głębi duszy jednak i on, i ona czują, że ta druga osoba nie jest jak inni dla niej/niego. Nie jest ona jej/jemu obojętna, mimo tego, iż się wcale nie znają. "Kochali się, jak z rosą kwiat, ale milczeli do siebie od lat. Minęli się, Panie, podaruj im czas." ..

Idąc szybkim krokiem do domu w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Idąc szybkim krokiem do domu w czasie chłodnego deszczu miałam niesamowicie wyjątkowy humor. Słowa osoby towarzyszącej mi przy tym nie były, jak to zwykle bywało, nudne lecz interesujące. Dużo rzeczy obracałam w żart, nie odpowiadałam suchą ironią. Szczerze się uśmiechałam... Tak, to przez deszcz. Uwielbiam deszcz. Nigdy nie widziałam Cię podczas tego opadu atmosferycznego. Tylko deszcz mi się z Tobą nie kojarzy..

Przydałby się dodatkowy dzień w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Przydałby się dodatkowy dzień w tygodniu, taki zerowy. 7 dni w tygodniu to za mało na ogarnięcie tego wszystkiego. Nie wykonywałabym w tym dniu żadnych codziennych czynności, oprócz myślenia i porządkowania lub zrozumienia występującego obecnie wokół mnie i we mnie chaosu..

Niektórych ludzi w szkole już po... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Niektórych ludzi w szkole już po prostu nie zauważam. Są, od niedawna, jak wszyscy. Zlewają się w tłumie. Nawet nie widzę tego, jak mnie obserwują. Nie zwracam uwagi na te oczy, których nie darzę sympatią. Jest ok..

i przez wystawianie ocen. okropieństwo! teksty zimoweslonce dodał komentarz: i przez wystawianie ocen. okropieństwo! do wpisu 7 czerwca 2011
Czerwiec najgorszym miesiącem z... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

Czerwiec najgorszym miesiącem z całego roku szkolnego..

Gdybym miała na nazwisko... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

Gdybym miała na nazwisko "Orzechowska", to mogłabym mieć pewność, że chociaż przy jedzeniu o mnie myśli, skoro wszystko "może zawierać śladowe ilości orzechów...". A że nazywam się jak nazywam, to nadzieja na to jest złudna..

  Promień słońca gdzieś na... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

~ Promień słońca gdzieś na włosów końcach..

  Piękne lato mamy tej wiosny...   .. teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

" Piękne lato mamy tej wiosny... " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV