głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Co będzie dalej? .. teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

Co będzie dalej? ..

I może gdyby nie wracanie do... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

I może gdyby nie wracanie do przeszłości, nie przechowywanie tego jednego listu i kilkudziesięciu jego wersji i szkiców, nie patrzenie na zdjęcie sprzed ośmiu lat i nie chodzenie w to miejsce, to już by na dobre zniknął z myśli? Ale jak w takim przypadku można na to pozwolić? Nie da się. Z jednej strony chciałoby się naprawić złamane serce, zapomnieć o tylu łzach, ale coś na to nie pozwala -krzyczy, że nie możesz zapomnieć..

Tak już jest  że coś się w Tobie... teksty

zimoweslonce dodano: 4 czerwca 2011

Tak już jest, że coś się w Tobie wypala. W przeszłości czekałeś na coś bardzo długo i przestało Ci już zależeć. Gdy tego doświadczasz teraz, już w ogóle nie czujesz satysfakcji, że w końcu to nastąpiło, nie cieszysz się z tego. Z niczego się nie cieszysz..

Też dopiero co byłam chora. Jeszcze został mi katar  a taka ładna pogoda.    teksty zimoweslonce dodał komentarz: Też dopiero co byłam chora. Jeszcze został mi katar, a taka ładna pogoda. ;/ do wpisu 4 czerwca 2011
Podoba mi się to! .. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Podoba mi się to! .. do wpisu 4 czerwca 2011
  Najbardziej to mnie kręcą jego... teksty

zimoweslonce dodano: 4 czerwca 2011

" Najbardziej to mnie kręcą jego oczy. Jak spojrzy na mnie to po prostu wymiękam. " ..

W szafie mam mnóstwo... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

W szafie mam mnóstwo różnokolorowych ubrań, a i tak najczęściej zakładam kilka ulubionych po długim kalkulowaniu poprzedniego wieczoru na temat tego, co możesz założyć następnego dnia, abyśmy kolorystycznie byli tak samo ubrani, a ludzie w szkole plotkowali, że ' 'ta z ekonomicznej i ten z informatycznej to podobnie myślą', 'pasowaliby do siebie' '. A satysfakcja, kiedy przechodząc obok Ciebie i czując na sobie Twój wzrok, pozwala zapomnieć o złej ocenie z przedmiotu, na którym mocno trzeba się starać na dwójkę i jednocześnie powoduje, że uśmiech nie schodzi z mojej twarzy aż do wieczora..

www.poomoc.pl Klikasz? .. teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

www.poomoc.pl Klikasz? ..

Mam dość wyrzutów sumienia.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Mam dość wyrzutów sumienia. Ciągle wymyślam coś nowego. Taki ze mnie ludzki człowiek, a ani razu od gimnazjum nie odwiedziłam dobrej kumpeli z podstawówki, która urodziła dwa lata temu dziecko. Brawa dla mnie..

Słuchając ulubionej muzyki i mając... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Słuchając ulubionej muzyki i mając przed oczyma zdjęcie najpiękniejszej istoty żyjącej na ziemi, nieaktualne, ale to nie ważne, stworzyłam najlepsze spodenki, jakie miałam do tej pory, z przykrótkich brązowych spodni z Reserveda..

  Cudownie nie śnić o kimś  o kim... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

~ Cudownie nie śnić o kimś, o kim śniło się co noc..

Nie przejmuję się tym  że pewni... teksty

zimoweslonce dodano: 3 czerwca 2011

Nie przejmuję się tym, że pewni ludzie ze mnie szydzą. Niech mówią o mnie co chcą przez 30 najbliższych lat i widząc mnie wymieniają między sobą porozumiewawcze spojrzenia i uśmiechy. Skoro jedno zdanie, obojętnie czy z moich ust, czy o mnie z ust cudzych, sprawiło, że jestem dla nich nikim, to kim mam sobie zawracać głowę? Dla mnie nie są oni nic warci. Ludzie się mylą nawet ci, co myślą, że wszystko wiedzą, a oni w przyszłości będą żałować. Albo zazdrościć, chyba, że już to robią..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV