głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dzięki Tobie nie jestem jeszcze pyłem. Dzięki Tobie istnieje świat. .. Nie dlatego że do metra osiemdziesiąt brakuje mi centymetra ale dlatego że będąc małą dz

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dzięki Tobie nie jestem jeszcze pyłem. Dzięki Tobie istnieje świat. ..
  Dzięki Tobie nie jestem jeszcze... teksty

zimoweslonce dodano: 10 czerwca 2011

" Dzięki Tobie nie jestem jeszcze pyłem. Dzięki Tobie istnieje świat. " ..

Nie dlatego  że do metra... teksty

zimoweslonce dodano: 10 czerwca 2011

Nie dlatego, że do metra osiemdziesiąt brakuje mi centymetra, ale dlatego, że będąc małą dziewczynką fascynowałam się olbrzymami, z iskierką w oku zawsze patrzę na wysokich chłopaków..

Stopniowe przemieszczanie się... teksty

zimoweslonce dodano: 10 czerwca 2011

Stopniowe przemieszczanie się Twojego ciała zauważyłam. Stałeś przy parapecie, gdy szłam do toalety. Wychodząc stamtąd już byłeś koło schodów i podążyłeś za mną w to miejsce, gdzie często stoisz w piątek przed swoim polskim, a moim prawem. Tylko co myślałeś? Tego nigdy nie zobaczę. Zabija mnie to, że nie wiem o czym myślisz. Czasami patrzysz, czasami odwracasz głowę, czasami jesteś blisko. Wszystko to robisz celowo? A może to był przypadek? Kolejny, od jakiegoś czasu. Może to wszystko przez moja bujną wyobraźnię? Może jestem dla Ciebie jedną głową z sześciuset pozostałych, niczym się nie wyróżniającą i zwyczajną? Opłaca się to zmieniać? Czy nie jest dobrze tak, jak jest? Przez cały weekend będziesz moja jedyną myślą. I po weekendzie też. Dopóki się nie dowiem... Czyli długo. D.M. ..

 I nie tak jak ty myślisz  myślą... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

~I nie tak jak ty myślisz, myślą oni..

Dzisiejsze google są po prostu... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Dzisiejsze google są po prostu świetne. Mogłabym grać na tej gitarze bez końca ;P ..

Tyle starań przez rok  żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Tyle starań przez rok, żeby pogodzić dwie osoby, przyjaciółki, które są mi bardzo bliskie i wszystko na nic. Nadal muszę znosić mnóstwo fochów jednej, bo np. spędziłam całą długą przerwę z drugą śmiejąc się z nią, żartując i drugiej, bo np. po szkole poszłam na zakupy z pierwszą. Niedługo będę miała tego dosyć. Już mam tego dosyć..

...I ten niebieski t shirt.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

...I ten niebieski t-shirt..

Widząc  gdy cieszyłeś się... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Widząc, gdy cieszyłeś się -prawdopodobnie- z poprawienia jakiejś oceny, chciałam Ci pogratulować, choć nie byłam do końca pewna, czy byłoby czego. Moje samopoczucie uległo znacznej poprawie, kiedy idąc niepewnym krokiem na poprawę z fizyki zobaczyłam przed sobą Ciebie, wymachującego rękoma na znak radości. Prawdopodobnie mogło to być również przez fizykę, skoro szedłeś z tamtego korytarzu. I dzięki temu, że rozweseliłam się przez Ciebie, będę miała wyższa ocenę. Chciałabym Ci o tym powiedzieć. Chciałabym również uświadomić jakoś Ciebie o tym, że bardzo podobają mi się Twoje włosy i też o tym, że kiedyś też miałam loki. A skoro już bylibyśmy w temacie o przeszłości, to chciałabym także opowiedzieć Ci o moim dotychczasowym życiu, o snach, o marzeniach i planach na przyszłość. O wszystkim chciałabym Tobie opowiedzieć. I o wszystkim co dotyczy Ciebie chciałabym się dowiedzieć. A teraz podziękuję Ci za dzisiejszy dobry humor. Nie, nie przez deszcz jest mi dobrze. Przez Ciebie. Dziękuję..

Mieć przy sobie  nie wiedząc o tym... teksty

zimoweslonce dodano: 9 czerwca 2011

Mieć przy sobie, nie wiedząc o tym, anioła stróża w ludzkiej postaci; kogoś, kto obserwując i kryjąc się z tym (lub po prostu tego nie ujawniając), zawsze i w każdej sytuacji był gotowy do pomocy, do podtrzymania na duchu, do obronienia przed okrutnością rzeczywistości..

W szklance lodowaty kompot o smaku... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

W szklance lodowaty kompot o smaku mięty i cytryny; jedna dłoń na myszce; wzrok wpatrzony w opis na GG kolegi, który ponownie się rozczarował w miłości; myśli buzujące w głowie, jak drewno wrzucone do kominka o słowach, które mogłabym do niego skierować, wykazujące chociaż drobne zainteresowanie jego osobą; czucie bezsilności; zmienienie statusu z niewidocznego na niedostępny... I to wszystko z mojej strony. Ale go pocieszyłam. Znowu pomogłam mu jak nikomu innemu na świecie..

  Jedno  cześć  i uzyskanie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

~ Jedno "cześć" i uzyskanie sympatii osoby, którą od razu po przebudzeniu mogę powiadomić o moim koszmarze i nie martwić się o to, że będę go długo pamiętać, bo chwile spędzone z tym człowiekiem sprawią, że będę miała dużo więcej przyjemniejszych wspomnień, od jednego niemiłego snu..

Mijając się na korytarzu zerkają... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

Mijając się na korytarzu zerkają na siebie w różnych momentach tak, że ani razu ich spojrzenia się nie spotykają. W głębi duszy jednak i on, i ona czują, że ta druga osoba nie jest jak inni dla niej/niego. Nie jest ona jej/jemu obojętna, mimo tego, iż się wcale nie znają. "Kochali się, jak z rosą kwiat, ale milczeli do siebie od lat. Minęli się, Panie, podaruj im czas." ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV