głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nieopisane wrażenia kiedy fikcyjnie przeżywasz to co tylko przyjdzie Ci na myśl. I do tego z osobą z którą nawet nie jesteś na cześć .. Cieszę się z widoku chło

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nieopisane wrażenia kiedy fikcyjnie przeżywasz to co tylko przyjdzie Ci na myśl. I do tego z osobą z którą nawet nie jesteś na cześć ..
Nieopisane wrażenia kiedy fikcyjnie... teksty

zimoweslonce dodano: 14 czerwca 2011

Nieopisane wrażenia, kiedy fikcyjnie przeżywasz to, co tylko przyjdzie Ci na myśl. I do tego z osobą, z którą nawet nie jesteś na "cześć"..

Cieszę się z widoku chłopaków... teksty

zimoweslonce dodano: 13 czerwca 2011

Cieszę się z widoku chłopaków, których przypadkowo spotykam na moim osiedlu, którzy nie zakładają rurkowych jeansów ani szerokich dresów, a oliwkowe bojówki, nie chodzą w trampkach, tylko w glanach, nie noszą włosów postawionych na żel lub nie chodzą z "łysym łbem", tylko noszą długie, proste i rozpuszczone włosy, nie trzymają w ręku puszek WARKA ani fajek, lecz na ich plecach znajdują się gitary, nie przeklinają a uśmiechają się szczerze, nawet do obcych..

 Wszystkie przeszkody w życiu... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

~ Wszystkie przeszkody w życiu wyrabiają charakter. Trzeba tylko umieć brać z nich lekcje..

 Czasami lepiej pozostawić sprawy... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

~ Czasami lepiej pozostawić sprawy własnemu biegowi..

Wkręcił mi się nowy kawałek:... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

Gdybym wyprosiła z pozytywnym... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

Gdybym wyprosiła -z pozytywnym efektem końcowym- puzzle, których tematem byłaby Jego postać i składałyby się one z 5000 elementów, po całym moim wielkim wysiłku, który towarzyszyłby mi przy długotrwałej i zawziętej pracy rąk i umysłu układając je, okazałoby się, znając moje szczęście (ale nie tylko), że elementów, które stanowiłyby jego klatkę piersiową, dokładniej w miejscu serca, wcale by nie było. Ale nie dlatego, że zgubiłabym jakieś części układanki, tylko dlatego, że producent wyprodukowałby je celowo z pustym kwadratem, wyciętym maszyną. Oczywiście oznaczałoby to, że chłopak nie ma serca. Bo tak jest. W innym wypadku, nie zostawiłby tak tego wszystkiego. Nie zraniłby mnie znikając niespodziewanie po tylu niedzielach. /”Kiedyś Cię znajdę. Znajdę Cię. W końcu znajdę! ...” / Plan na dzisiaj? Ania z Zielonego Wzgórza i Błękitna Laguna. I dużo myślenia o Nim. Żebym się Mu przyśniła. Żeby wiedział, że tęsknię. Żeby wrócił..

Jest chociaż jeden człowiek na tym... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

Jest chociaż jeden człowiek na tym świecie, którego będziesz tak szanować do końca życia, że zawsze pisząc o Nim, napiszesz owy zaimek osobowy właśnie z wielkiej litery..

 Jeśli potrafisz coś sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 11 czerwca 2011

~ Jeśli potrafisz coś sobie wymarzyć, potrafisz to zrobić..

 Zadziwiające jak mało... teksty

zimoweslonce dodano: 11 czerwca 2011

~ Zadziwiające, jak mało wymagające można mieć marzenia..

 ...Nie możesz wiedzieć jak chcę... teksty

zimoweslonce dodano: 11 czerwca 2011

" ...Nie możesz wiedzieć, jak chcę Cię dotykać. Nie możesz wiedzieć, jakimi ścieżkami spaceruję po Tobie wzrokiem. Ani, że żaden Twój ruch nie umknie mojej uwadze, żadne spojrzenie, żaden oddech [dopóki będziesz w zasięgu mojego wzroku]. Nie wolno Ci wiedzieć... " ..

 Dzięki Tobie nie jestem jeszcze... teksty

zimoweslonce dodano: 10 czerwca 2011

" Dzięki Tobie nie jestem jeszcze pyłem. Dzięki Tobie istnieje świat. " ..

Nie dlatego że do metra... teksty

zimoweslonce dodano: 10 czerwca 2011

Nie dlatego, że do metra osiemdziesiąt brakuje mi centymetra, ale dlatego, że będąc małą dziewczynką fascynowałam się olbrzymami, z iskierką w oku zawsze patrzę na wysokich chłopaków..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV