głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie wierzę w to co zrobiłam ale bardzo się z tego cieszę. Przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję... Czy na wydmach betonie gałęzi pochylonego drzewa a może na

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie wierzę w to co zrobiłam ale bardzo się z tego cieszę. Przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję... Czy na wydmach betonie gałęzi pochylonego drzewa a może na ostr
Nie wierzę w to  co zrobiłam  ale... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2011

Nie wierzę w to, co zrobiłam, ale bardzo się z tego cieszę. Przynajmniej będę wiedzieć, na czym stoję... Czy na wydmach, betonie, gałęzi pochylonego drzewa a może na ostrych kolcach? Pozostaje mi tylko czekać, ale [mam nadzieję, że] nie dłużej niż dwa, góra trzy dni. Będzie ok..

Przede mną wieczór intensywnych... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2011

Przede mną wieczór intensywnych rozważań. W końcu jeszcze nie jest na wszystko za późno. "Im szybciej zajmiemy się problemem, tym łatwiej będzie go rozwiązać." ..

  Kiedy kota nie ma  myszy harcują.... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2011

" Kiedy kota nie ma, myszy harcują. "..

  Ludzie mają tendencje do... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2011

" Ludzie mają tendencje do wybierania partnerów, których ciało posiada podobny odsetek tłuszczu, co ich własne. " ..

Jutro najchętniej zostałabym w... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2011

Jutro najchętniej zostałabym w domu. Nie lubię takich ważnych dni. Będę musiała z wielkim wysiłkiem opanowywać trzęsące ręce i nogi z waty. Ale nie mogę opuścić tego dnia. Nie chodzi tu o odebranie świadectwa, wręczenie kwiatka wychowawczyni, która na rok nas zostawia, pożegnanie się z ludźmi na dwa miesiące, lecz o załatwienie mega ważnej sprawy. Wszystko przygotowane -ubranie, paznokcie, fryzura też wymyślona. A w nocy będę wymyślać pełno wersji dialogu. Pozostaje mi tylko przetrwać jutrzejszy dzień i doczekać się go. Będzie dobrze. Musi tak być..

  Pukajcie ze mną w niemalowane... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2011

" Pukajcie ze mną w niemalowane drewno, bo czasami szczęście trwa tylko chwile dwie. Pukajcie ze mną, bo wiem na pewno, że ktoś pokochał mnie... " /Nigdy dotąd nie zdarzyło mi się mieć takiego świetnego humoru. A wszystko przez jeden długi, piękny, nie do zapomnienia sen..

Nie dzisiaj. A jeśli jutro też nie... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2011

Nie dzisiaj. A jeśli jutro też nie, to kiedy? Na pewno nie we wrześniu. Za późno. Nie chcę tyle czekać..

To będzie jak skok na głęboką... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2011

To będzie jak skok na głęboką wodę, w dodatku prosto w paszczę rekina. Ale i tak sobie poradzę..

Z dzisiejszego snu  gdybym mogła... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2011

Z dzisiejszego snu, gdybym mogła, nigdy bym się nie obudziła..

No właśnie    http:... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2011

  Nic mi z Ciebie nagle nie zostało.. teksty

zimoweslonce dodano: 20 czerwca 2011

~ Nic mi z Ciebie nagle nie zostało..

Uwielbiam tak genialne zaskoczenia.... teksty

zimoweslonce dodano: 20 czerwca 2011

Uwielbiam tak genialne zaskoczenia. Siedząc w klasie wśród 14 ludzi, nie odzywając się do nikogo, przez większą część czasu tam spędzonego, rozmyślałam nad tym, czy Jego klasa już poszła do domu. Będąc przekonana, że dziś Go nie zobaczę, znudzona "towarzystwem" smętnym krokiem wyszłam, kiedy wychowawczyni poszła drukować świadectwa, z dwiema dziewczynami w celu spotkania koleżanki. W planach było pójście do supermarketu i wydanie drobniaków obciążających nasze portfele, co nastąpiło, ale przed spotkaniem kumpeli -zobaczyłam Go. Tak! Tak zupełnie niespodziewanie. Był sam. Bez swojego kolegi. Kręcił się przy pokoju nauczycielskim szukając zapewne jakiegoś psora. Patrzył mi w oczy niejednokrotnie. Że też koleżanka musiała mnie zatrzymać. Chcąc wyjść, odwracał się i obserwował moje kroki. I że niby po tym, nie spotkam Go przez całe wakacje? Wykluczone! Nie mogę na to pozwolić. Nie teraz, kiedy wiem więcej niż w czwartek. A tamtemu Panu [NN]już podziękuję. Rok to aż 365 dni. Zbyt wiele/DM..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV