głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jedno cześć i uzyskanie sympatii osoby którą od razu po przebudzeniu mogę powiadomić o moim koszmarze i nie martwić się o to że będę go długo pamiętać bo chwil

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jedno cześć i uzyskanie sympatii osoby którą od razu po przebudzeniu mogę powiadomić o moim koszmarze i nie martwić się o to że będę go długo pamiętać bo chwile sp
  Jedno  cześć  i uzyskanie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

~ Jedno "cześć" i uzyskanie sympatii osoby, którą od razu po przebudzeniu mogę powiadomić o moim koszmarze i nie martwić się o to, że będę go długo pamiętać, bo chwile spędzone z tym człowiekiem sprawią, że będę miała dużo więcej przyjemniejszych wspomnień, od jednego niemiłego snu..

Mijając się na korytarzu zerkają... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2011

Mijając się na korytarzu zerkają na siebie w różnych momentach tak, że ani razu ich spojrzenia się nie spotykają. W głębi duszy jednak i on, i ona czują, że ta druga osoba nie jest jak inni dla niej/niego. Nie jest ona jej/jemu obojętna, mimo tego, iż się wcale nie znają. "Kochali się, jak z rosą kwiat, ale milczeli do siebie od lat. Minęli się, Panie, podaruj im czas." ..

Idąc szybkim krokiem do domu w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Idąc szybkim krokiem do domu w czasie chłodnego deszczu miałam niesamowicie wyjątkowy humor. Słowa osoby towarzyszącej mi przy tym nie były, jak to zwykle bywało, nudne lecz interesujące. Dużo rzeczy obracałam w żart, nie odpowiadałam suchą ironią. Szczerze się uśmiechałam... Tak, to przez deszcz. Uwielbiam deszcz. Nigdy nie widziałam Cię podczas tego opadu atmosferycznego. Tylko deszcz mi się z Tobą nie kojarzy..

Przydałby się dodatkowy dzień w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Przydałby się dodatkowy dzień w tygodniu, taki zerowy. 7 dni w tygodniu to za mało na ogarnięcie tego wszystkiego. Nie wykonywałabym w tym dniu żadnych codziennych czynności, oprócz myślenia i porządkowania lub zrozumienia występującego obecnie wokół mnie i we mnie chaosu..

Niektórych ludzi w szkole już po... teksty

zimoweslonce dodano: 7 czerwca 2011

Niektórych ludzi w szkole już po prostu nie zauważam. Są, od niedawna, jak wszyscy. Zlewają się w tłumie. Nawet nie widzę tego, jak mnie obserwują. Nie zwracam uwagi na te oczy, których nie darzę sympatią. Jest ok..

i przez wystawianie ocen. okropieństwo! teksty zimoweslonce dodał komentarz: i przez wystawianie ocen. okropieństwo! do wpisu 7 czerwca 2011
Czerwiec najgorszym miesiącem z... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

Czerwiec najgorszym miesiącem z całego roku szkolnego..

Gdybym miała na nazwisko... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

Gdybym miała na nazwisko "Orzechowska", to mogłabym mieć pewność, że chociaż przy jedzeniu o mnie myśli, skoro wszystko "może zawierać śladowe ilości orzechów...". A że nazywam się jak nazywam, to nadzieja na to jest złudna..

  Promień słońca gdzieś na... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

~ Promień słońca gdzieś na włosów końcach..

  Piękne lato mamy tej wiosny...   .. teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

" Piękne lato mamy tej wiosny... " ..

Od jutra ufam tylko sobie.. teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

Od jutra ufam tylko sobie..

   Zazdrosna jesteś?   Nie  wcale.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2011

~ -Zazdrosna jesteś? --Nie, wcale. Tylko trochę, jak cholera..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV