głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nic mi z Ciebie nagle nie zostało.. Uwielbiam tak genialne zaskoczenia. Siedząc w klasie wśród 14 ludzi nie odzywając się do nikogo przez większą część czasu t

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nic mi z Ciebie nagle nie zostało..
 Nic mi z Ciebie nagle nie zostało.. teksty

zimoweslonce dodano: 20 czerwca 2011

~ Nic mi z Ciebie nagle nie zostało..

Uwielbiam tak genialne zaskoczenia.... teksty

zimoweslonce dodano: 20 czerwca 2011

Uwielbiam tak genialne zaskoczenia. Siedząc w klasie wśród 14 ludzi, nie odzywając się do nikogo, przez większą część czasu tam spędzonego, rozmyślałam nad tym, czy Jego klasa już poszła do domu. Będąc przekonana, że dziś Go nie zobaczę, znudzona "towarzystwem" smętnym krokiem wyszłam, kiedy wychowawczyni poszła drukować świadectwa, z dwiema dziewczynami w celu spotkania koleżanki. W planach było pójście do supermarketu i wydanie drobniaków obciążających nasze portfele, co nastąpiło, ale przed spotkaniem kumpeli -zobaczyłam Go. Tak! Tak zupełnie niespodziewanie. Był sam. Bez swojego kolegi. Kręcił się przy pokoju nauczycielskim szukając zapewne jakiegoś psora. Patrzył mi w oczy niejednokrotnie. Że też koleżanka musiała mnie zatrzymać. Chcąc wyjść, odwracał się i obserwował moje kroki. I że niby po tym, nie spotkam Go przez całe wakacje? Wykluczone! Nie mogę na to pozwolić. Nie teraz, kiedy wiem więcej niż w czwartek. A tamtemu Panu [NN]już podziękuję. Rok to aż 365 dni. Zbyt wiele/DM..

 To nie łza w moim oku. To tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2011

" To nie łza w moim oku. To tylko alergia. Bez Was jestem nikim. " ..

 Wszystko co się stało stać się... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2011

" Wszystko co się stało, stać się musiało i tylko to się stanie, co się stać musi. " ..

 A w tłumie też jesteśmy sami.. teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2011

~ A w tłumie też jesteśmy sami..

Tyle różnych sygnałów znaków... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2011

Tyle różnych sygnałów, znaków uświadamiających o tym, że źle Ci się wydaje, a Ty i tak zostajesz przy swoim..

To już nie jest takie jak kiedyś.... teksty

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2011

To już nie jest takie jak kiedyś. Przez rok oczekiwania na pojawienie się kogoś, czas sprawił, że rany zamiast się goić, zwiększają swoją objętość. Z każdą niedzielą najmniejsza część mojego serca zamieniała się w kamień, a obecnie czuję, że krew, którą pompuje zmienia się w stop najwartościowszego metalu szlachetnego. Dzisiaj jest inne, niż wczoraj. Już sama nie wiem, czy list był dobrym pomysłem. Słowa, do których wracam codziennie są jak modlitwa, o której nie mogę zapomnieć. A kiedy wróci, nie wiem, czy będę potrafiła się cieszyć z widoku Jego osoby tak, jak robiłam to kiedyś. Może będę wściekła, na Niego przez to, że musiałam tyle czekać i z cierpieniem znosić poranek po nocy, kiedy mi się przyśnił, albo przez to, że tyle myślałam, zamiast się uczyć, o tym, jak mogłabym trafić do Niego poprzez Jego kolegę i po prostu to zostawię za sobą. A może będzie tak, że to co wygasło przez ten czas, rozpali się na nowo, z podwojoną mocą, gdy tylko Go zobaczę... Wiem tylko, że wróci..

 Jeśli się czegoś pragnie to... teksty

zimoweslonce dodano: 17 czerwca 2011

" Jeśli się czegoś pragnie, to wypadałoby o to walczyć. " ..

Teraz nic nie potrafi mnie uspokoić.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2011

Teraz nic nie potrafi mnie uspokoić. Nie wiesz jak bardzo pragnę, byś właśnie w tej chwili był przy mnie, trzymał mnie za rękę. Nie mogę powstrzymać łez. Nie umiem powiedzieć prosto w oczy matce, że życie ją nic nie nauczyło, że w wieku 30 lat też będę potrzebować jej obecności. Nie umiem przekonać jej do rzucenia palenia. Wyrzucając to wszystko z mojej głowy, o czym myślę i te argumenty, które tkwią we mnie całej i nie pozwalam im się wydostać, złamałyby jej serce jeszcze bardziej niż śmierć mojego ojca. Nie potrafię uspokoić oddechu, nie nadążam ocierać słonych kropli wyrażających wszystkie kłębiące się we mnie emocje, wypływających z moich oczu, które spadają na klawiaturę i koc, który daje mi to potrzebne ciepło. Dobrze, że Cię nie poznałam. Inaczej nie pozwoliłbyś mi być teraz samej, a odkąd pamiętam, zawsze dawałam sobie radę sama. I tego akurat nie chcę zmieniać/Gdybyś wyczytał z moich oczu tę historię, nie zniknąłbyś, mój NN / ~Marzenia totalnym przeciwieństwem rzeczywistości..

 Nie można stworzyć prawdziwego... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2011

" Nie można stworzyć prawdziwego związku bez Boga. Bóg jest miłością i prawdą, kto odrzuca Boga, rezygnuje z miłości. Kościół i Pismo Święte uczą nas, jak być dobrymi i porządnymi ludźmi, czym się w życiu kierować. Jeśli ktoś świadomie i dobrowolnie neguje naukę Kościoła, nie wie, jak tworzyć związki z innymi ludźmi. Zwyczajnie brakuje mu wskazówek i wiedzy. Tylko w kontakcie z Chrystusem można doświadczyć pięknej miłości. Prawdziwa miłość opiera się na wierze w Boga. " /Pierwsza niespełniona miłość -Kościół, druga -Kościół, trzecia również. Cieszyć się, czy płakać? ..

I gdyby nie to że trzeciego dnia... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2011

I gdyby nie to, że trzeciego dnia rekolekcji usiadłeś tam, gdzie ja siedziałam drugiego dnia, to może wcale nie zwróciłabym na Ciebie uwagi? Może Twoje oczy nie byłyby dla mnie wyjątkowe? I nie zaczęłabym ubierać białych bluzek, bo w takich najczęściej chodzisz? A może to przeznaczenie? I jeśli nie wtedy, to innym razem, przez inne zdarzenie, poczułabym to, co czuję teraz, zaczęłabym nieobojętnie przechodzić obok Ciebie? Może tak musiało być i po prostu muszę to przetrwać? ..

ładny wpis. : teksty zimoweslonce dodał komentarz: ładny wpis. :) do wpisu 16 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV