głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jeśli się czegoś pragnie to wypadałoby o to walczyć. .. Teraz nic nie potrafi mnie uspokoić. Nie wiesz jak bardzo pragnę byś właśnie w tej chwili był przy mnie

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jeśli się czegoś pragnie to wypadałoby o to walczyć. ..
  Jeśli się czegoś pragnie  to... teksty

zimoweslonce dodano: 17 czerwca 2011

" Jeśli się czegoś pragnie, to wypadałoby o to walczyć. " ..

Teraz nic nie potrafi mnie uspokoić.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2011

Teraz nic nie potrafi mnie uspokoić. Nie wiesz jak bardzo pragnę, byś właśnie w tej chwili był przy mnie, trzymał mnie za rękę. Nie mogę powstrzymać łez. Nie umiem powiedzieć prosto w oczy matce, że życie ją nic nie nauczyło, że w wieku 30 lat też będę potrzebować jej obecności. Nie umiem przekonać jej do rzucenia palenia. Wyrzucając to wszystko z mojej głowy, o czym myślę i te argumenty, które tkwią we mnie całej i nie pozwalam im się wydostać, złamałyby jej serce jeszcze bardziej niż śmierć mojego ojca. Nie potrafię uspokoić oddechu, nie nadążam ocierać słonych kropli wyrażających wszystkie kłębiące się we mnie emocje, wypływających z moich oczu, które spadają na klawiaturę i koc, który daje mi to potrzebne ciepło. Dobrze, że Cię nie poznałam. Inaczej nie pozwoliłbyś mi być teraz samej, a odkąd pamiętam, zawsze dawałam sobie radę sama. I tego akurat nie chcę zmieniać/Gdybyś wyczytał z moich oczu tę historię, nie zniknąłbyś, mój NN / ~Marzenia totalnym przeciwieństwem rzeczywistości..

  Nie można stworzyć prawdziwego... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2011

" Nie można stworzyć prawdziwego związku bez Boga. Bóg jest miłością i prawdą, kto odrzuca Boga, rezygnuje z miłości. Kościół i Pismo Święte uczą nas, jak być dobrymi i porządnymi ludźmi, czym się w życiu kierować. Jeśli ktoś świadomie i dobrowolnie neguje naukę Kościoła, nie wie, jak tworzyć związki z innymi ludźmi. Zwyczajnie brakuje mu wskazówek i wiedzy. Tylko w kontakcie z Chrystusem można doświadczyć pięknej miłości. Prawdziwa miłość opiera się na wierze w Boga. " /Pierwsza niespełniona miłość -Kościół, druga -Kościół, trzecia również. Cieszyć się, czy płakać? ..

I gdyby nie to  że trzeciego dnia... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2011

I gdyby nie to, że trzeciego dnia rekolekcji usiadłeś tam, gdzie ja siedziałam drugiego dnia, to może wcale nie zwróciłabym na Ciebie uwagi? Może Twoje oczy nie byłyby dla mnie wyjątkowe? I nie zaczęłabym ubierać białych bluzek, bo w takich najczęściej chodzisz? A może to przeznaczenie? I jeśli nie wtedy, to innym razem, przez inne zdarzenie, poczułabym to, co czuję teraz, zaczęłabym nieobojętnie przechodzić obok Ciebie? Może tak musiało być i po prostu muszę to przetrwać? ..

ładny wpis. :  teksty zimoweslonce dodał komentarz: ładny wpis. :) do wpisu 16 czerwca 2011
Nieopisane wrażenia  kiedy fikcyjnie... teksty

zimoweslonce dodano: 14 czerwca 2011

Nieopisane wrażenia, kiedy fikcyjnie przeżywasz to, co tylko przyjdzie Ci na myśl. I do tego z osobą, z którą nawet nie jesteś na "cześć"..

Cieszę się z widoku chłopaków... teksty

zimoweslonce dodano: 13 czerwca 2011

Cieszę się z widoku chłopaków, których przypadkowo spotykam na moim osiedlu, którzy nie zakładają rurkowych jeansów ani szerokich dresów, a oliwkowe bojówki, nie chodzą w trampkach, tylko w glanach, nie noszą włosów postawionych na żel lub nie chodzą z "łysym łbem", tylko noszą długie, proste i rozpuszczone włosy, nie trzymają w ręku puszek WARKA ani fajek, lecz na ich plecach znajdują się gitary, nie przeklinają a uśmiechają się szczerze, nawet do obcych..

  Wszystkie przeszkody w życiu... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

~ Wszystkie przeszkody w życiu wyrabiają charakter. Trzeba tylko umieć brać z nich lekcje..

  Czasami lepiej pozostawić sprawy... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

~ Czasami lepiej pozostawić sprawy własnemu biegowi..

Wkręcił mi się nowy kawałek:... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

Gdybym wyprosiła  z pozytywnym... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

Gdybym wyprosiła -z pozytywnym efektem końcowym- puzzle, których tematem byłaby Jego postać i składałyby się one z 5000 elementów, po całym moim wielkim wysiłku, który towarzyszyłby mi przy długotrwałej i zawziętej pracy rąk i umysłu układając je, okazałoby się, znając moje szczęście (ale nie tylko), że elementów, które stanowiłyby jego klatkę piersiową, dokładniej w miejscu serca, wcale by nie było. Ale nie dlatego, że zgubiłabym jakieś części układanki, tylko dlatego, że producent wyprodukowałby je celowo z pustym kwadratem, wyciętym maszyną. Oczywiście oznaczałoby to, że chłopak nie ma serca. Bo tak jest. W innym wypadku, nie zostawiłby tak tego wszystkiego. Nie zraniłby mnie znikając niespodziewanie po tylu niedzielach. /”Kiedyś Cię znajdę. Znajdę Cię. W końcu znajdę! ...” / Plan na dzisiaj? Ania z Zielonego Wzgórza i Błękitna Laguna. I dużo myślenia o Nim. Żebym się Mu przyśniła. Żeby wiedział, że tęsknię. Żeby wrócił..

Jest chociaż jeden człowiek na tym... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2011

Jest chociaż jeden człowiek na tym świecie, którego będziesz tak szanować do końca życia, że zawsze pisząc o Nim, napiszesz owy zaimek osobowy właśnie z wielkiej litery..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV