głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Mężczyźni są źródłem kłopotów a nie wybawieniem. ... Lady Rice wstaje wreszcie z łóżka choćby po to tylko żeby uciszyć głosy które nie chcą zostawić jej w spok

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Mężczyźni są źródłem kłopotów a nie wybawieniem. ... Lady Rice wstaje wreszcie z łóżka choćby po to tylko żeby uciszyć głosy które nie chcą zostawić jej w spok
 Mężczyźni są źródłem... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Mężczyźni są źródłem kłopotów, a nie wybawieniem. (...) Lady Rice wstaje wreszcie z łóżka, choćby po to tylko, żeby uciszyć głosy, które nie chcą zostawić jej w spokoju. Kto wie, może nawet spodoba jej się ich towarzystwo. Nigdy nie powinna być sama, bo samotność - inni, używając tego słowa, mają na myśli dobrowolną izolację - to najgorsze, co może ją spotkać. " ..

 Każdego wieczora śniąc na jawie... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Każdego wieczora, śniąc na jawie, Lady Rice unosi się na falach Morza Rozpaczy. Morze jest tak słone od jej łez, że nigdy nie utonie. Widzicie, jak pływa na powierzchni podtrzymywana przez własne cierpienie? Czasem morze burzy się i pieni miotane wichrami złości, nienawiści i nie ukojonego żalu. Patrzcie, jak targają nią fale. Boi się, że wir wciągnie ją w otchłań, że utonie za sprawą rozpętanej przez siebie burzy. Pozostaje jej zbawienna modlitwa. Ojcze nasz, dobry Boże, broń mnie przed nieprzyjaciółmi, pomóż mi. Będę dobra, obiecuję. Ucisz burzę. Połyka tabletkę nasenną. " Rozszczepienie, Fay Weldon..

 Gdy nazbyt się staramy by... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

~ Gdy nazbyt się staramy, by wszystko było dobrze, zwykle tak bywa, że jakaś siła zaczyna to rozsadzać od środka..

 Paraît que le bonheur est à... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Paraît que le bonheur est à portée de main /Alors on tend la main et on se retrouve fou. -Wydaje się, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki /więc wyciągamy dłoń i wychodzimy na szaleńców. " ..

Kiedy tylko się odstawię jak nie ja... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

Kiedy tylko się odstawię jak nie ja, zawsze go spotykam. A najlepiej by było, gdyby mnie oglądał wtedy, kiedy moje włosy są spięte w najzwyklejszego kuca, na sobie mam dżinsy i jakąś bluzkę w stonowanym kolorze i bez kolczyków. Bo ja taka jestem. Zwyczajna. A nie wtedy, kiedy mam koka z dobieranym, kolczyki do połowy szyi, a kolor moich ubrań to śliwkowy, żółty i szary. I jeszcze cień na powiekach. Ekstra. /15:50..

 Sama mogę zaświadczyć że... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Sama mogę zaświadczyć, że zawód miłosny można przeżyć w każdym wieku. Cecil już tyle razy mi złamał serce, że aż dziw, że jeszcze pika. Ale dość o mnie. Paris już tak długo opłakuje Nathana, że dosłownie zamieniła się w kamień. Chyba tak bardzo się boi kolejnego rozczarowania, że teraz zachowuje się jak Królowa Śniegu. Nikogo do siebie nie dopuszcza. Podobno czas leczy wszystkie rany. Ja bym nie była tego taka pewna. Wydaje mi się, że nowe rany drążą cię od wewnątrz, aż znajdą stare, przyrastają do nich i tkwią tam, dopóki coś cię tak nie uszczęśliwi, że zapomnisz o bólu. Zupełnie jak przy porodzie. " ..

 Za każdym razem jak go... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Za każdym razem, jak go przyskrzyniali, łamałam sobie głowę, jak ktoś z ilorazem inteligencji 146 może być tak głupi. Nauczyciele mówili, że to geniusz. Zwłaszcza z matmy. Miał mózg jak kalkulator. Ale co mu z tego? Wciąż czekam na dzień, kiedy wszystkie te liczby dadzą jakąś konkretną sumę. " ..

 Kocha za mocno. Ma za duże serce i... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Kocha za mocno. Ma za duże serce i jest zbyt szczodra. Ujmując to inaczej: jest po prostu głupia. A nie ma nic gorszego niż inteligentna idiotka. A inteligentna to ona jest. " ..

 Człowiekowi może zupełnie szajba... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Człowiekowi może zupełnie szajba odbić, kiedy myśli o tym, jak mógłby żyć, i o tym, jak żyje naprawdę. Przestrzeń między tymi dwiema możliwościami jest pusta jak jasna cholera i musisz się nauczyć, jak ją wypełnić. " ..

 Codziennie czułem się jak wtedy... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Codziennie czułem się jak wtedy, kiedy dzwonisz w interesach i każą ci czekać tak długo, że w końcu zapominasz, do kogo dzwoniłeś, ale wiesz, że nie powinieneś się rozłączać, więc ściskasz słuchawkę, słuchasz tej muzyczki i czekasz. A kiedy ten ktoś odbiera telefon, modlisz się, żeby ci się przypomniało, po co dzwonisz, i żeby mieli odpowiedzi na twoje pytania. Tak się jednak nie zdarza. No to zaczyna ci się wydawać, że jeżeli tylko wytężysz wzrok, to dojrzysz brakujące fragmenty. Ale jak bardzo można wytrzeszczać oczy? I co, jeśli nie wiesz, czego tak naprawdę szukasz? " O dzień za późno o dolara za mało, Terry McMillan..

W końcu nadejdzie moment kiedy... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

W końcu nadejdzie moment, kiedy powiem "skacz", a on się spyta "jak wysoko, kochanie"..

też to czuję.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: też to czuję.. do wpisu 3 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV