głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kocha za mocno. Ma za duże serce i jest zbyt szczodra. Ujmując to inaczej: jest po prostu głupia. A nie ma nic gorszego niż inteligentna idiotka. A inteligentn

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kocha za mocno. Ma za duże serce i jest zbyt szczodra. Ujmując to inaczej: jest po prostu głupia. A nie ma nic gorszego niż inteligentna idiotka. A inteligentna to ona
 Kocha za mocno. Ma za duże serce i... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Kocha za mocno. Ma za duże serce i jest zbyt szczodra. Ujmując to inaczej: jest po prostu głupia. A nie ma nic gorszego niż inteligentna idiotka. A inteligentna to ona jest. " ..

 Człowiekowi może zupełnie szajba... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Człowiekowi może zupełnie szajba odbić, kiedy myśli o tym, jak mógłby żyć, i o tym, jak żyje naprawdę. Przestrzeń między tymi dwiema możliwościami jest pusta jak jasna cholera i musisz się nauczyć, jak ją wypełnić. " ..

 Codziennie czułem się jak wtedy... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

" Codziennie czułem się jak wtedy, kiedy dzwonisz w interesach i każą ci czekać tak długo, że w końcu zapominasz, do kogo dzwoniłeś, ale wiesz, że nie powinieneś się rozłączać, więc ściskasz słuchawkę, słuchasz tej muzyczki i czekasz. A kiedy ten ktoś odbiera telefon, modlisz się, żeby ci się przypomniało, po co dzwonisz, i żeby mieli odpowiedzi na twoje pytania. Tak się jednak nie zdarza. No to zaczyna ci się wydawać, że jeżeli tylko wytężysz wzrok, to dojrzysz brakujące fragmenty. Ale jak bardzo można wytrzeszczać oczy? I co, jeśli nie wiesz, czego tak naprawdę szukasz? " O dzień za późno o dolara za mało, Terry McMillan..

W końcu nadejdzie moment kiedy... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2011

W końcu nadejdzie moment, kiedy powiem "skacz", a on się spyta "jak wysoko, kochanie"..

też to czuję.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: też to czuję.. do wpisu 3 lipca 2011
 Nie naprawisz wszystkiego w ciągu... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Nie naprawisz wszystkiego w ciągu jednej nocy. Jesteś zbyt podekscytowany, żeby myśleć, i zbyt wyczerpany, żeby zasnąć. Boisz się, że jeżeli się położysz, to umrzesz. " ..

Minęło 11 dni wakacji na upartego... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

Minęło 11 dni wakacji, na upartego można stwierdzić, że 12. A nie dość, że czuję jakby przez ten czas minęło pół roku, to jeszcze odczuwam zimę, która od lata jest daleko. Zachmurzone niebo, przez co dzień wydaje się krótszy, gorące kakao, koc i kanapa, książka, którą czytam od rana do wieczora z przerwą na śniadanie, obiad i parę chwil przed komputerem. I koc nie wystarcza. Do tego jeszcze gruby sweter i kot ogrzewający stopy. Nawet nie chce się wyjść z domu do biblioteki, czy przyjaciół. Podczas czytania nie myślę o niczym zbędnym. I o to chodzi..

   Jakim sposobem o tym się... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

~ " -Jakim sposobem o tym się dowiedzieliście? Nikomu nic nie mówiłam! --To zabawne... -zmarszczył brwi w głębokim namyśle- ...ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie się o tym dowiedziałem. " ..

 To wielka sztuka dzielić coś... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" To wielka sztuka dzielić coś, czego nie ma. " ..

 Oczy Glory wypełniły się łzami.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Oczy Glory wypełniły się łzami. Nie przywykła do tego, żeby traktowano ją z taką estymą i czułością. W każdym razie nie do tego stopnia. " ..

 Łzy potoczyły się po jej twarzy.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Łzy potoczyły się po jej twarzy. Wyszedł w samą porę, pomyślała ze smutkiem. Nie chciałaby się upokorzyć, płacząc w jego obecności. Wciąż nie mogła pojąć, jak to się stało, że tak łatwo uległa bądź co bądź całkiem obcemu człowiekowi. Po tym, co przeżyła przed laty, powinna wiedzieć, że od tak doświadczonego mężczyzny należy trzymać się z dala. Życie zaczęło się za bardzo komplikować. Żałowała gorąco, że pozwoliła się Marquezowi wmanewrować w tę całą farsę. " ..

 Zażyła wieczorną porcję leków... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Zażyła wieczorną porcję leków i usiadła na łóżku w długiej białej koszuli bez rękawów, modląc się, żeby zaczęły jak najszybciej działać. Tę walkę z ciągłym bólem prowadziła od tak wielu już lat. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV