głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Zawsze widział wszystko w ciemnych barwach nie oczekując od życia żadnych przyjemności. Zanim zaczął cokolwiek robić już czuł się zawiedziony. Z tego powodu ew

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Zawsze widział wszystko w ciemnych barwach nie oczekując od życia żadnych przyjemności. Zanim zaczął cokolwiek robić już czuł się zawiedziony. Z tego powodu ewentu
 Zawsze widział wszystko w ciemnych... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Zawsze widział wszystko w ciemnych barwach, nie oczekując od życia żadnych przyjemności. Zanim zaczął cokolwiek robić, już czuł się zawiedziony. Z tego powodu ewentualne niepowodzenie nie stawało się dla niego tak przykre, gdyż zawsze mógł powiedzieć, że od początku do końca wszystko przewidział... " r. fw..

Nie spotykając codziennie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

Nie spotykając codziennie niektórych ludzi jest dużo łatwiej. Dlatego chciałabym, aby te wakacje trwały wiecznie. Ale tylko dlatego. Bo poza tym czeka mnie dokończenie niepozałatwianych spraw, które najwidoczniej 'same' się nie rozwiążą, chociaż wiem, że mogłyby to zrobić..

 Najgorsze jest wtedy kiedy nic nie... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

~ Najgorsze jest wtedy, kiedy nic nie wiesz. To po prostu okropne uczucie. / Historią tego wpisu jest wyłapanie zdań z dialogów między postaciami w pewnym serialu, które pasują do obecnie występującego w mojej głowie mętliku. / Świat jest nie do zniesienia. Co zrobiłam takiego złego, poza urodzeniem się -jak wszyscy ludzie- z grzechem pierworodnym, że bliskie mi istoty po prostu odchodzą? Jeśli to jakaś gra, to chcę się wycofać. Teraz..

 Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak skręcony sznur telefonu. Kiedy się go naciągnie i puści, widać, jak szybko kręci się wokół własnej osi, tak szybko, że po chwili zaczyna się poruszać w przeciwnym kierunku. Któż miałby cierpliwość czekać, aż się zatrzyma? Ja nie, niezależnie od tego, kim jestem. Wolę wyrwać sznur z gniazdka i zostać bez telefonu. " ..

 Wiem już na czym polega mój... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Wiem już, na czym polega mój problem. Nazwijmy go x i spróbujmy go rozwiązać, choć ma za dużo niewiadomych jak na zwykłe równanie, nie mówiąc o równaniu z czterema niewiadomymi. " ..

 Co do przyjaciół dostała już... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Co do przyjaciół, dostała już nauczkę. Wie, że prędzej czy później zdradzają. Za wierność rzadko odpłacają lojalnością. (...) Dobrocią można jedynie wykarmić żmije na własnym łonie. Szukaj samotności, mówi Jelly. Ważne jest myśleć, nie czuć. " ..

  ... A przecież sam ciężar... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" (...) A przecież sam ciężar owych sekretów może zabić duszę. Wysokie sklepienia, kręte schody, które w wizji architekta miały symbolizować drogę do nieba, stać się pieśnią miłości i radości, peanem na cześć światła, wolności, nowej epoki równości i braterstwa, stały się ponurym echem przeszłości. " ..

 Nienawiść jest jak masło... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Nienawiść jest jak masło, dzięki któremu można przełknąć suchą kromkę życia. " Rozszczepienie, Fay Weldon..

 Sceny które kiedyś sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Sceny, które kiedyś sobie wyobraziliśmy, zostają w pamięci przez lata i nie wiadomo dlaczego nagle stają się bardzo ważne. Krótka rozmowa z nieznajomym na brzegu jeziora. Nieznajomy i jezioro zapadają w pamięć, choć nie ma ku temu żadnych powodów. Potem okazuje się, że nieznajomy to brat twego przyszłego męża, a nad jeziorem znajduje się dom odziedziczony przez przyjaciółkę. Jedno i drugie staje się częścią twojego życia. Takie przypadki zdarzają się często i są banalne. Przypomina to cienie idei platońskich. " ..

Jedynie co mogę zrobić z... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Jedynie, co mogę zrobić z najlepszą częścią mojego życia, to ją spalić. Po jakimś czasie na pewno zapomnę. Ale czy tego chcę? ..

Podobno ! rozmowa i dialog łączą... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Podobno [!] rozmowa i dialog łączą ludzi..

Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. do wpisu 6 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV