głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jedynie co mogę zrobić z najlepszą częścią mojego życia to ją spalić. Po jakimś czasie na pewno zapomnę. Ale czy tego chcę? .. Podobno ! rozmowa i dialog łączą

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jedynie co mogę zrobić z najlepszą częścią mojego życia to ją spalić. Po jakimś czasie na pewno zapomnę. Ale czy tego chcę? ..
Jedynie co mogę zrobić z... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Jedynie, co mogę zrobić z najlepszą częścią mojego życia, to ją spalić. Po jakimś czasie na pewno zapomnę. Ale czy tego chcę? ..

Podobno ! rozmowa i dialog łączą... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Podobno [!] rozmowa i dialog łączą ludzi..

Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. do wpisu 6 lipca 2011
Wszystko jest zbyt skomplikowane.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Wszystko jest zbyt skomplikowane. Nawet ta cholerna książka, której bohaterką jest kobieta w czterech wcieleniach. Im szybciej skończę ją czytać, tym lepiej. Poza czytaniem już nic mi się nie chce. A dotarło do mnie tylko, że znowu niepotrzebnie się wygłupiłam. Chyba nigdy nie zmądrzeję. A na pewno książki mi w tym nie pomogą. /Nigdy nie obudzę się z takim uśmiechem na twarzy, jak dziś. Taki przepiękny sen na pewno drugi raz mną nie zapanuje. A szkoda... T. K. którego znam z widzenia..

Kto wygrywa ten bierze.. teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Kto wygrywa, ten bierze..

Mogło być Ci dane moje towarzystwo... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Mogło być Ci dane moje towarzystwo podczas oglądania różnych filmów lub meczy piłki siatkowej, czy robienia zakupów w spożywczaku, oglądanie jak jem biszkopty z waniliowym cappuccino, policzenie wszystkich pieprzyków, jakie tylko znajdują się na całym moim ciele, mijanie zazdrosnych spojrzeń na ulicy, doznanie mojego ciepła. Ale nie chciałeś. Nie będę błagać, płakać. Czy coś z tych rzeczy..

 Nagle Jelly przestała się... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Nagle Jelly przestała się spieszyć. Pomyślała, że ma mnóstwo czasu. Dopóki była wolna, mogła cieszyć się życiem. To wystarczyło. " Rozszczepienie, FW..

 Jest coraz gorzej. Zbliża się... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Jest coraz gorzej. Zbliża się całkowite załamanie. (...) Sztandar zostaje zniszczony, trudno odróżnić dobro od zła, wszystko wydaje się nierealne, nikomu nie można zaufać, przeszłość przestaje się liczyć, przyszłość jest niepewna, dawni przyjaciele odeszli. " ..

 Choć całość jest spękana... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Choć całość jest spękana, jeszcze się nie rozpadła i trzyma się dzięki nie kończącym się rozmowom czterech wcieleń. Nie jest to jeszcze kliniczna postać choroby. Każde wcielenie wie o istnieniu pozostałych, a chociaż są odrębnymi indywidualnościami, razem składają się na jedna postać. Jak dotat kwadrat nadal wpisany jest w koło. " [Angelika, Jelly, Angel, Lady Rice.] ..

 Teraz jej chlebem jest nienawiść... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Teraz jej chlebem jest nienawiść przyprawiona gorzką żółcią, która podchodzi do gardła. (...) Chore, złe myśli, które nigdy nie nasycą głodu nienawiści. Nóż w zębach gotowego do walki wojownika, pewna broń, metal i kość słoniowa, ostrze obnażone w kierunku nieprzyjaciela. Trzeba jednak pamiętać, że najmniejsze potknięcie powoduje śmierć od własnej broni, zamiast od ciosu wroga. " ..

   Dlatego że Lady Rice jest... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

~ " -Dlatego że Lady Rice jest nieszczęśliwa, mam unieszczęśliwić Oriolę? --Właśnie dlatego! -rzuciła ze złością Angel, anioł zemsty sączący jad w ucho Jelly. -Im więcej nieszczęść dookoła, tym mniej zostanie dla ciebie. " ..

 Wszystko za sprawą... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Wszystko za sprawą zautomatyzowanego świata elektroniki, którego obecność jest tak dyskretna, że aż onieśmiela. Czujemy się zaprogramowani, niezdolni do protestu, skazani na rutynę codzienności. (...) Wszystko to było konsekwencją naszego przyzwolenia. Zapomnij, nie stawiaj się, niczego nie zmieniaj. Jeśli nie robi tego współczesna technologia, nie rób i ty. jesteś mniej istotny niż maszyna, która ci służy, a przez to rządzi tobą. Częściej popełniasz błędy, jesteś bogatszym, ale pozbawionym władzy, znikającym punktem. Twoja dusza rozpada się na drobne kawałki, w akcie samoobrony pochłania cuda techniki, jak małż oblekający perłę. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV