głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce ... Nigdy nie zaznała pociechy. Zdarzało się że w najcięższych chwilach życia ktoś próbował podtrzymać ją na duchu ale zawsze odrzucała wszelką pomoc. Współczu

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
... Nigdy nie zaznała pociechy. Zdarzało się że w najcięższych chwilach życia ktoś próbował podtrzymać ją na duchu ale zawsze odrzucała wszelką pomoc. Współczucie m
  ... Nigdy nie zaznała pociechy.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" (...) Nigdy nie zaznała pociechy. Zdarzało się, że w najcięższych chwilach życia ktoś próbował podtrzymać ją na duchu, ale zawsze odrzucała wszelką pomoc. Współczucie mogło ją tylko osłabić, więc traktowała ja jak wroga... " Nieustraszeni, Diana Palmer ..

Czujesz że słyszenie po raz... teksty

zimoweslonce dodano: 2 lipca 2011

Czujesz, że słyszenie po raz kolejny jednego dnia tego wspaniałego imienia to znak. Mówisz "teraz, albo nigdy", a że nie możesz wybrać nigdy, wybierasz teraz. Znowu piszesz. Natarczywość i brak cierpliwości płynie od jakiegoś czasu w Twojej krwi. Nie możesz się tego pozbyć tak, jak nie możesz się wykrwawić. Doprowadziłoby to do śmierci, co z kolei świadczyłoby o Twojej słabości. A przecież nie jesteś słaba. Nie możesz być..

Jest idiotą. Ale nie dlatego że... teksty

zimoweslonce dodano: 2 lipca 2011

Jest idiotą. Ale nie dlatego, że nie kupuje w Media Markt. /DM/ I, w sumie, nie tylko on..

Nieopisane uczucie które ogarnęło... teksty

zimoweslonce dodano: 2 lipca 2011

Nieopisane uczucie, które ogarnęło mną przez kilka sekund. Do tego niepotrzebne emocje, szybsze bicie serca, przeogromna radość. I, że tak to nazwę, fałszywy alarm. To nie to, na co czekałam, ani trochę. /Czas na Plotkarę..

Czy to że jednego dnia w którym... teksty

zimoweslonce dodano: 1 lipca 2011

Czy to, że jednego dnia, w którym najbardziej chciałam przeczytać kilka słów Twojej odpowiedzi, wszędzie słyszałam i widziałam Twoje imię, oznaczało, że mi zależało tak bardzo tylko i wyłącznie przez to? ... Nie, że obudziłam się niespokojna, że cały dzień sprawdzałam pocztę, że wszędzie widziałam Twoją twarz i wyobrażałam sobie Twoje słowa. Nie przez to. Przez to, że usłyszałam w radio, że D. wygrał tysiąc złotych. Taa. / Gdyby wiedział co czuję, nie pozwoliłby na to. / Kolejny dzień spędzony na czytaniu. Czytaniu i czekaniu. Czekaniu i czytaniu..

 Nigdy z ciebie nie zrezygnuję... teksty

zimoweslonce dodano: 1 lipca 2011

" Nigdy z ciebie nie zrezygnuję /Nigdy cię nie zawiodę /Nigdy nie ucieknę i porzucę /Nigdy nie dam ci powodu do płaczu /Nigdy się nie pożegnam /Nigdy cię nie okłamię i zranię... " -Bardziej te słowa piosenki pasowałyby do mojej sytuacji, gdyby były w czasie przeszłym. Pomału tracę wiarę, że pozwolisz mi na mówienie do Ciebie po imieniu, DM. A mogło być tak pięknie..

I przez to gotuję jajka 25 min... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

I przez to gotuję jajka 25 min, zamiast 10. Żebym już nic nie zrobiła za szybko. /Lżej byłoby, gdybym poczekała do września. Kto wie? -może nawet by mi przeszło..

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem, że mnie nie poznał. I dobrze..

Najlepszym aktorem dla mnie jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Najlepszym aktorem dla mnie jest Mateusz Damięcki. W przeszłości kochałam się w Danielu M. Teraz jest ktoś o tych samych inicjałach. Co ja widzę w tych, co nazywają się na D i M? ..

Nic dobrego mnie dzisiaj nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Nic dobrego mnie dzisiaj nie spotkało i zapewne nie spotka, poza wygraniem Big Milk'a..

 Kimkolwiek się stała jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Kimkolwiek się stała, jest profesjonalistką. Kimkolwiek się stała, już jej nie znasz. " Jay McInerney ..

  ... Powiedziała że pewne... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" (...) Powiedziała, że pewne zdarzenia można zrozumieć tylko z jednej perspektywy - perspektywy osobnika, który ich doświadcza. Chyba miała na myśli to, że tak naprawdę nie można się postawić w niczyjej sytuacji. Meg nie potrafi sobie wyobrazić, jakie to dla ciebie uczucie być sobą, wyobraża sobie tylko, jak ona by się czuła na twoim miejscu. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV