głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nigdy z ciebie nie zrezygnuję Nigdy cię nie zawiodę Nigdy nie ucieknę i porzucę Nigdy nie dam ci powodu do płaczu Nigdy się nie pożegnam Nigdy cię nie okłamię

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nigdy z ciebie nie zrezygnuję Nigdy cię nie zawiodę Nigdy nie ucieknę i porzucę Nigdy nie dam ci powodu do płaczu Nigdy się nie pożegnam Nigdy cię nie okła
 Nigdy z ciebie nie zrezygnuję... teksty

zimoweslonce dodano: 1 lipca 2011

" Nigdy z ciebie nie zrezygnuję /Nigdy cię nie zawiodę /Nigdy nie ucieknę i porzucę /Nigdy nie dam ci powodu do płaczu /Nigdy się nie pożegnam /Nigdy cię nie okłamię i zranię... " -Bardziej te słowa piosenki pasowałyby do mojej sytuacji, gdyby były w czasie przeszłym. Pomału tracę wiarę, że pozwolisz mi na mówienie do Ciebie po imieniu, DM. A mogło być tak pięknie..

I przez to gotuję jajka 25 min... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

I przez to gotuję jajka 25 min, zamiast 10. Żebym już nic nie zrobiła za szybko. /Lżej byłoby, gdybym poczekała do września. Kto wie? -może nawet by mi przeszło..

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem, że mnie nie poznał. I dobrze..

Najlepszym aktorem dla mnie jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Najlepszym aktorem dla mnie jest Mateusz Damięcki. W przeszłości kochałam się w Danielu M. Teraz jest ktoś o tych samych inicjałach. Co ja widzę w tych, co nazywają się na D i M? ..

Nic dobrego mnie dzisiaj nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Nic dobrego mnie dzisiaj nie spotkało i zapewne nie spotka, poza wygraniem Big Milk'a..

 Kimkolwiek się stała jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Kimkolwiek się stała, jest profesjonalistką. Kimkolwiek się stała, już jej nie znasz. " Jay McInerney ..

  ... Powiedziała że pewne... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" (...) Powiedziała, że pewne zdarzenia można zrozumieć tylko z jednej perspektywy - perspektywy osobnika, który ich doświadcza. Chyba miała na myśli to, że tak naprawdę nie można się postawić w niczyjej sytuacji. Meg nie potrafi sobie wyobrazić, jakie to dla ciebie uczucie być sobą, wyobraża sobie tylko, jak ona by się czuła na twoim miejscu. " ..

 Jej dzieciństwo było naprawdę... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Jej dzieciństwo było naprawdę ponure; kiedy coś cię w niej irytowało, przypominałeś sobie, przez co musiała przejść. " ..

 Ktoś przynosi ci szklankę wody.... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Ktoś przynosi ci szklankę wody. Rośliny doniczkowe tworzą wzdłuż okien panoramę dżungli, zielone tableau nieskomplikowanego życia. Myślisz o wyspach, palmach, zbieraniu pożywienia. Ucieczce. " /Jasne światła wielkiego miasta. Jay McInerney ..

  ... Wolałbyś żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 29 czerwca 2011

" (...) Wolałbyś, żeby powiedziała, że jej nie lubi. Jako, że w dalszym ciągu nie potrafisz o niej źle myśleć, inni ludzie powinni to robić w twoim imieniu. " ..

Te wakacje już różnią się prawie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2011

Te wakacje już różnią się prawie wszystkim od pozostałych. /Jeden komar mniej na świecie -lo siento. Teraz już dwa./ Nie są wspaniałe, chociaż jak na razie spędzam je tylko z ludźmi, o których nigdy nie pomyślałam niczego złego. Mogłoby się wydawać z pozoru, że zapowiadają się dobrze. Ale tylko z pozoru. Nie wiem, czy uda mi się załatwić tą jedną sprawę, na której bardzo mi zależy, choć muszę wierzyć, że tak. Tak, uda mi się. I jeszcze pewnie na ich zakończenie, jak rok temu, zobaczę chłopaka, który był moim pierwszym zauroczeniem. Z kolejną jego laską. I na pewno będzie jeszcze bardziej opalony i znowu w niebieskiej albo błękitnej koszulce. I będzie to albo nad jeziorem, albo przy sklepie na osiedlu. I jak będzie sam, to znowu zagwiżdże na mój widok, chyba w celu sprawdzenia czy jestem suką, cholera..

Z Bodzio u okulisty bez Ciebie. Po... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2011

Z Bodzio u okulisty, bez Ciebie. Po drodze spotkany Raczek [i inni], nie Ty. Przeszłam pół miasta, spędziłam na łażeniu po przeróżnych sklepach 4,5 godziny i nie widziałam Cię ani przez pół sekundy. A ciągle zastanawiałam się, co mogłabym Ci powiedzieć. Jak jeszcze trochę domyślę, to ruszę w inną część miasta. Gdzieś tam bliżej Ciebie. / 70 dni..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV