głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie naprawisz wszystkiego w ciągu jednej nocy. Jesteś zbyt podekscytowany żeby myśleć i zbyt wyczerpany żeby zasnąć. Boisz się że jeżeli się położysz to umrzes

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie naprawisz wszystkiego w ciągu jednej nocy. Jesteś zbyt podekscytowany żeby myśleć i zbyt wyczerpany żeby zasnąć. Boisz się że jeżeli się położysz to umrzesz.
 Nie naprawisz wszystkiego w ciągu... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Nie naprawisz wszystkiego w ciągu jednej nocy. Jesteś zbyt podekscytowany, żeby myśleć, i zbyt wyczerpany, żeby zasnąć. Boisz się, że jeżeli się położysz, to umrzesz. " ..

Minęło 11 dni wakacji na upartego... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

Minęło 11 dni wakacji, na upartego można stwierdzić, że 12. A nie dość, że czuję jakby przez ten czas minęło pół roku, to jeszcze odczuwam zimę, która od lata jest daleko. Zachmurzone niebo, przez co dzień wydaje się krótszy, gorące kakao, koc i kanapa, książka, którą czytam od rana do wieczora z przerwą na śniadanie, obiad i parę chwil przed komputerem. I koc nie wystarcza. Do tego jeszcze gruby sweter i kot ogrzewający stopy. Nawet nie chce się wyjść z domu do biblioteki, czy przyjaciół. Podczas czytania nie myślę o niczym zbędnym. I o to chodzi..

   Jakim sposobem o tym się... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

~ " -Jakim sposobem o tym się dowiedzieliście? Nikomu nic nie mówiłam! --To zabawne... -zmarszczył brwi w głębokim namyśle- ...ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie się o tym dowiedziałem. " ..

 To wielka sztuka dzielić coś... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" To wielka sztuka dzielić coś, czego nie ma. " ..

 Oczy Glory wypełniły się łzami.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Oczy Glory wypełniły się łzami. Nie przywykła do tego, żeby traktowano ją z taką estymą i czułością. W każdym razie nie do tego stopnia. " ..

 Łzy potoczyły się po jej twarzy.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Łzy potoczyły się po jej twarzy. Wyszedł w samą porę, pomyślała ze smutkiem. Nie chciałaby się upokorzyć, płacząc w jego obecności. Wciąż nie mogła pojąć, jak to się stało, że tak łatwo uległa bądź co bądź całkiem obcemu człowiekowi. Po tym, co przeżyła przed laty, powinna wiedzieć, że od tak doświadczonego mężczyzny należy trzymać się z dala. Życie zaczęło się za bardzo komplikować. Żałowała gorąco, że pozwoliła się Marquezowi wmanewrować w tę całą farsę. " ..

 Zażyła wieczorną porcję leków... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Zażyła wieczorną porcję leków i usiadła na łóżku w długiej białej koszuli bez rękawów, modląc się, żeby zaczęły jak najszybciej działać. Tę walkę z ciągłym bólem prowadziła od tak wielu już lat. " ..

 Czasami myślę że życie toczy... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Czasami myślę, że życie toczy się według jakiegoś szablonu. Mój ojciec mawiał, że ludzie pojawiają się w naszym życiu, kiedy ich potrzebujemy. Uważał, że życie jest zaprogramowane i wszystko dzieje się tak, jak zostało zapisane. (...) Mówił, że należy zaakceptować to wszystko, czego nie możemy zmienić, a im bardziej próbujemy walczyć z losem, tym boleśniej to odczuwamy. " ..

 Często zdarza się że ludzie są... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Często zdarza się, że ludzie są całkiem inni, niż mogłoby się wydawać. " ..

 Wszyscy przeżywamy różne... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" Wszyscy przeżywamy różne tragedia. Żyjemy z nimi w milczeniu, czasami jednak ból wydostaje się na zewnątrz, lecz to, że jesteś człowiekiem, nie powinno wprawiać cię w zakłopotanie. " ..

  ... Nigdy nie zaznała pociechy.... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2011

" (...) Nigdy nie zaznała pociechy. Zdarzało się, że w najcięższych chwilach życia ktoś próbował podtrzymać ją na duchu, ale zawsze odrzucała wszelką pomoc. Współczucie mogło ją tylko osłabić, więc traktowała ja jak wroga... " Nieustraszeni, Diana Palmer ..

Czujesz że słyszenie po raz... teksty

zimoweslonce dodano: 2 lipca 2011

Czujesz, że słyszenie po raz kolejny jednego dnia tego wspaniałego imienia to znak. Mówisz "teraz, albo nigdy", a że nie możesz wybrać nigdy, wybierasz teraz. Znowu piszesz. Natarczywość i brak cierpliwości płynie od jakiegoś czasu w Twojej krwi. Nie możesz się tego pozbyć tak, jak nie możesz się wykrwawić. Doprowadziłoby to do śmierci, co z kolei świadczyłoby o Twojej słabości. A przecież nie jesteś słaba. Nie możesz być..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV