głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nieopisane uczucie które ogarnęło mną przez kilka sekund. Do tego niepotrzebne emocje szybsze bicie serca przeogromna radość. I że tak to nazwę fałszywy alarm.

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nieopisane uczucie które ogarnęło mną przez kilka sekund. Do tego niepotrzebne emocje szybsze bicie serca przeogromna radość. I że tak to nazwę fałszywy alarm. T
Nieopisane uczucie które ogarnęło... teksty

zimoweslonce dodano: 2 lipca 2011

Nieopisane uczucie, które ogarnęło mną przez kilka sekund. Do tego niepotrzebne emocje, szybsze bicie serca, przeogromna radość. I, że tak to nazwę, fałszywy alarm. To nie to, na co czekałam, ani trochę. /Czas na Plotkarę..

Czy to że jednego dnia w którym... teksty

zimoweslonce dodano: 1 lipca 2011

Czy to, że jednego dnia, w którym najbardziej chciałam przeczytać kilka słów Twojej odpowiedzi, wszędzie słyszałam i widziałam Twoje imię, oznaczało, że mi zależało tak bardzo tylko i wyłącznie przez to? ... Nie, że obudziłam się niespokojna, że cały dzień sprawdzałam pocztę, że wszędzie widziałam Twoją twarz i wyobrażałam sobie Twoje słowa. Nie przez to. Przez to, że usłyszałam w radio, że D. wygrał tysiąc złotych. Taa. / Gdyby wiedział co czuję, nie pozwoliłby na to. / Kolejny dzień spędzony na czytaniu. Czytaniu i czekaniu. Czekaniu i czytaniu..

 Nigdy z ciebie nie zrezygnuję... teksty

zimoweslonce dodano: 1 lipca 2011

" Nigdy z ciebie nie zrezygnuję /Nigdy cię nie zawiodę /Nigdy nie ucieknę i porzucę /Nigdy nie dam ci powodu do płaczu /Nigdy się nie pożegnam /Nigdy cię nie okłamię i zranię... " -Bardziej te słowa piosenki pasowałyby do mojej sytuacji, gdyby były w czasie przeszłym. Pomału tracę wiarę, że pozwolisz mi na mówienie do Ciebie po imieniu, DM. A mogło być tak pięknie..

I przez to gotuję jajka 25 min... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

I przez to gotuję jajka 25 min, zamiast 10. Żebym już nic nie zrobiła za szybko. /Lżej byłoby, gdybym poczekała do września. Kto wie? -może nawet by mi przeszło..

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

13:15. Około. Przy fontannie. Wiem, że mnie nie poznał. I dobrze..

Najlepszym aktorem dla mnie jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Najlepszym aktorem dla mnie jest Mateusz Damięcki. W przeszłości kochałam się w Danielu M. Teraz jest ktoś o tych samych inicjałach. Co ja widzę w tych, co nazywają się na D i M? ..

Nic dobrego mnie dzisiaj nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

Nic dobrego mnie dzisiaj nie spotkało i zapewne nie spotka, poza wygraniem Big Milk'a..

 Kimkolwiek się stała jest... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Kimkolwiek się stała, jest profesjonalistką. Kimkolwiek się stała, już jej nie znasz. " Jay McInerney ..

  ... Powiedziała że pewne... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" (...) Powiedziała, że pewne zdarzenia można zrozumieć tylko z jednej perspektywy - perspektywy osobnika, który ich doświadcza. Chyba miała na myśli to, że tak naprawdę nie można się postawić w niczyjej sytuacji. Meg nie potrafi sobie wyobrazić, jakie to dla ciebie uczucie być sobą, wyobraża sobie tylko, jak ona by się czuła na twoim miejscu. " ..

 Jej dzieciństwo było naprawdę... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Jej dzieciństwo było naprawdę ponure; kiedy coś cię w niej irytowało, przypominałeś sobie, przez co musiała przejść. " ..

 Ktoś przynosi ci szklankę wody.... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2011

" Ktoś przynosi ci szklankę wody. Rośliny doniczkowe tworzą wzdłuż okien panoramę dżungli, zielone tableau nieskomplikowanego życia. Myślisz o wyspach, palmach, zbieraniu pożywienia. Ucieczce. " /Jasne światła wielkiego miasta. Jay McInerney ..

  ... Wolałbyś żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 29 czerwca 2011

" (...) Wolałbyś, żeby powiedziała, że jej nie lubi. Jako, że w dalszym ciągu nie potrafisz o niej źle myśleć, inni ludzie powinni to robić w twoim imieniu. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV