głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nigdy się tak nie wybiegałam jak dzisiaj. To wszystko przez wynalazek którego nazywają WaveBoard i siedmiolatkę nie mającą nigdy niczego dość. Trzymaj mnie szyb

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nigdy się tak nie wybiegałam jak dzisiaj. To wszystko przez wynalazek którego nazywają WaveBoard i siedmiolatkę nie mającą nigdy niczego dość. Trzymaj mnie szybciej
Nigdy się tak nie wybiegałam jak... teksty

zimoweslonce dodano: 18 sierpnia 2011

Nigdy się tak nie wybiegałam jak dzisiaj. To wszystko przez wynalazek, którego nazywają WaveBoard i siedmiolatkę nie mającą nigdy niczego dość. "Trzymaj mnie, szybciej, biegnij, zawracamy, no teraz możesz iść, ja kieruję, szybciej, pomóż mi, nie puszczaj..." Ale było zabawnie i przynajmniej nie musiałam z nią rozmawiać o innych ludziach. A o niektórych nawet dzięki niej nie myślałam. Do tego jeszcze badminton i szczere uśmiechy... Takie wieczory mogłyby być zawsze, no ale bez komarów. A w ciągu dnia? Rozmawianie z B i M, i "fontanna K" oraz kilku chłopców na boisku... Dzień zaliczony do udanych. Gdybym prowadziła kalendarz lub coś na podobę, śmiało mogłabym zaznaczyć ptaszkiem całą cyfrę osiemnaście w tym miesiącu. Nie byłaby ta cyfra jedyna taka oznaczona na stronie czy kilku, ale jedna z bardzo niewielu [!] na cały miesiąc. Na 31 dni..

Ma twarz pokerzysty  a emocje chowa... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

Ma twarz pokerzysty, a emocje chowa za kamienną maską. Nigdy nie wiadomo o czym myśli. Czasem się wydaje, że dobrze się go zna. Czasem, niestety, bywa całkiem odwrotnie..

Zbyt duża ilość wolnego czasu... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

Zbyt duża ilość wolnego czasu ożywia wspomnienia i budzi obawę o przyszłość..

  Szacując ryzyko oceniasz też zyski.. teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

~ Szacując ryzyko oceniasz też zyski..

  Jakie to głupie  pokładać... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

~ Jakie to głupie, pokładać nadzieje w obietnice, których nikt nie złożył. -dds ..

  Nie mogę odejść. Nie mogę... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

~ Nie mogę odejść. Nie mogę zostać. Co komu po mnie? -Droga do szczęścia ..

Nieustępujący  mordujący mnie od... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

Nieustępujący, mordujący mnie od wewnątrz, cholerny obłęd..

  Tylko w książkach ludzie... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

" Tylko w książkach ludzie, których wszystko różni, status społeczny, finansowy, potrafią pokonać przeszkody, w prawdziwym życiu to się rzadko udaje. " dp, sp ..

  Szczerość popłaca. Poza tym nie... teksty

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2011

" Szczerość popłaca. Poza tym nie trzeba tracić czasu na wymyślanie kłamstw. " Diana Palmer, Sąsiedzka przysługa ..

To jedno spojrzenie było cudowne.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 sierpnia 2011

To jedno spojrzenie było cudowne. Właściwie to dwa. Nie, nie dwa. Było ich znaczenie więcej. Wszystkie spojrzenia tych pięknych oczu były zjawiskowe. Nie spodziewałam się wtedy niczego przyjemnego. A jednak. Słowa kluczowe do wspominania: dziewiątka, 15:55, "wnuczka", blondyn. No właśnie. Blondyn. Blondyni ranią najmocniej. Niech nasze oczy już nigdy się nie zetkną, bo nie zdołam się oprzeć temu błękitnemu spojrzeniu. I wcale nie robię niczego wbrew sobie..

Godzina 14:52  opalony brunet na... teksty

zimoweslonce dodano: 16 sierpnia 2011

Godzina 14:52, opalony brunet na rowerze, przyśpieszone bicie serca i zaswędzenie nogi. Nie wiem co to miało być, ale ok. Czemu, jak już chcę pomóc losowi, to nie daje mi możliwości? Przez to nie wiem na czym stoję i nie mogę/nie chcę robić niczego, co mogłoby mi to przy najbliższej okazji uniemożliwić. Oczywiście, chodzi mi jak zwykle o NN. Jeśli nic się nie zmieni, to chyba nie wytrzymam, przez ogrom ładnych chłopaków przypadkowo spotykanych i zrobię coś, czego w tej chwili się wystrzegam, jak tylko mogę..

Muszę próbować  ryzykować. Bez... teksty

zimoweslonce dodano: 16 sierpnia 2011

Muszę próbować, ryzykować. Bez tego za dużo stracę. Tylko, kolejny już raz, po zaplanowaniu czegoś, nie mam okazji, bym mogła to zrealizować..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV