głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce ... A przecież sam ciężar owych sekretów może zabić duszę. Wysokie sklepienia kręte schody które w wizji architekta miały symbolizować drogę do nieba stać się

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
... A przecież sam ciężar owych sekretów może zabić duszę. Wysokie sklepienia kręte schody które w wizji architekta miały symbolizować drogę do nieba stać się pi
  ... A przecież sam ciężar... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" (...) A przecież sam ciężar owych sekretów może zabić duszę. Wysokie sklepienia, kręte schody, które w wizji architekta miały symbolizować drogę do nieba, stać się pieśnią miłości i radości, peanem na cześć światła, wolności, nowej epoki równości i braterstwa, stały się ponurym echem przeszłości. " ..

 Nienawiść jest jak masło... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Nienawiść jest jak masło, dzięki któremu można przełknąć suchą kromkę życia. " Rozszczepienie, Fay Weldon..

 Sceny które kiedyś sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Sceny, które kiedyś sobie wyobraziliśmy, zostają w pamięci przez lata i nie wiadomo dlaczego nagle stają się bardzo ważne. Krótka rozmowa z nieznajomym na brzegu jeziora. Nieznajomy i jezioro zapadają w pamięć, choć nie ma ku temu żadnych powodów. Potem okazuje się, że nieznajomy to brat twego przyszłego męża, a nad jeziorem znajduje się dom odziedziczony przez przyjaciółkę. Jedno i drugie staje się częścią twojego życia. Takie przypadki zdarzają się często i są banalne. Przypomina to cienie idei platońskich. " ..

Jedynie co mogę zrobić z... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Jedynie, co mogę zrobić z najlepszą częścią mojego życia, to ją spalić. Po jakimś czasie na pewno zapomnę. Ale czy tego chcę? ..

Podobno ! rozmowa i dialog łączą... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Podobno [!] rozmowa i dialog łączą ludzi..

Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. do wpisu 6 lipca 2011
Wszystko jest zbyt skomplikowane.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Wszystko jest zbyt skomplikowane. Nawet ta cholerna książka, której bohaterką jest kobieta w czterech wcieleniach. Im szybciej skończę ją czytać, tym lepiej. Poza czytaniem już nic mi się nie chce. A dotarło do mnie tylko, że znowu niepotrzebnie się wygłupiłam. Chyba nigdy nie zmądrzeję. A na pewno książki mi w tym nie pomogą. /Nigdy nie obudzę się z takim uśmiechem na twarzy, jak dziś. Taki przepiękny sen na pewno drugi raz mną nie zapanuje. A szkoda... T. K. którego znam z widzenia..

Kto wygrywa ten bierze.. teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Kto wygrywa, ten bierze..

Mogło być Ci dane moje towarzystwo... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Mogło być Ci dane moje towarzystwo podczas oglądania różnych filmów lub meczy piłki siatkowej, czy robienia zakupów w spożywczaku, oglądanie jak jem biszkopty z waniliowym cappuccino, policzenie wszystkich pieprzyków, jakie tylko znajdują się na całym moim ciele, mijanie zazdrosnych spojrzeń na ulicy, doznanie mojego ciepła. Ale nie chciałeś. Nie będę błagać, płakać. Czy coś z tych rzeczy..

 Nagle Jelly przestała się... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Nagle Jelly przestała się spieszyć. Pomyślała, że ma mnóstwo czasu. Dopóki była wolna, mogła cieszyć się życiem. To wystarczyło. " Rozszczepienie, FW..

 Jest coraz gorzej. Zbliża się... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Jest coraz gorzej. Zbliża się całkowite załamanie. (...) Sztandar zostaje zniszczony, trudno odróżnić dobro od zła, wszystko wydaje się nierealne, nikomu nie można zaufać, przeszłość przestaje się liczyć, przyszłość jest niepewna, dawni przyjaciele odeszli. " ..

 Choć całość jest spękana... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

" Choć całość jest spękana, jeszcze się nie rozpadła i trzyma się dzięki nie kończącym się rozmowom czterech wcieleń. Nie jest to jeszcze kliniczna postać choroby. Każde wcielenie wie o istnieniu pozostałych, a chociaż są odrębnymi indywidualnościami, razem składają się na jedna postać. Jak dotat kwadrat nadal wpisany jest w koło. " [Angelika, Jelly, Angel, Lady Rice.] ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV