głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Naiwnością jest sądzić że ludzie przestaną się nawzajem ranić kiedy zaczną cierpieć. Niektórzy lubią krzywdzić innych. r. fw .. Jak to się stało że teraźniejsz

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Naiwnością jest sądzić że ludzie przestaną się nawzajem ranić kiedy zaczną cierpieć. Niektórzy lubią krzywdzić innych. r. fw ..
 Naiwnością jest sądzić że... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

" Naiwnością jest sądzić, że ludzie przestaną się nawzajem ranić, kiedy zaczną cierpieć. Niektórzy lubią krzywdzić innych. " r. fw ..

Jak to się stało że... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

Jak to się stało, że teraźniejszość stała się przeszłością? ..

Trochę świeżej krwi nigdy nie... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

Trochę świeżej krwi nigdy nie zaszkodzi..

Trudno żyć ukrywając błędy.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

Trudno żyć ukrywając błędy..

Przed świtem zawsze najciemniej.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

Przed świtem zawsze najciemniej..

 Ta mała cząstka jaką może dać... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

" Ta mała cząstka, jaką może dać kobiecie teraz należy do innej. Całą resztę zachowa tylko dla siebie. Zmienił się. (...) To tak, jakbyśmy kiedyś stanowili jedno drzewo, z którego zaczęły wyrastać nowe pędy i wkrótce tak się rozrosły, że w nich skupiła się cała siła. Stare drzewo jest słabe, nowe kwitnie. Teraz rozumiem, dlaczego ogrodnicy obcinają młode pędy wyrastające z korzeni urodzajnych drzew. " r. fw ..

 Gdy ktoś otworzy jedne drzwi... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

" Gdy ktoś otworzy jedne drzwi, drugie od razu się zamykają. Im mocniej zatrzaśnie się pierwsze, tym podmuch wiatru jest silniejszy i tym szerzej otwierają się następne. " r. fw ..

Do zobaczenia we śnie DM.. teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

Do zobaczenia we śnie, DM..

3:2 dla naszych! I te emocje  Kto... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

3:2 dla naszych! I te emocje ;] Kto oglądał? ..

 Trwała w przekonaniu że jest... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Trwała w przekonaniu, że jest najmilszą osobą na świecie i ani razu w to nie zwątpiła. Nie istniała inna możliwość. Przecież sama była kowalem własnego losu i autorem swej historii życia. Mimo to często zadawała sobie pytanie, dlaczego tak łatwo pogodziła się ze śmiercią ojca. Wydarzenie to nie pozostawiło w niej żadnego śladu. Dlaczego? Jakby ojciec był kukłą, a nie żywą istotą. Doszła do wniosku, że z jego winy, ale obawiała się, że brak choćby cienia żalu z powodu jego śmierci z czasem może się okazać bombą z opóźnionym zapłonem. Kiedyś i ona wybuchnie jak odkładający się w jej organizmie estrogen, przenikający do szpiku kości banał cielesności wyzuty z tajemnicy. " ..

 Upokorzenie może ale nie musi... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Upokorzenie może, ale nie musi towarzyszyć śmierci. Sposobu, w jaki umieramy, nie możemy zapewnić sobie dobrym lub złym życiem. Grasz z umiarem, kończysz jak niewolnik, grasz na całość i wszystko uchodzi ci na sucho. Śmierć jest niesprawiedliwa. Niewolnik ginie spalony żywcem na autostradzie i świat zapomina o nim po tygodniu. Do złoczyńcy śmierć przychodzi we śnie, gdy leży przytulony do swojej żony, a świat prześciga się w pochwałach. Jeśli niczego nie można oczekiwać od życia, skąd przekonanie, że można spodziewać się czegoś po śmierci? " ..

 Pani White zwróciła córce uwagę... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Pani White zwróciła córce uwagę, że tytuł 'lady' niesie ze sobą różne korzyści i honory, choć nie moze równać się z tytułem 'księżniczki', 'hrabiny', 'księżnej' czy 'królowej'. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV