głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Przed świtem zawsze najciemniej.. Ta mała cząstka jaką może dać kobiecie teraz należy do innej. Całą resztę zachowa tylko dla siebie. Zmienił się. ... To tak ja

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Przed świtem zawsze najciemniej..
Przed świtem zawsze najciemniej.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

Przed świtem zawsze najciemniej..

 Ta mała cząstka jaką może dać... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

" Ta mała cząstka, jaką może dać kobiecie teraz należy do innej. Całą resztę zachowa tylko dla siebie. Zmienił się. (...) To tak, jakbyśmy kiedyś stanowili jedno drzewo, z którego zaczęły wyrastać nowe pędy i wkrótce tak się rozrosły, że w nich skupiła się cała siła. Stare drzewo jest słabe, nowe kwitnie. Teraz rozumiem, dlaczego ogrodnicy obcinają młode pędy wyrastające z korzeni urodzajnych drzew. " r. fw ..

 Gdy ktoś otworzy jedne drzwi... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2011

" Gdy ktoś otworzy jedne drzwi, drugie od razu się zamykają. Im mocniej zatrzaśnie się pierwsze, tym podmuch wiatru jest silniejszy i tym szerzej otwierają się następne. " r. fw ..

Do zobaczenia we śnie DM.. teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

Do zobaczenia we śnie, DM..

3:2 dla naszych! I te emocje  Kto... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

3:2 dla naszych! I te emocje ;] Kto oglądał? ..

 Trwała w przekonaniu że jest... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Trwała w przekonaniu, że jest najmilszą osobą na świecie i ani razu w to nie zwątpiła. Nie istniała inna możliwość. Przecież sama była kowalem własnego losu i autorem swej historii życia. Mimo to często zadawała sobie pytanie, dlaczego tak łatwo pogodziła się ze śmiercią ojca. Wydarzenie to nie pozostawiło w niej żadnego śladu. Dlaczego? Jakby ojciec był kukłą, a nie żywą istotą. Doszła do wniosku, że z jego winy, ale obawiała się, że brak choćby cienia żalu z powodu jego śmierci z czasem może się okazać bombą z opóźnionym zapłonem. Kiedyś i ona wybuchnie jak odkładający się w jej organizmie estrogen, przenikający do szpiku kości banał cielesności wyzuty z tajemnicy. " ..

 Upokorzenie może ale nie musi... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Upokorzenie może, ale nie musi towarzyszyć śmierci. Sposobu, w jaki umieramy, nie możemy zapewnić sobie dobrym lub złym życiem. Grasz z umiarem, kończysz jak niewolnik, grasz na całość i wszystko uchodzi ci na sucho. Śmierć jest niesprawiedliwa. Niewolnik ginie spalony żywcem na autostradzie i świat zapomina o nim po tygodniu. Do złoczyńcy śmierć przychodzi we śnie, gdy leży przytulony do swojej żony, a świat prześciga się w pochwałach. Jeśli niczego nie można oczekiwać od życia, skąd przekonanie, że można spodziewać się czegoś po śmierci? " ..

 Pani White zwróciła córce uwagę... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Pani White zwróciła córce uwagę, że tytuł 'lady' niesie ze sobą różne korzyści i honory, choć nie moze równać się z tytułem 'księżniczki', 'hrabiny', 'księżnej' czy 'królowej'. " ..

 Zawsze widział wszystko w ciemnych... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

" Zawsze widział wszystko w ciemnych barwach, nie oczekując od życia żadnych przyjemności. Zanim zaczął cokolwiek robić, już czuł się zawiedziony. Z tego powodu ewentualne niepowodzenie nie stawało się dla niego tak przykre, gdyż zawsze mógł powiedzieć, że od początku do końca wszystko przewidział... " r. fw..

Nie spotykając codziennie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2011

Nie spotykając codziennie niektórych ludzi jest dużo łatwiej. Dlatego chciałabym, aby te wakacje trwały wiecznie. Ale tylko dlatego. Bo poza tym czeka mnie dokończenie niepozałatwianych spraw, które najwidoczniej 'same' się nie rozwiążą, chociaż wiem, że mogłyby to zrobić..

 Najgorsze jest wtedy kiedy nic nie... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

~ Najgorsze jest wtedy, kiedy nic nie wiesz. To po prostu okropne uczucie. / Historią tego wpisu jest wyłapanie zdań z dialogów między postaciami w pewnym serialu, które pasują do obecnie występującego w mojej głowie mętliku. / Świat jest nie do zniesienia. Co zrobiłam takiego złego, poza urodzeniem się -jak wszyscy ludzie- z grzechem pierworodnym, że bliskie mi istoty po prostu odchodzą? Jeśli to jakaś gra, to chcę się wycofać. Teraz..

 Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak skręcony sznur telefonu. Kiedy się go naciągnie i puści, widać, jak szybko kręci się wokół własnej osi, tak szybko, że po chwili zaczyna się poruszać w przeciwnym kierunku. Któż miałby cierpliwość czekać, aż się zatrzyma? Ja nie, niezależnie od tego, kim jestem. Wolę wyrwać sznur z gniazdka i zostać bez telefonu. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV