głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Godzina 14:52 opalony brunet na rowerze przyśpieszone bicie serca i zaswędzenie nogi. Nie wiem co to miało być ale ok. Czemu jak już chcę pomóc losowi to nie da

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Godzina 14:52 opalony brunet na rowerze przyśpieszone bicie serca i zaswędzenie nogi. Nie wiem co to miało być ale ok. Czemu jak już chcę pomóc losowi to nie daje m
Godzina 14:52  opalony brunet na... teksty

zimoweslonce dodano: 16 sierpnia 2011

Godzina 14:52, opalony brunet na rowerze, przyśpieszone bicie serca i zaswędzenie nogi. Nie wiem co to miało być, ale ok. Czemu, jak już chcę pomóc losowi, to nie daje mi możliwości? Przez to nie wiem na czym stoję i nie mogę/nie chcę robić niczego, co mogłoby mi to przy najbliższej okazji uniemożliwić. Oczywiście, chodzi mi jak zwykle o NN. Jeśli nic się nie zmieni, to chyba nie wytrzymam, przez ogrom ładnych chłopaków przypadkowo spotykanych i zrobię coś, czego w tej chwili się wystrzegam, jak tylko mogę..

Muszę próbować  ryzykować. Bez... teksty

zimoweslonce dodano: 16 sierpnia 2011

Muszę próbować, ryzykować. Bez tego za dużo stracę. Tylko, kolejny już raz, po zaplanowaniu czegoś, nie mam okazji, bym mogła to zrealizować..

Wychwytane z radiowych wiadomości:... teksty

zimoweslonce dodano: 15 sierpnia 2011

Wychwytane z radiowych wiadomości: " Chrapał, czyli spał. A kto śpi, nie grzeszy... " hahaha. Wszystko zależy od snów ;) ..

Maskuje się przekornością. Ta... teksty

zimoweslonce dodano: 15 sierpnia 2011

Maskuje się przekornością. Ta maska powoli staje się jej twarzą..

   ...  Nastąpił moment... teksty

zimoweslonce dodano: 15 sierpnia 2011

" (...) Nastąpił moment niezręcznej ciszy i milczący pojedynek na spojrzenia spod wytuszowanych rzęs. " Richard Mason, Rozświetlone pokoje ..

Korzystać z każdego momentu  by... teksty

zimoweslonce dodano: 12 sierpnia 2011

Korzystać z każdego momentu, by mówić o swojej miłości. Móc w każdej sekundzie zadzwonić i porozmawiać lub spotkać się i wspólnie pomilczeć. O niczym nie zapomnieć, z dnia na dzień angażować się jeszcze bardziej. [NN] Tego chcę. A jeśli ktoś mi w tym pomoże, to tą jedyną osobę do końca życia będę obdarowywać najszczerszym uśmiechem, przy każdym spotkaniu, dziękując za to. Co ma być to będzie. Zwlekać dłużej nie mogę, bo za niedługo zniknie także moja ostatnia szansa. A to będzie już nie do wytrzymania..

  Czasem nie potrafimy zdać sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 12 sierpnia 2011

" Czasem nie potrafimy zdać sobie sprawy jak cenne jest coś, co widzimy na co dzień, póki nie jest za późno. " dp tt ..

Fantastyczny koncert. 3 5 godziny... teksty

zimoweslonce dodano: 12 sierpnia 2011

Fantastyczny koncert. 3,5 godziny snu. Nocka z kumpelą. Pies znajomych pod naszą opieką, jeden spacer. Jeden wpis, ale niejedno wspomnienie..

Jutro nie będzie takie jak dzisiaj.... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2011

Jutro nie będzie takie jak dzisiaj. I dobrze, nawet bardzo. Za szybko bym przeczytała entą od początku wakacji książkę. Ale czy będzie niezapomniane? Udane? Zobaczymy..

Wierzę w to  że niedługo będę... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2011

Wierzę w to, że niedługo będę mogła tak po prostu do Niego zadzwonić w chwili, w której o Nim pomyślę i spytać co u Niego słychać, a nawet pójść do Niego z dużym jogurtem albo lodami i porozmawiać z twarzą przy twarzy. Wiara czyni cuda. 'Im dłużej trwa cisza, tym trudniej ją przerwać.' Nie dzieję się tak jednak wtedy, kiedy wiesz, że odgłos, ten tuż przed ciszą, który trwał w takim cudownym dźwięku przez tak długi czas, świadczył o wielkiej wadze obecnej chwili, która kiedyś musiała się skończyć. Skoro nie chcesz tego stracić lub stworzyć więcej cudownych wspomnień, musisz sama się zatroszczyć o to, by coś więcej się zdarzyło. /W głowie z każdą nocą przybywa więcej myśli i dzisiaj niczego się nie boję. Można powiedzieć, że jestem gotowa. Tylko to czekanie na najlepszą okazje mnie dobija. Ale niedługo się doczekam. Wierzę w to..

Chcieć. Wierzyć. Planować.... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

Chcieć. Wierzyć. Planować. Czekać. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Planować. Wierzyć. Czekać. Czekać. Czekać. Wierzyć. Móc..

Intuicja  sprawna ręka  dobry dzień... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

Intuicja, sprawna ręka, dobry dzień, szczęście? Ja nic z tych rzeczy nie posiadam, dlatego nigdy nie strzelam w dziesiątkę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV