głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak skręcony sznur telefonu. Kiedy się go naciągnie i puści widać jak szybko kręci się wokół własnej osi tak szybko że po chwili

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak skręcony sznur telefonu. Kiedy się go naciągnie i puści widać jak szybko kręci się wokół własnej osi tak szybko że po chwili zacz
 Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Spójrzmy na to inaczej. Jestem jak skręcony sznur telefonu. Kiedy się go naciągnie i puści, widać, jak szybko kręci się wokół własnej osi, tak szybko, że po chwili zaczyna się poruszać w przeciwnym kierunku. Któż miałby cierpliwość czekać, aż się zatrzyma? Ja nie, niezależnie od tego, kim jestem. Wolę wyrwać sznur z gniazdka i zostać bez telefonu. " ..

 Wiem już na czym polega mój... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Wiem już, na czym polega mój problem. Nazwijmy go x i spróbujmy go rozwiązać, choć ma za dużo niewiadomych jak na zwykłe równanie, nie mówiąc o równaniu z czterema niewiadomymi. " ..

 Co do przyjaciół dostała już... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Co do przyjaciół, dostała już nauczkę. Wie, że prędzej czy później zdradzają. Za wierność rzadko odpłacają lojalnością. (...) Dobrocią można jedynie wykarmić żmije na własnym łonie. Szukaj samotności, mówi Jelly. Ważne jest myśleć, nie czuć. " ..

  ... A przecież sam ciężar... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" (...) A przecież sam ciężar owych sekretów może zabić duszę. Wysokie sklepienia, kręte schody, które w wizji architekta miały symbolizować drogę do nieba, stać się pieśnią miłości i radości, peanem na cześć światła, wolności, nowej epoki równości i braterstwa, stały się ponurym echem przeszłości. " ..

 Nienawiść jest jak masło... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Nienawiść jest jak masło, dzięki któremu można przełknąć suchą kromkę życia. " Rozszczepienie, Fay Weldon..

 Sceny które kiedyś sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

" Sceny, które kiedyś sobie wyobraziliśmy, zostają w pamięci przez lata i nie wiadomo dlaczego nagle stają się bardzo ważne. Krótka rozmowa z nieznajomym na brzegu jeziora. Nieznajomy i jezioro zapadają w pamięć, choć nie ma ku temu żadnych powodów. Potem okazuje się, że nieznajomy to brat twego przyszłego męża, a nad jeziorem znajduje się dom odziedziczony przez przyjaciółkę. Jedno i drugie staje się częścią twojego życia. Takie przypadki zdarzają się często i są banalne. Przypomina to cienie idei platońskich. " ..

Jedynie co mogę zrobić z... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Jedynie, co mogę zrobić z najlepszą częścią mojego życia, to ją spalić. Po jakimś czasie na pewno zapomnę. Ale czy tego chcę? ..

Podobno ! rozmowa i dialog łączą... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2011

Podobno [!] rozmowa i dialog łączą ludzi..

Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Do mnie wszystko wraca w każdą niedzielę.. do wpisu 6 lipca 2011
Wszystko jest zbyt skomplikowane.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Wszystko jest zbyt skomplikowane. Nawet ta cholerna książka, której bohaterką jest kobieta w czterech wcieleniach. Im szybciej skończę ją czytać, tym lepiej. Poza czytaniem już nic mi się nie chce. A dotarło do mnie tylko, że znowu niepotrzebnie się wygłupiłam. Chyba nigdy nie zmądrzeję. A na pewno książki mi w tym nie pomogą. /Nigdy nie obudzę się z takim uśmiechem na twarzy, jak dziś. Taki przepiękny sen na pewno drugi raz mną nie zapanuje. A szkoda... T. K. którego znam z widzenia..

Kto wygrywa ten bierze.. teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Kto wygrywa, ten bierze..

Mogło być Ci dane moje towarzystwo... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2011

Mogło być Ci dane moje towarzystwo podczas oglądania różnych filmów lub meczy piłki siatkowej, czy robienia zakupów w spożywczaku, oglądanie jak jem biszkopty z waniliowym cappuccino, policzenie wszystkich pieprzyków, jakie tylko znajdują się na całym moim ciele, mijanie zazdrosnych spojrzeń na ulicy, doznanie mojego ciepła. Ale nie chciałeś. Nie będę błagać, płakać. Czy coś z tych rzeczy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV