głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Lekcja w sali bez ławek ponieważ wyniesione zostały na halę dla maturzystów. Każdy usiadł gdzie chciał. Nauczyciel zaczął dyktować a ja szybko piszę w porównani

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Lekcja w sali bez ławek ponieważ wyniesione zostały na halę dla maturzystów. Każdy usiadł gdzie chciał. Nauczyciel zaczął dyktować a ja szybko piszę w porównaniu do ni
Lekcja w sali bez ławek  ponieważ... teksty

zimoweslonce dodano: 10 maja 2011

Lekcja w sali bez ławek, ponieważ wyniesione zostały na halę dla maturzystów. Każdy usiadł gdzie chciał. Nauczyciel zaczął dyktować, a ja szybko piszę w porównaniu do niektórych i gdy skończyłam zdanie kończące się na słowo --skórę-- zerknęłam do zeszytu kolegi siedzącego w pobliżu i wywnioskowałam z ruchu jego długopisu, że napisał ten wyraz przez u otwarte. Powiedziałam -ó zamknięte- a on, spojrzał do zeszytu, zaśmiał się i spytał -skąd wiedziałaś?-. Odpowiedziałam po krótkiej pauzie, że -patrzyłam- :) ..

Rozmawiałam z dobrą koleżanką... teksty

zimoweslonce dodano: 10 maja 2011

Rozmawiałam z dobrą koleżanką, kiedy czekałyśmy na jej środek transportu i w tym samym czasie przyszedł jej kolega z dwiema dziewczynami z innej strony taką drogą, że zasłonił mnie mur. Spytał się z kim rozmawia, a że konkretna odpowiedź nie padła, postanowił sprawdzić to na własne oczy. Gdy zbliżał się w moja stronę, ja przysuwałam się do muru. Zamurowało go w pierwszym momencie po zobaczeniu mnie, a później wydukał z uśmiechem "a dzień dobry!". Wtedy ja odpowiedziałam to samo, lecz nie z uśmiechem tylko śmiejąc się z tej przezabawnej sceny..

Bardzo miła niespodzianka i jeszcze... teksty

zimoweslonce dodano: 10 maja 2011

Bardzo miła niespodzianka i jeszcze milej spędzony czas podczas spaceru. Z przyjaciółką. Dziękuję..

Czas dalej biegnie  A ja ciągle w... teksty

zimoweslonce dodano: 10 maja 2011

Czas dalej biegnie /A ja ciągle w miejscu tkwię /Chcę z nim biec do ciebie /Choć nie czekasz dobrze wiem /To moja wina /Wszystko mogło dłużej trwać /Mogłam cię zatrzymać /Staję z prawdą twarzą w twarz..

Odejście maturzystów spowodowało... teksty

zimoweslonce dodano: 10 maja 2011

Odejście maturzystów spowodowało znaczne opustoszenie szkolnego korytarza..

Szłam przed siebie pewnym krokiem... teksty

zimoweslonce dodano: 9 maja 2011

Szłam przed siebie pewnym krokiem patrząc jak mnie wyprzedzał. Obserwując każdy jego ruch czekałam tylko na to, kiedy się odwróci. Sekundy mijały. Powoli przemieniały się w minuty. W końcu się doczekałam. Dzisiaj wiem więcej niż wczoraj. Zatem czas podjąć ryzyko..

Przeklęty natłok wrażeń.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 maja 2011

Przeklęty natłok wrażeń..

świetne.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne.. do wpisu 8 maja 2011
Widząc jego dłoń u mego boku... teksty

zimoweslonce dodano: 8 maja 2011

Widząc jego dłoń u mego boku wyrażającą poproszenie do tańca, w pierwszej chwili mnie zamurowało. Nie mogłam odmówić i nie chciałam bardzo narzekać, że nie umiem tańczyć. Gdy złapałam jego dłoń, wstałam i prowadził mnie w stronę parkietu. Nie dałam po sobie poznać rozproszenia, powiedziałam coś o moich butach, doszliśmy. Taniec jak taniec - jakoś poszło, parę wypowiedzianych słów o tym co słychać - również. Kilkakrotne spojrzenie sobie w oczy. Koniec dźwięków muzyki i podziękowanie. Źle nie było, ale mogło być lepiej. Zakochana dziewczyna chciałaby mieć zawsze przy sobie wybranka swojego serca. Nawet jeśli jest to niemożliwe. Zawsze o Nim myśli, nawet wtedy, gdy postanowi z tym skończyć nawet raz na zawsze - nie udaje się jej to..

 Pięknem jest to  co będąc dobrem... teksty

zimoweslonce dodano: 6 maja 2011

~Pięknem jest to, co będąc dobrem jest przyjemne..

To co piękne nie dlatego jest... teksty

zimoweslonce dodano: 6 maja 2011

To co piękne nie dlatego jest piękne, że się podoba, ale dlatego się podoba, że jest piękne..

Przygotowanie przed wielkim... teksty

zimoweslonce dodano: 5 maja 2011

Przygotowanie przed wielkim popołudniowym wyjściem głównie rozpoczynam od samego rana. Paznokcie, włosy, depilacja, makijaż, biżuteria. To wszystko zajmuje masę czasu. Co najmniej 20 min przed wyjściem muszę być już gotowa, żebym zdążyła jeszcze coś poprawić, dodać/odjąć lub zdjąć. Wszystko po to, aby wyjść z odpowiednio dopasowanymi dodatkami i nie zapomnieć kolczyków czy bransolet. Wtedy zawsze pozostaje jeszcze czas, by posłuchać ulubionej piosenki dla odstresowania się lub poprawienia sobie zepsutego humoru przez otaczających mnie ludzi. Czasami łatwo udawać perfekcję, trudniej jest, kiedy jest potrzebna bez udawania..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV