głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie dam o sobie tak łatwo zapomnieć. Zapomnieć to można smak najlepszego loda z wakacji skomplikowany wzór z fizyki albo pójść po szkole do biblioteki czy kupić

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie dam o sobie tak łatwo zapomnieć. Zapomnieć to można smak najlepszego loda z wakacji skomplikowany wzór z fizyki albo pójść po szkole do biblioteki czy kupić w sklepi
Nie dam o sobie tak łatwo... teksty

zimoweslonce dodano: 6 września 2011

Nie dam o sobie tak łatwo zapomnieć. Zapomnieć to można smak najlepszego loda z wakacji, skomplikowany wzór z fizyki albo pójść po szkole do biblioteki czy kupić w sklepie proszek do pieczenia. Kiedy go zobaczę, będę perfidnie szła za nim tak, że aż poczuje mój oddech na karku, usłyszy bicie mojego serca i zapamięta odgłosy wykonywanych przeze mnie kroków. Będzie wyliczał te sekundy od jednego do drugiego dźwięku w pamięci. Za każdym razem, kiedy będzie jadł drugie śniadanie w szkole, ja będę robić to samo tak, żeby widział i w końcu przy każdym posiłku będzie o mnie myślał. A kiedy będzie stał sam, bez towarzystwa, ja zacznę z koleżankami żartować i śmiać się do rozpuku i za każdym razem, kiedy w pobliżu nie będzie nikogo, z kim mógłby porozmawiać, będzie sobie przypominał ten widok, a mój głos stanie się jego najpiękniejszą melodią. O mnie się nie zapomina..

Najpiękniejszy moment z dzisiejszego... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Najpiękniejszy moment z dzisiejszego dnia w szkole to zetknięcie się biustem z klatką piersiową wysportowanego chłopaka i lekkie muśnięcie, gdy mijaliśmy się na zatłoczonym korytarzu. Zdecydowanie..

Pocieszeniem jest to  że taki... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Pocieszeniem jest to, że taki odważny, śmiały i fantastyczny człowiek pomieszał przeze mnie w swojej wypowiedzi istotny fakt. To na tyle. Na razie..

Przez trzy dni w szkole zauważam... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Przez trzy dni w szkole zauważam jedną osobę częściej i bardziej, niż przez ostatni rok codziennie. Nie jest złudzeniem. Gdyby było inaczej, nie marnowałabym tyle czasu na myślenie o nim. Taki człowiek jak on nie może być złudzeniem. Nie taki..

Dużo czasu potrzeba na ułożenie... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Dużo czasu potrzeba na ułożenie swojej hierarchii wartości..

  Miłość nie przychodzi stopniowo.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

~ Miłość nie przychodzi stopniowo. Ona zbija z nóg jak tsunami..

Nie dać po sobie poznać  że coś... teksty

zimoweslonce dodano: 3 września 2011

Nie dać po sobie poznać, że coś dla mnie znaczy unikając go? A jak nasze spojrzenia się zetkną, to odwracać głowę jak najszybciej? Czy nie będzie wydawać się to podejrzane? Czuję, że się zgubię. Byłoby łatwiej, gdyby nie miał dziewczyny. O wiele łatwiej. Cholera..

Po raz kolejny dzisiaj zaznałam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 września 2011

Po raz kolejny dzisiaj zaznałam więcej sympatii od obcych, niż znanych mi osób. Kiermasz, kiermasz, kiermasz. Oczywiście podręczników. W szkole. Długo będę sobie przypominać kilka chwil, jak spojrzę na twarze niektórych osób..

Nie przyłapie mnie wpatrującej się... teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

Nie przyłapie mnie wpatrującej się w niego, bo tak już nie będę robić. I choćbym chciała, jak nie wiem co, podejść do niego i się pierwsza odezwać to powstrzymam się i tego nie zrobię, na pewno nie. Bo jeszcze nic nie odpowie i się usunie na dobre... Pozostaje mi jedynie wypluwać jego nazwisko, jeśli kiedykolwiek będę chciała je wypowiedzieć i znaleźć coś innego o takim kolorze, jak jego oczy, żebym mogła na to spojrzeć wtedy, kiedy będę odczuwała potrzebę rozmarzenia się widząc jego oczy. Tylko zawsze wszystko robię na opak. Tym razem dam z siebie wszystko, żeby było tak jak chcę..

Po pięciu latach zapomnę. Dopiero.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

Po pięciu latach zapomnę. Dopiero..

 Cześć. To ty jesteś tym... teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

"Cześć. To ty jesteś tym chłopakiem, który parę lat temu powiedział do mnie kilka pamiętnych słów? Muszę przyznać, że wyrosłeś..." Powtarzam sobie to w głowie zawsze wtedy, kiedy go widzę. Na głos nie potrafię. A widuję go często. Młodszy i wyższy, brunet, o głębokim spojrzeniu. Jak ze snu. Bywa..

Witać się po dzisiejszym dniu  czy... teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

Witać się po dzisiejszym dniu, czy nie witać? Może unikać wzroku lub tak po prostu przechodzić obojętnie? Nie wiem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV