głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Tęcza za oknem i w sercu w duszy.. 4 4+ 4 i 5. Tak może być codziennie.. Boję się że w nowym mieście nie znajdziemy się. Wśród przechodniów obcych jak turyści n

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Tęcza za oknem i w sercu w duszy..
Tęcza za oknem i w sercu w duszy.. teksty

zimoweslonce dodano: 13 października 2011

Tęcza za oknem i w sercu, w duszy..

4  4+ 4 i 5. Tak może być... teksty

zimoweslonce dodano: 13 października 2011

4-, 4+, 4 i 5. Tak może być codziennie..

 Boję się że w nowym mieście... teksty

zimoweslonce dodano: 11 października 2011

" Boję się, że w nowym mieście, nie znajdziemy się. Wśród przechodniów obcych jak turyści, nie poznamy się. " ..

Wczorajszy dzień był okropnie... teksty

zimoweslonce dodano: 11 października 2011

Wczorajszy dzień był okropnie podobny do niejednego dnia z poprzedniego roku szkolnego. Zawsze wszystko muszę popsuć. Co by to nie było- mnie nigdy nie wychodzi. Okropnie to trafne określenie, jak żadne inne. Nawet w najmniejszej części niepodobne uczucia do tych dawniejszych. I nie tylko uczucia. Wszystko. Po jakimś czasie coś, co sprawiało ci radość, zamienia się w ból. Absurdalne i jednocześnie prawdziwe. Jak by nie patrzył..

Głównie wydaje się że ci którzy... teksty

zimoweslonce dodano: 11 października 2011

Głównie wydaje się, że ci którzy często się uśmiechają są naprawdę szczęśliwi. W większości przypadków tak jest. Ale ci, po których się wcale tego nie spodziewamy, mają największe problemy. Wiem to nie tylko z mojej sytuacji, ale też z obserwowania przyjaciółki, której rodzice się rozstali, a ona sama, jakby specjalnie, nie dając po sobie niczego poznać, wśród obcych żartuje, śmieje się i jest wesoła nawet po dostaniu złej oceny. Pewnie odreagowuje wszystko będąc poza domem w ten sposób. I jestem przekonana, że duża część osób z mojego otoczenia również się maskuje. Czasami nie ma się wyboru..

Przez całą kolejną dobę będę... teksty

zimoweslonce dodano: 7 października 2011

Przez całą kolejną dobę będę się nastawiać na to, że znów w niedzielę rano nie zdarzy się nic więcej, niż zawsze. Nie odważy się, ucieknie, ale się obejrzy, spojrzy na mnie. Raz, drugi. Jak zwykle..

Zabrał mi nieświadomie tak po... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2011

Zabrał mi nieświadomie, tak po prostu, część mojego serca, moje myśli, pusty czas, wszystko co mógł. Czy tego chciał, czy nie. To chyba przez te jego włosy. I to nie jest na niby, skoro nawet nie umiem się skupić na zadaniach z matematyki. Co robić, co?..

W szkole nie mogę się nigdzie... teksty

zimoweslonce dodano: 5 października 2011

W szkole nie mogę się nigdzie ruszyć, no po prostu nie mogę. Zawsze jak gdzieś chcę pójść, to idzie za mną jak nie ta, to inna. Albo obie. Czasami jest to nie do wytrzymania. Odstraszają ode mnie chłopaków, jak nic. Jedynie... "Idziesz do szatni? Idę z tobą."; "Gdzie idziesz? Poczekaj." A jak zacznę wspominać o jakimś chłopaku, np. "Popatrz na jego fryzurę", albo "Zobacz, tam stoi" to słyszę "Co mnie to obchodzi". /Dzisiejszy dzień jakby stworzony był do narzekania. Ale kiedyś znajdę odpowiedni moment. :) ..

Prościej byłoby gdyby niektórych... teksty

zimoweslonce dodano: 4 października 2011

Prościej byłoby, gdyby niektórych osób się nigdy w życiu nie spotkało lub z nimi nigdy nie rozmawiało. Łatwiej i lepiej..

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem... teksty

zimoweslonce dodano: 4 października 2011

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem z życia mojego sweterka. Szarego, wygodnego, ciepłego, mojego ulubionego. Zakupionego jedynie dlatego, żeby mój ubiór kolorystycznie nie odbiegał od ubioru pewnej osoby, choć i tak na marne. Po dzisiejszym dniu jestem przekonana, że owy sweterek już się nie nadaje do noszenia, wyrzucę go. I od dziś już nigdy nie będę tak myślała o Tej osobie jak kiedyś i nawet czasem dotychczas. Tak jakby znikną ostatnie wspomnienia. Wspomnienia tego, co się nie wydarzyło w rzeczywistości, tylko istniało w mojej głowie. Już się przyzwyczaiłam do jego nieobecności. A gdy go spotkam, nie odpukać, to i tak przejdę, jakby był wytworem mojej wyobraźni, jakby go nigdy nie było naprawdę..

 Słowa palą więc pali się... teksty

zimoweslonce dodano: 3 października 2011

" Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta. " ..

Oj prawda  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Oj prawda ;) do wpisu 2 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV