głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Na dzień w którym będę sama w domu czekałam długi czas. Gdy w końcu to nadeszło nie zważając na to że rano muszę być wyspana wypoczęta przygotowana do szkoły i

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Na dzień w którym będę sama w domu czekałam długi czas. Gdy w końcu to nadeszło nie zważając na to że rano muszę być wyspana wypoczęta przygotowana do szkoły i uśmi
Na dzień  w którym będę sama w... teksty

zimoweslonce dodano: 7 września 2011

Na dzień, w którym będę sama w domu czekałam długi czas. Gdy w końcu to nadeszło, nie zważając na to, że rano muszę być wyspana, wypoczęta, przygotowana do szkoły i uśmiechnięta wzięłam się za zapominanie. Nożyce zastąpiły niszczarkę do papieru. Musiałam pozbyć się wszystkich wspomnień, które umieściłam na wielkiej ilości kartek, w tym listów do NN. Po ciągnącej się w nieskończoność męczarni, godzinnym wylewaniu łez i jeszcze bardziej wyraźnym obrazie wydarzeń sprzed roku do trzech lat wstecz włączyłam odcinek ulubionego serialu. Nie pomogło. Jak można zapomnieć o kimś, kto wniósł w nasze życie tyle szczęścia? Kogoś, o kim można byłoby pisać całymi dniami? Kogoś, kto istniał i we śnie i na jawie? Jak? ..

Nie dam o sobie tak łatwo... teksty

zimoweslonce dodano: 6 września 2011

Nie dam o sobie tak łatwo zapomnieć. Zapomnieć to można smak najlepszego loda z wakacji, skomplikowany wzór z fizyki albo pójść po szkole do biblioteki czy kupić w sklepie proszek do pieczenia. Kiedy go zobaczę, będę perfidnie szła za nim tak, że aż poczuje mój oddech na karku, usłyszy bicie mojego serca i zapamięta odgłosy wykonywanych przeze mnie kroków. Będzie wyliczał te sekundy od jednego do drugiego dźwięku w pamięci. Za każdym razem, kiedy będzie jadł drugie śniadanie w szkole, ja będę robić to samo tak, żeby widział i w końcu przy każdym posiłku będzie o mnie myślał. A kiedy będzie stał sam, bez towarzystwa, ja zacznę z koleżankami żartować i śmiać się do rozpuku i za każdym razem, kiedy w pobliżu nie będzie nikogo, z kim mógłby porozmawiać, będzie sobie przypominał ten widok, a mój głos stanie się jego najpiękniejszą melodią. O mnie się nie zapomina..

Najpiękniejszy moment z dzisiejszego... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Najpiękniejszy moment z dzisiejszego dnia w szkole to zetknięcie się biustem z klatką piersiową wysportowanego chłopaka i lekkie muśnięcie, gdy mijaliśmy się na zatłoczonym korytarzu. Zdecydowanie..

Pocieszeniem jest to  że taki... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Pocieszeniem jest to, że taki odważny, śmiały i fantastyczny człowiek pomieszał przeze mnie w swojej wypowiedzi istotny fakt. To na tyle. Na razie..

Przez trzy dni w szkole zauważam... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Przez trzy dni w szkole zauważam jedną osobę częściej i bardziej, niż przez ostatni rok codziennie. Nie jest złudzeniem. Gdyby było inaczej, nie marnowałabym tyle czasu na myślenie o nim. Taki człowiek jak on nie może być złudzeniem. Nie taki..

Dużo czasu potrzeba na ułożenie... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

Dużo czasu potrzeba na ułożenie swojej hierarchii wartości..

  Miłość nie przychodzi stopniowo.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2011

~ Miłość nie przychodzi stopniowo. Ona zbija z nóg jak tsunami..

Nie dać po sobie poznać  że coś... teksty

zimoweslonce dodano: 3 września 2011

Nie dać po sobie poznać, że coś dla mnie znaczy unikając go? A jak nasze spojrzenia się zetkną, to odwracać głowę jak najszybciej? Czy nie będzie wydawać się to podejrzane? Czuję, że się zgubię. Byłoby łatwiej, gdyby nie miał dziewczyny. O wiele łatwiej. Cholera..

Po raz kolejny dzisiaj zaznałam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 września 2011

Po raz kolejny dzisiaj zaznałam więcej sympatii od obcych, niż znanych mi osób. Kiermasz, kiermasz, kiermasz. Oczywiście podręczników. W szkole. Długo będę sobie przypominać kilka chwil, jak spojrzę na twarze niektórych osób..

Nie przyłapie mnie wpatrującej się... teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

Nie przyłapie mnie wpatrującej się w niego, bo tak już nie będę robić. I choćbym chciała, jak nie wiem co, podejść do niego i się pierwsza odezwać to powstrzymam się i tego nie zrobię, na pewno nie. Bo jeszcze nic nie odpowie i się usunie na dobre... Pozostaje mi jedynie wypluwać jego nazwisko, jeśli kiedykolwiek będę chciała je wypowiedzieć i znaleźć coś innego o takim kolorze, jak jego oczy, żebym mogła na to spojrzeć wtedy, kiedy będę odczuwała potrzebę rozmarzenia się widząc jego oczy. Tylko zawsze wszystko robię na opak. Tym razem dam z siebie wszystko, żeby było tak jak chcę..

Po pięciu latach zapomnę. Dopiero.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

Po pięciu latach zapomnę. Dopiero..

 Cześć. To ty jesteś tym... teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2011

"Cześć. To ty jesteś tym chłopakiem, który parę lat temu powiedział do mnie kilka pamiętnych słów? Muszę przyznać, że wyrosłeś..." Powtarzam sobie to w głowie zawsze wtedy, kiedy go widzę. Na głos nie potrafię. A widuję go często. Młodszy i wyższy, brunet, o głębokim spojrzeniu. Jak ze snu. Bywa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV