głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Przez całą kolejną dobę będę się nastawiać na to że znów w niedzielę rano nie zdarzy się nic więcej niż zawsze. Nie odważy się ucieknie ale się obejrzy spojrzy

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Przez całą kolejną dobę będę się nastawiać na to że znów w niedzielę rano nie zdarzy się nic więcej niż zawsze. Nie odważy się ucieknie ale się obejrzy spojrzy na
Przez całą kolejną dobę będę... teksty

zimoweslonce dodano: 7 października 2011

Przez całą kolejną dobę będę się nastawiać na to, że znów w niedzielę rano nie zdarzy się nic więcej, niż zawsze. Nie odważy się, ucieknie, ale się obejrzy, spojrzy na mnie. Raz, drugi. Jak zwykle..

Zabrał mi nieświadomie  tak po... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2011

Zabrał mi nieświadomie, tak po prostu, część mojego serca, moje myśli, pusty czas, wszystko co mógł. Czy tego chciał, czy nie. To chyba przez te jego włosy. I to nie jest na niby, skoro nawet nie umiem się skupić na zadaniach z matematyki. Co robić, co?..

W szkole nie mogę się nigdzie... teksty

zimoweslonce dodano: 5 października 2011

W szkole nie mogę się nigdzie ruszyć, no po prostu nie mogę. Zawsze jak gdzieś chcę pójść, to idzie za mną jak nie ta, to inna. Albo obie. Czasami jest to nie do wytrzymania. Odstraszają ode mnie chłopaków, jak nic. Jedynie... "Idziesz do szatni? Idę z tobą."; "Gdzie idziesz? Poczekaj." A jak zacznę wspominać o jakimś chłopaku, np. "Popatrz na jego fryzurę", albo "Zobacz, tam stoi" to słyszę "Co mnie to obchodzi". /Dzisiejszy dzień jakby stworzony był do narzekania. Ale kiedyś znajdę odpowiedni moment. :) ..

Prościej byłoby  gdyby niektórych... teksty

zimoweslonce dodano: 4 października 2011

Prościej byłoby, gdyby niektórych osób się nigdy w życiu nie spotkało lub z nimi nigdy nie rozmawiało. Łatwiej i lepiej..

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem... teksty

zimoweslonce dodano: 4 października 2011

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem z życia mojego sweterka. Szarego, wygodnego, ciepłego, mojego ulubionego. Zakupionego jedynie dlatego, żeby mój ubiór kolorystycznie nie odbiegał od ubioru pewnej osoby, choć i tak na marne. Po dzisiejszym dniu jestem przekonana, że owy sweterek już się nie nadaje do noszenia, wyrzucę go. I od dziś już nigdy nie będę tak myślała o Tej osobie jak kiedyś i nawet czasem dotychczas. Tak jakby znikną ostatnie wspomnienia. Wspomnienia tego, co się nie wydarzyło w rzeczywistości, tylko istniało w mojej głowie. Już się przyzwyczaiłam do jego nieobecności. A gdy go spotkam, nie odpukać, to i tak przejdę, jakby był wytworem mojej wyobraźni, jakby go nigdy nie było naprawdę..

  Słowa palą  więc pali się... teksty

zimoweslonce dodano: 3 października 2011

" Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta. " ..

Oj prawda    teksty zimoweslonce dodał komentarz: Oj prawda ;) do wpisu 2 października 2011
Jestem z siebie dumna. Ani razu nie... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2011

Jestem z siebie dumna. Ani razu nie spojrzałam mu w oczy. Nie dałam mu takiej satysfakcji. Po tych dwóch tygodniach, niech myśli, co chce. Podobno faceci lubią zdobywać. Jak będzie chciał, to sam zacznie. Mnie aż tak na tym nie zależy. Już nie..

W sumie jak by nie patrzył... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2011

W sumie,jak by nie patrzył,zachowałam się tak jak On-NN.On się wycofał w poprzednie wakacje,a ja zrobiłam to samo miesiąc temu.Będę czekać,nawet jeśli miałoby mi to zająć całą młodość.Co mi po niej,skoro brakuje w niej kogoś,kto mógłby zmienić ją na lepszą?Nawet dotyczyło to podobnej sytuacji,co przekonuje mnie jeszcze bardziej do tego,że pasowalibyśmy do siebie.Poza oddychaniem jednym powietrzem,jeżdżeniem tym samym autobusem o różnych godzinach i podziwianiem tych samych gwiazd z podobnego profilu oraz moknięciem w tym samym czasie,przez deszcz z tych samych chmur tylko,że w innych miejscach, mamy ze sobą jeszcze jedną wspólną drobnostkę.Ale co się ze mną stało?Przecież nie widziałam Go nigdy podczas deszczu i tylko to mi o Nim nie przypominało.Tą drobnostka jest rezygnacja.Gdyby tego nie zrobił,dziś byłoby inne,możliwe nawet,że ból nam obojgu byłby obcy...Nie potrafię zostawić za sobą tych wspomnień.Jestem silna tylko w przypadku rzucania piłki lekarskiej na ocenę..

Marzenie  marzenie i po marzeniu.. teksty

zimoweslonce dodano: 29 września 2011

Marzenie, marzenie i po marzeniu..

Muszę coś znaczyć dla obcych... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2011

Muszę coś znaczyć dla obcych, którzy mnie unikają. Jeśli tak by nie było, dlaczego mieliby to robić? W jakim celu? ..

  I to jest tylko we mnie  czego nie... teksty

zimoweslonce dodano: 27 września 2011

" I to jest tylko we mnie, czego nie ma. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV