głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zeroatrakcji Powiesz mi coś? Jedną rzecz. Zadam pytanie poczekam na odpowiedź i już mnie nie ma. Jedna drobna sprawa. Nic wielkiego naprawdę. Dużo czasu Ci nie zabiorę. Gnęb

zeroatrakcji

zeroatrakcji.moblo.pl
Powiesz mi coś? Jedną rzecz. Zadam pytanie poczekam na odpowiedź i już mnie nie ma. Jedna drobna sprawa. Nic wielkiego naprawdę. Dużo czasu Ci nie zabiorę. Gnębi mnie
Powiesz mi coś? Jedną rzecz. Zadam... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 września 2011

Powiesz mi coś? Jedną rzecz. Zadam pytanie, poczekam na odpowiedź i już mnie nie ma. Jedna, drobna sprawa. Nic wielkiego, naprawdę. Dużo czasu Ci nie zabiorę. Gnębi mnie tylko jeden fakt.. po kiego pojawiałeś się w moim życiu z celem zniszczenia wszystkiego, czym żyłam do tej pory? Nie wystarczy Ci, że spieprzyłeś życie sobie i swoim najbliższym. Egoistyczny pasożyt, udław się tą swoją miłością. Smacznego.

Nigdy nie pojmiesz co do Ciebie teraz... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 września 2011

Nigdy nie pojmiesz co do Ciebie teraz czuję. Zwłaszcza, że to dopiero początek. Uczucie rośnie, pęcznieje, wzrasta, mnoży się, dzieli i znowu łączy, tworząc coraz to bardziej skomplikowane powiązania. Mam nadzieję, że jesteś ze mnie dumny. W końcu sam mnie tego nauczyłeś.. skupiać się na tym jednym, jedynym źródle, by móc się z nim rozrastać w sile. Nie wierzę, że to mówię, ale jestem Ci cholernie wdzięczna. Za każdą lekcję, twardy i motywujący cios.. zasiałeś we mnie to bóstwo, wiesz? Zasiałeś i samoistnie skierowałeś przeciwko sobie.. szczyt nad szczytami, nienawiść w czystej formie.

Wykrzycz mi w twarz wszystko  co Ci... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 września 2011

Wykrzycz mi w twarz wszystko, co Ci się we mnie nie podoba, wytknij każdy błąd i zmieszaj z błotem, a potem odejdź, zanim wyciągnę z uszu słuchawki i zdezorientowana spytam, czy wytrzymasz do jutra bez kaftanu bezpieczeństwa.

Ociekam taką zajebistością  że... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 września 2011

Ociekam taką zajebistością, że odbijające się ode mnie promienie słońca zaślepiają nawet Twoją infantylną głupotę, kochanie.

Naprawdę muszę się do Ciebie... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 września 2011

Naprawdę muszę się do Ciebie fatygować w tak błahej sprawie? Podejść bliżej o krok, może dwa. Poczekać aż Ty przysuniesz się do mnie sam, jak najbliżej. Podnieść na Ciebie niewinny wzrok i przesunąć wierzchem dłoni po Twoim policzku. Stanąć na palcach, by nasze wargi prawie się zetknęły i spojrzeć Ci w oczy z niespotykaną dotąd determinacją, a potem owiewając Cię moim aksamitnym oddechem, powiedzieć Ci... jak bardzo Cię nienawidzę?

Nie żądaj wyjaśnień. Moja... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 września 2011

Nie żądaj wyjaśnień. Moja oschłość w stosunku do Ciebie nie oznacza, że nie wiem co to sumienie. Chociażby ze względu na przeszłość nie powiem Ci, jak bardzo mnie zraniłeś.

  Wiedziałam  po prostu wiedziałam.... teksty

zeroatrakcji dodano: 22 września 2011

- Wiedziałam, po prostu wiedziałam. I tu kurwa odwieczne pytanie: dlaczego ja się tak angażuję? - Bo czujesz się niepotrzebna, brak Ci miłości i czułości ze strony drugiej osoby i masz nadzieję, że dając komuś miłość, on odwdzięczy się tym samym. - Dokładnie. Lepiej bym tego nie ujęła..

masterpiece. ♥ teksty zeroatrakcji dodał komentarz: masterpiece. ♥ do wpisu 21 września 2011
przecież wiem. Twoje dla mnie  moje dla Ciebie. ♥ teksty zeroatrakcji dodał komentarz: przecież wiem. Twoje dla mnie, moje dla Ciebie. ♥ do wpisu 21 września 2011
Pierwiastek z miłości  uśmiech do... teksty

zeroatrakcji dodano: 21 września 2011

Pierwiastek z miłości, uśmiech do kwadratu, bliskość razy czułość, szczęście do sześcianu.. i Ty. Cały mój świat w pigułce. Dziękuję.

Nie odchodź nawet wtedy  gdy... teksty

zeroatrakcji dodano: 21 września 2011

Nie odchodź nawet wtedy, gdy patrząc na Ciebie przeszklonymi od złości źrenicami, powiem, że nie mam ochoty znowu Cię widzieć. Przecież mnie znasz. Wiesz, jak uwielbiam topić swój wzrok w Twojej osobie. Nie odchodź nigdy, nawet wtedy.

Patrzę na stygnącą herbatę  ze... teksty

zeroatrakcji dodano: 21 września 2011

Patrzę na stygnącą herbatę, ze świadomością, że powinnam ją pić gorącą. Co chwilę dmucham w chusteczkę i przecieram załzawione oczy. Nadal myślisz, że świetnie sobie radzę? To dobrze. Miło, że pamiętasz o tym, jak bardzo lubię zimne herbaty i że łzawiące oczy od jesiennego kataru, to u mnie tradycja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV