głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zeroatrakcji

Strumień twoich słów  Zakończony słowospadem Z wysokości ust Spada ciężką masą na mnie Wiem że wiesz że nie śpię Kiedy milcze myśle Dorośnij Dorośnij

niezaapominajka dodano: 24 sierpnia 2017

Strumień twoich słów Zakończony słowospadem Z wysokości ust Spada ciężką masą na mnie Wiem, że wiesz, że nie śpię Kiedy milcze, myśle Dorośnij Dorośnij

Życie krótkie   m i ł o ś ć  n i e s z c z ę ś l i w a   sztuka słaba.

niezaapominajka dodano: 24 sierpnia 2017

Życie krótkie, m i ł o ś ć n i e s z c z ę ś l i w a, sztuka słaba.

 Cias­no­ta umysłowa brak wyob­raźni i nieto­leran­cja są jak pa­sożyty. Zmieniają właści­ciela zmieniają kształt i żyją wiecznie.

niezaapominajka dodano: 24 sierpnia 2017

"Cias­no­ta umysłowa, brak wyob­raźni i nieto­leran­cja są jak pa­sożyty. Zmieniają właści­ciela, zmieniają kształt i żyją wiecznie."

„ … dotarła do tego punktu uczuciowej utraty iluzji z którego nie ma już odwrotu kiedy w nic się już nie wierzy.”

niezaapominajka dodano: 24 sierpnia 2017

„[…] dotarła do tego punktu uczuciowej utraty iluzji, z którego nie ma już odwrotu, kiedy w nic się już nie wierzy.”

Nie należy poszukiwać w życiu jakiegoś abstrakcyjnego sensu. Każdy człowiek ma swoje wyjątkowe powołanie czy misję której celem jest wypełnienie konkretnego zadania. Nikt nas w tym nie wyręczy ani nie zastąpi tak jak nie dostaniemy szansy aby drugi raz przeżyć swoje życie. A zatem każdy z nas ma do wykonania wyjątkowe zadanie tak jak wyjątkowa jest okazja aby je wykonać.

niezaapominajka dodano: 24 sierpnia 2017

Nie należy poszukiwać w życiu jakiegoś abstrakcyjnego sensu. Każdy człowiek ma swoje wyjątkowe powołanie czy misję, której celem jest wypełnienie konkretnego zadania. Nikt nas w tym nie wyręczy ani nie zastąpi, tak jak nie dostaniemy szansy, aby drugi raz przeżyć swoje życie. A zatem każdy z nas ma do wykonania wyjątkowe zadanie, tak jak wyjątkowa jest okazja, aby je wykonać.

Byłam jak stara aktorka tragiczna która powraca do teatru kupuje bilet na balkonie i ogląda siedząc w półmroku zawiedziona i bezsilna sztukę w której kiedyś grała główną rolę. Powtarza szeptem kwestie patrząc na ruszającą się kurtynę wyobraża sobie dyskretne poruszenie za kulisami zna je na pamięć kulisy i ciepły ostry zapach wieczorów premierowych i przypomina sobie swoją garderobę lustro hołdy tremę i bukiety ale to nazwisko innej wypisano na drzwiach i woźny którego nigdy nie widziała zabronił jej przed chwilą wejść wejściem dla artystów.

niezaapominajka dodano: 24 sierpnia 2017

Byłam jak stara aktorka tragiczna, która powraca do teatru, kupuje bilet na balkonie i ogląda, siedząc w półmroku, zawiedziona i bezsilna, sztukę, w której kiedyś grała główną rolę. Powtarza szeptem kwestie, patrząc na ruszającą się kurtynę, wyobraża sobie dyskretne poruszenie za kulisami, zna je na pamięć, kulisy i ciepły ostry zapach wieczorów premierowych i przypomina sobie swoją garderobę, lustro, hołdy, tremę i bukiety, ale to nazwisko innej wypisano na drzwiach i woźny, którego nigdy nie widziała zabronił jej przed chwilą wejść wejściem dla artystów.

you taught me the courage of stars before you left  how light carries on endlessly even after death  with shortness of breath you explained the infinite  how rare and beautiful it is to even exist

niezaapominajka dodano: 21 sierpnia 2017

you taught me the courage of stars before you left how light carries on endlessly, even after death with shortness of breath, you explained the infinite how rare and beautiful it is to even exist

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą tylko i wyłącznie dla siebie. To ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

niezaapominajka dodano: 4 sierpnia 2017

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą tylko i wyłącznie dla siebie. To ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego, kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Król bardzo kochał swoją żonę a i ona kochała go do szaleństwa coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem

niezaapominajka dodano: 9 maja 2017

Król bardzo kochał swoją żonę, a i ona kochała go do szaleństwa; coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem

Jedenaste przykazanie: Czcij żonę swoją.

niezaapominajka dodano: 14 kwietnia 2017

Jedenaste przykazanie: Czcij żonę swoją.

 Nemezis nazywana kobietą bez winy i wstydu.

niezaapominajka dodano: 13 kwietnia 2017

"Nemezis, nazywana kobietą bez winy i wstydu."

I want to write poems on your skin with my lips.

niezaapominajka dodano: 13 kwietnia 2017

I want to write poems on your skin with my lips.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV