głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zeroatrakcji płakałaś pewnie dlatego że wiesz że to prawda . bo gdyby nie była Ona mogłaby równie dobrze wymyślić coś bardziej szałowego . a z racji że się do niego przywiąz

zeroatrakcji

zeroatrakcji.moblo.pl
płakałaś pewnie dlatego że wiesz że to prawda . bo gdyby nie była Ona mogłaby równie dobrze wymyślić coś bardziej szałowego . a z racji że się do niego przywiązałaś
płakałaś pewnie dlatego  że wiesz... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

płakałaś pewnie dlatego, że wiesz, że to prawda . bo gdyby nie była, Ona mogłaby równie dobrze wymyślić coś bardziej szałowego . a z racji, że się do niego przywiązałaś, ciężko Ci się z tym pogodzić. ciężko Ci zrozumieć, że lepsza jest gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo . słodkie kłamstwo, które wyjawione z opóźnieniem bolałoby sto razy mocniej .

gdy stoję przed lustrem czuję  że... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

gdy stoję przed lustrem czuję, że wolałabym być... namacalnie niewidzialna.

nieczysta kropla słodkiej goryczy . teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

nieczysta kropla słodkiej goryczy .

czasem mam wrażenie  że jestem... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

czasem mam wrażenie, że jestem czymś na wzór marionetki. nie mogę zrobić nic z własnej woli, każdy ruch, myśl i decyzja jest zależna od Ciebie. zupełnie jak istota bez serca, która świecąc swoimi szklistymi od wspomnień źrenicami, uśmiecha się, by inni mogli spać spokojnie.. dobranoc im. oby nigdy nie przekonali się, jak to jest być uwięzionym we własnym ciele.

żyła z dnia na dzień  oczekując... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

żyła z dnia na dzień, oczekując zmian na lepsze. spoglądając nerwowo na telefon, przerzucała wzrok w stronę okna, nasłuchując kroków na korytarzu. nie zwracała uwagi na drobnostki jakimi były głód, pragnienie czy zmęczenie. mijały dni, tygodnie, miesiące.. była cierpliwa, wciąż czekała. miała w sobie resztki nadziei, szczątki wiary, przejawy pozytywnego myślenia. ale nic nie trwa wiecznie. żyjąc marzeniami, które ulotniły się niczym mgła - odebrała przyszłość sobie i wszystkim uczuciom, którymi żyła dotychczas.

patrzy na jego uśmiech  docenia... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

patrzy na jego uśmiech, docenia każdy jego uczynek, cieszy się szczęściem, którym On emanuje dookoła, jest dla Niego wsparciem, ukazując mu, że oddaje mu swoje serce - robi to wszystko ze świadomością, że nie mogą być razem.

szukam Cię  ciągle zmierzam w... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 luty 2011

szukam Cię, ciągle zmierzam w Twoją stronę. podążam za Tobą drogą bólu, płaczu, rozpaczy.. ktoś z zewnątrz dziwiłby się, że same nieszczęścia.. ale tylko to zostawiasz za sobą, czerpiąc satysfakcję z przyjemności, które zamieniasz w pył .

nie chcę już patrzeć na wszystkich... teksty

zeroatrakcji dodano: 23 luty 2011

nie chcę już patrzeć na wszystkich zakochanych wkoło, bo nie chcę zazdrościć. nie chcę już wylewać łez na każde wspomnienie o Tobie. nie chcę dusić w sobie krzyku, gdy patrzę na szczęście, które nie jest mi dane. nie chcę, bo według mnie nikt nie zasługuje na takie męczarnie.

Poprzednia 28 29 30 31
32
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV