głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zeroatrakcji Nie każ mi mówić jak bardzo Cię kocham bo jeszcze nikt nie wypowiedział takich słów które umiałyby określić to jak bardzo mi na Tobie zależy. Nie musisz się zby

zeroatrakcji

zeroatrakcji.moblo.pl
Nie każ mi mówić jak bardzo Cię kocham bo jeszcze nikt nie wypowiedział takich słów które umiałyby określić to jak bardzo mi na Tobie zależy.
Nie każ mi mówić  jak bardzo Cię... teksty

zeroatrakcji dodano: 1 października 2011

Nie każ mi mówić, jak bardzo Cię kocham, bo jeszcze nikt nie wypowiedział takich słów, które umiałyby określić to, jak bardzo mi na Tobie zależy.

Nie musisz się zbytnio wysilać... teksty

zeroatrakcji dodano: 1 października 2011

Nie musisz się zbytnio wysilać, żeby słowotok leciał z Ciebie jak lawina, spowodowana jednym małym kamykiem.

Tylko dwie gwiazdy na moim niebie... teksty

zeroatrakcji dodano: 1 października 2011

Tylko dwie gwiazdy na moim niebie, samotne. Daleko położone od siebie, od łez wilgotne.

Problemy są jak smog nad miastem.... teksty

zeroatrakcji dodano: 1 października 2011

Problemy są jak smog nad miastem. Bez względu na to, czy zauważamy go od razu, czy po paru miesiącach albo i latach, a może dopiero ze zdjęcia anteny satelitarnej, wisi nad nami zawsze i wszędzie. Niektórzy mają jego ciężaru nad głową pod dostatkiem, a niektórzy wyraźny niedobór. Wyjścia są dwa: albo nie potrafimy się go pozbyć i skutecznie okiełznać, albo nie zwracamy na niego uwagi, pozawalając mu się rozrastać w sile. Marzenie każdego z nas? Zobaczyć w końcu to cholerne słońce, przebijające się przez dusząco czarne kłęby dymu nad naszym horyzontem. Niedoczekanie.

Twoja gadka na temat mojej... teksty

zeroatrakcji dodano: 1 października 2011

Twoja gadka na temat mojej fałszywości i dwulicowości działa na mnie jak bajka na dobranoc. Znam ją na pamięć i wysłuchując jej cierpliwie za każdym razem, zastanawiam się, dlaczego narrator ma tak mało ambicji, żeby bezkarnie wytykać każdemu jego wady, nie zważając na popełnione przez siebie błędy.

I pomyślałby kto  że wystarczyło... teksty

zeroatrakcji dodano: 30 września 2011

I pomyślałby kto, że wystarczyło Twoje jedno słowo, rzucone w moim kierunku pobłażliwie cichym szeptem, omiatające mnie zewsząd niczym azot mieszający się z tlenem, byś zawładnął mną, od psychiki poczynając i na psychice kończąc.

Tak  masz rację. To tylko kolejny... teksty

zeroatrakcji dodano: 30 września 2011

Tak, masz rację. To tylko kolejny pretekst do tego, by móc Cię przytulić, znów na chwilę zatopić się w Twoich przepełnionych rozbawieniem tęczówkach, poczuć niepowtarzalny smak Twoich ciepłych, uśmiechnętych warg i po raz kolejny wyszeptać Ci na ucho, jak bardzo Cię kocham... Wszystkiego najlepszego, kochanie.

Piekło i Niebo. Twoje traktowanie... teksty

zeroatrakcji dodano: 30 września 2011

Piekło i Niebo. Twoje traktowanie mnie jak powietrze mogę porównać tylko do tego. Koniec końców i niebiańskie wzniesienia. Nie zwracasz na mnie uwagi, utrzymując pozory, że to dla Ciebie zupełnie naturalne i dajesz mi jednocześnie do zrozumienia, że nie możesz beze mnie żyć, a gdy mnie zabraknie niechybnie umrzesz. Takie fascynujące i raniące zarazem.. Piekło i Niebo.

Ilekroć widzę zakochanych na ulicy... teksty

zeroatrakcji dodano: 28 września 2011

Ilekroć widzę zakochanych na ulicy, wzdycham sama do siebie, jakbym widziała zakończenie tej pięknej historii. Nie wiem czy chcę, i czy umiem to zmienić.. Smutne, ale prawdziwe.

Chcąc  nie chcąc   muszę być... teksty

zeroatrakcji dodano: 28 września 2011

Chcąc, nie chcąc - muszę być przynajmniej pozornie przytomna i zdatna do użytku. Tylko gdzie ten uśmiech, który miałam nosić? Znowu zagubił się wśród zmęczenia i smutku.. A mówiłam, żeby nie zadawał się z rozsądkiem, mówiłam..

Ot tak pozwalasz mi zmoczyć Twoją... teksty

zeroatrakcji dodano: 28 września 2011

Ot tak pozwalasz mi zmoczyć Twoją ulubioną koszulę, przytulając mnie do swojego boku zawsze wtedy, gdy oczy po prostu topią mi się w szklanej tafli łez.. dziękuję.

Spróbuj nie dotrzymać słowa  a... teksty

zeroatrakcji dodano: 28 września 2011

Spróbuj nie dotrzymać słowa, a obiecuję, że gdy się tak ładnie uśmiechniesz w ramach przeprosin, to w zamian równie ładnie przedstawię moją pięść Twojej twarzy, słowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV