głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zeroatrakcji Mam cofnąć każde słowo które powiedziałeś w moją stronę. Zapomnieć o wszystkim co nas łączyło. Wymazać z pamięci każdą sytuację która trwale się w niej zapisała

zeroatrakcji

zeroatrakcji.moblo.pl
Mam cofnąć każde słowo które powiedziałeś w moją stronę. Zapomnieć o wszystkim co nas łączyło. Wymazać z pamięci każdą sytuację która trwale się w niej zapisała. Nie
Mam cofnąć każde słowo  które... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

Mam cofnąć każde słowo, które powiedziałeś w moją stronę. Zapomnieć o wszystkim co nas łączyło. Wymazać z pamięci każdą sytuację, która trwale się w niej zapisała. Nie myślec o Tobie, nie pisać, nie martwić się.. Nie robić nic w związku z Tobą. W moim tłumaczeniu to " nie istnieć, nie żyć " przedstawiane jako " żywy trup ". Gratuluję artysto. Skutecznie zmyłeś z tej przemokłej od ludzkich łez i smutków ziemi, moją błąkającą się wśród pnączy naiwności i żalu duszę. Dziękuję.

Widocznie byliśmy jak dwa elementy... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

Widocznie byliśmy jak dwa elementy puzzli znalezione na stercie gratów z dwóch całkiem innych układanek, które jakieś małe, nieznośne dziecko za wszelką cenę chciało ze sobą połączyć, ale widząc, że wbrew temu, co je łączy, zbyt dużo je dzieli i choćby chciały, nie mogą widnieć obok siebie wśród innych elementów, w obrazie zwanym " życiem ".

Drogi Pamiętniku. Nie wiem ile to... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

Drogi Pamiętniku. Nie wiem ile to potrwa, jak długo mam czekać na koniec i czy już mam zacząć go wypatrywać. Nie umiem przewidzieć co zrobię za chwilę: wybuchnę płaczem z tęsknoty czy zaśmieję się kpiąco z własnej głupoty. Nie jestem nawet pewna czy chcę to dalej ciągnąć, czy mam siłę. Dzisiaj jestem wstanie powiedzieć Ci tylko tyle: melduję, iż egzystuję.. jeszcze.

Może wszystko zrobiliśmy nie tak..... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

Może wszystko zrobiliśmy nie tak.. Źle nazwaliśmy pewne sprawy, niepotrzebnie zrobiliśmy krok do przodu, który jedynie cofnął nas o wiele kroków w tył. Może to wcale nie było tym, za co mieliśmy ten cały cyrk, który nie jest teraz wart nawet grama wylanych przeze mnie łez. Może w ogóle nie powinniśmy tego zaczynać. Teraz tylko jedno jest na pewno: nie ma do czego wracać.

..i chociaż nie wierzę  że... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

..i chociaż nie wierzę, że zrobiłeś to dobrowolnie, z zimną krwią, bez cienia skrupułów i zastanowienia nad konsekwencjami - nie przypuszczałabym, że jesteś w stanie to zrobić, nawet za czyjąś namową.

Wiem  że masz już gdzieś to  co... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

Wiem, że masz już gdzieś to, co się ze mną dzieje. Zapewne nie interesuje Cię to co, gdzie i z kim robię. Zgaduję też, że masz tysiąc innych myśli w głowie niż ja i milion innych zajęć, niż wracanie myślami do tego, co było kiedyś. Mimo to, wolę żebyś wiedział jedno. Trzy kwestie NIGDY nie ulegną zmianie. Zawsze będę na Ciebie czekać, zawsze będę tęsknić i zawsze będę Cię kochać. Pamiętaj.

Właśnie teraz  gdy najbardziej Cię... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 października 2011

Właśnie teraz, gdy najbardziej Cię potrzebuję. Właśnie teraz, gdy całe moje wsparcie ogranicza się do Twojego imienia.. Wybrałeś właśnie ten moment, żeby odejść bez słowa wyjaśnień, bez zamiaru powrotu.. zostawiłeś mnie samą na lodzie i śmiesz mówić, że to będzie dla mnie dobre.

I chociaż zdaję sobie sprawę z... teksty

zeroatrakcji dodano: 4 października 2011

I chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to najgorsze marnotractwo czasu, na jakie mogę sobie pozwolić, to nadal będę czekać, aż wrócisz, choćbym miała czekać całe życie albo i dłużej.

Złamana i naga  samotna  ze... teksty

zeroatrakcji dodano: 4 października 2011

Złamana i naga, samotna, ze wszystkich resztek nadziej obdarta... moja psychika.

Nie mam siły po raz kolejny... teksty

zeroatrakcji dodano: 4 października 2011

Nie mam siły po raz kolejny tłumaczyć Ci, jak bardzo mi na Tobie zależy. Nie dam rady znowu wpierać Ci te same argumenty, których nie chcesz przyjąć do świadomości. Nie mam siły.. więc albo wytłumacz to sobie sam, albo pozwól temu umrzeć - wybór należy jak zwykle do Ciebie.

Twoje przeprosiny robią na mnie... teksty

zeroatrakcji dodano: 4 października 2011

Twoje przeprosiny robią na mnie takie wrażenie, jak 35 stopni Celsjusza w środku lipca.

To  że pewne tematy zostawiłam w... teksty

zeroatrakcji dodano: 4 października 2011

To, że pewne tematy zostawiłam w spokoju nie znaczy, że zapomniałam. To, że nie wracam już do pewnych spraw nie znaczy, że wybaczyłam. To, że nie naciskam i nie żądam wyjaśnień to czyta uprzejmość z mojej strony, pamiętaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV