głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
surviiving nudy nudy nudy . PYTAMY MIŚKI 3 http: ask.fm endofftime Nie jestem taka jak Ona. nie mam idealnej cery długich nóg świetnej figury dużego biustu.. wręcz przeciw

surviiving

surviiving.moblo.pl
nudy nudy nudy . PYTAMY MIŚKI 3 http: ask.fm endofftime
nudy  nudy  nudy . PYTAMY MIŚKI  3... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

nudy, nudy, nudy . PYTAMY MIŚKI ;3 ------> http://ask.fm/endofftime

Nie jestem taka jak Ona. nie mam... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

Nie jestem taka jak Ona. nie mam idealnej cery, długich nóg, świetnej figury, dużego biustu.. wręcz przeciwnie, mam okropne nogi, szerokie biodra i gdyby nie długie włosy i kobiece rysy twarzy zapewne nie rozróżniłbyś mnie od innych chłopaków, gdy razem z nimi biegam za piłką. Ale przecież to moje cudowne oczy, uśmiech i zdolność bycia inną niż każda normalna dziewczyna, sprawiły, że tak Cię do siebie przekonałam.. że potrafiłam stać się powodem rozpadu waszego związku... zapomniałeś o tym wysyłając wiadomość, że ani trochę nie jesteś gotowy na związek z kimś takim jak ja.. przykro. w chuj przykro..

Opuszczasz mocno oświetlone miasto... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

Opuszczasz mocno oświetlone miasto, zbliżasz się do parku, przez który zawsze bałaś się samotnie przejść. sprawdzasz tylko godzinę, wsadzasz zmarznięte ręce do kieszeni i idziesz dalej, nie zwracając uwagi, gdzie aktualnie się znajdujesz.. Dochodzisz do bloku i nagle powraca świadomość czego właśnie dokonałaś.. Przeszłaś przez miejsce, które było aż tak straszne.. to urojony lęk.. lęk, który to właśnie On wprowadził do Twojej podświadomości, tylko dlatego, że chciał zapewnić Ci bepieczeństwo za każdym razem, gdy tamtendy przechodziliście, nie potrafił zrobić tego w inny sposób.

sam dla siebie bądź idolem. teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

sam dla siebie bądź idolem.

zdecydowanie mogę powiedzieć  że... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

zdecydowanie mogę powiedzieć, że ludzie zbyt szybko się do siebie przwiązują. żyjemy w świecie, gdzie słowo '' daj '' bierzę górę nad wszystkimi innymi. uczucia coraz bardziej stają się niewidoczne, a świat opiera się na popularności, która nie przejawia się przez czyny i dobre serce, a przez dużą liczbę znajomych na facebooku. Obecnie nie ma mowy o szczerości i zaufaniu, w każdym słowie, kryje się chęć dominacji nad innymi.

nie pozwól wdać się goryczy do... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

nie pozwól wdać się goryczy do codzienności, nie pozwól sobie umrzeć ze świadomością zmarnowanego zycia!

mam dość swojej własnej osoby... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

mam dość swojej własnej osoby, dość ciągłych humorów, wahań nastroju.. jest ciężko, owszem, ale w koło jest pełno dziewczyn, które są teraz w identycznej sytuacji.. Pokaż ludziom, że dasz radę, że mimo ogromnej straty potrafisz nadal żyć i cieszyć się tym, co masz. Udowodnij sobie, że możesz wszystko. Udowodnij mu, że popełnił największy błąd swojego życia.

bądź.. tyle mi wystarczy w tej... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

bądź.. tyle mi wystarczy w tej chwili i przez całe życie.

Mija kolejny dzień. Jedynym... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

Mija kolejny dzień. Jedynym makijażem jest pomadka ochronna, wyjściowym strojem stary dres i za duże bluzy, niewyprostowane włosy spinam w wysoki kucyk, a w domu nie rozstaję się z pidżamą i ciepłymi kapciami. Tych kilka słów sprawiło, że przechodzę przez stany, o których wcześniej nie miałam pojęcia, stykałam się z nimi słuchając rozległych opowiadań. Teraz czuję dokładnie to samo, co każda podle potraktowana dziewczyna, z którą miałam kontakt.

Chcę Cię takiego jak kiedyś... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

Chcę Cię takiego jak kiedyś...

Co się stało z wiecznie... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

Co się stało z wiecznie uśmiechniętą, grzeczną dziewczyną, dla której najważniejsze były dobre oceny, nieskazitelna opinia wśród nauczycieli? Co się stało z dziewczyną, która zawsze miała wszystko pod kontrolą, która zawsze miała idealnie zaplanowaną każdą minutę swojego życia? Co się stało z tym optymizmem, szczęśliwymi oczami? Dlaczego nie radzi sobie z samą sobą? jej kolorowe ubrania, zastąpiły ciemne szmaty, w których nie wygląda ani trochę kobieco.. Jest blada, zimna.. często widują ją ze szlugą, alkoholem. nie pojawia się w szkole, podupada. co się z nią stało? to ogrom przeciwności sprawił, że nie jestem w stanie poznać samej siebie... to ciężar, który przycisnął do ziemii i nie daje możliwości powstania...

Moje siły słabną.. Po raz kolejny... teksty

surviiving dodano: 29 grudnia 2012

Moje siły słabną.. Po raz kolejny mijamy się na ulicy, automatycznie robi się chłodno.. i to wcale nie wina pogody. W jednej chwili przed oczami staje milon obrazów, każdy przedstawiający wspomnienie chwili spędzonej razem. Pojawia się uśmiech, któremu towarzyszą dwie małe łzy spływające po policzku bardzo po woli.. Zwalniam kroku, dostrzegasz moją bezsilność, jednak przechodzisz dalej, co chwilę odwracając tylko głowę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV