głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
surviiving życie czasem zaskakuje i sprawia że pozór niemożliwego staje się możliwy. cudownie jest mieć obok siebie mężczyznę czułego kochającego wrażliwego który jest prz

surviiving

surviiving.moblo.pl
życie czasem zaskakuje i sprawia że pozór niemożliwego staje się możliwy.
życie czasem zaskakuje i sprawia... teksty

surviiving dodano: 20 stycznia 2013

życie czasem zaskakuje i sprawia, że pozór niemożliwego, staje się możliwy.

cudownie jest mieć obok siebie... teksty

surviiving dodano: 19 stycznia 2013

cudownie jest mieć obok siebie mężczyznę czułego, kochającego, wrażliwego, który jest przy nas w każdej chwili naszego życia, a z jego ust wyływają słowa ociekające romantyzmem. Ale to nie wszystko, każda kobieta potrzebuje wstrząsu. Potrzebuje, żeby przycisnąć ją do ściany, rzucić na łóżko, zacząć dziko całować, nie dając możliwości zaczerpnięcia oddechu. Kochać się do utraty sił, w najdziwniejszych miejscach i chwilach, ale także zmysłowo dotykać jej ciała, leżąc na łóżku obsypanym płatkami czerwonych róż.

Nie warto na siłę podtrzymywać... teksty

surviiving dodano: 18 stycznia 2013

Nie warto na siłę podtrzymywać zagasającego uczucia, zaangażowanie tylko jednej strony, prowadzi do wybuchu kumulujących się emocji. Nie warto walczyć o coś, co zostało skazane na stratę, słowami drugiej, nie warto kaleczyć serca narastającą nadzieją i karmić duszy wyolbrzymionymi złudzeniami, nie gdy w grę wchodzi egoizm mężczyzny.

Kochać to także umieć się... teksty

surviiving dodano: 18 stycznia 2013

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

wybierzmy się w podróż po... teksty

surviiving dodano: 18 stycznia 2013

wybierzmy się w podróż po zagubione gdzieś uczucia...

samotne wieczory najbardziej dają... teksty

surviiving dodano: 18 stycznia 2013

samotne wieczory najbardziej dają się we znaki Twojej psychice.

Robiło się coraz później.... teksty

surviiving dodano: 16 stycznia 2013

Robiło się coraz później. siedziała sama na ławce, na środku starej kamienicy. Otaczały ją rozłorzyste korony drzew i głucha cisza, gdy nagle rozległ się dziwny krzyk. Poczuła w sobie odrobinę strachu, ale przecież było jej wszystko jedno, nie bała się niczego. Z ciemności wyłonił się pijany mężczyzna, przystanął przy niej i zaczął przewijać o życiu, o radości, widziała w jego oczach łzy. Był człowiekiem porzuconym, który nie umiał odnaleźć kontaktu ze społeczeństwem, dojść do porozumienia z rodziną. W tym momencie czuła się tak jak On, jak rzecz, którą ktoś odstawił w kąt, z powodu kilku słabości, pozostawiona sama sobie i pustce.

Jedyne słowa dorosłych które... teksty

surviiving dodano: 16 stycznia 2013

Jedyne słowa dorosłych które zapadają nam w pamięć, to wszelkiego rodzaju zakazy. '' Jesteś za młody żeby pić alkohol; jesteś za młody, żeby palić papierosy; nie jesteś zbyt odpowiedzialny, żebyśmy mogli puścić Cię na taką imprezę; to nie jest odpowiednie towarzystwo dla Ciebie '' . Każdy z nas jest świadomy swoich wyborów, nikt nie powinien narzucać nam sposobu, w jaki powinniśmy przeżyć własne życie. amen.

pozbądź się na moment honoru  po... teksty

surviiving dodano: 16 stycznia 2013

pozbądź się na moment honoru, po raz ostatni przywołaj wspomnienia...

magia  to nie tylko ta w bajkach.... teksty

surviiving dodano: 16 stycznia 2013

magia, to nie tylko ta w bajkach. magia to też uczucia, pasja. Wykorzystaj talent, graj na przekór temu, co jest Ci pisane.

Przyjaciele  to najlepsze co... teksty

surviiving dodano: 16 stycznia 2013

Przyjaciele, to najlepsze co mogliśmy otrzymać od losu. Nic nie jest w stanie zastąpić ich bezcennej obecności.

skoro facet dostał od Boga prawo... teksty

surviiving dodano: 15 stycznia 2013

skoro facet dostał od Boga prawo nieograniczonej zabawy kobietami, to co dostała kobieta? nieograniczony limit łez i kurewską cierpliwość do każdego skurwiela?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV