głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
surviiving odłożmy na bok zbędne emocje żyjmy. po raz pierwszy od rozstania udało mi się z nim pisać normalnie. Bez jakich kolwiek wyrzutów przejawiania zainteresowania Je

surviiving

surviiving.moblo.pl
odłożmy na bok zbędne emocje żyjmy.
odłożmy na bok zbędne emocje  żyjmy. teksty

surviiving dodano: 15 stycznia 2013

odłożmy na bok zbędne emocje, żyjmy.

po raz pierwszy od rozstania udało... teksty

surviiving dodano: 15 stycznia 2013

po raz pierwszy od rozstania udało mi się z nim pisać normalnie. Bez jakich kolwiek wyrzutów, przejawiania zainteresowania Jego osobą, okazywania uczuć. Pisałam z nim jak z osobą, która nigdy nic dla mnie nie znaczyła. Osiągnęłam ten stan. Całkowicie pozbyłam się nadzieji i złudzeń. ta wolność jest piękna, wolność jest dla mnie.

Przyzwyczaiłam się do samotności... teksty

surviiving dodano: 15 stycznia 2013

Przyzwyczaiłam się do samotności, do cudownego życia singla. Ciągłych imprez, zabaw, litrów lejącego się alkoholu i tysięcy wypalonych skrętów. i nagle... nagle pojawia się On, dobry kumpel, z którym kiedyś wiele mnie łączyło, wtedy to Ona nas poróżniła, całkowicie stracilismy kontakt. a teraz dajesz mi do zrozumienia, że chcesz się ustatkować. Chcesz mieć pewne ograniczenie, które będzie w postaci płci żeńskiej. Chcesz, żebym to ja była Twoim '' ograniczeniem ''. Wszystko odwraca się do góry nogami, zaczynam tracić samokontrolę i coraz bardziej odbiegam od norm szczęśliwej singielki.

Pojawiła się we mnie siła... Siła... teksty

surviiving dodano: 15 stycznia 2013

Pojawiła się we mnie siła... Siła, która dała do zrozumienia, że pomagając innym, w pewien sposób pomagam też sobie. Nie wszystko przecież kręci się wokół mnie i moich uczuć. Są osoby, które potrzebują mojego wsparcia i niezłomności. Są osoby, które z mojego charakteru cierpią siłę do życia, przecież nie mogę tak po prostu się poddać i dać się ujawnić wszelkim pulsującym we mnie słabościom.

Po tych długich tygodniach  wszystko... teksty

surviiving dodano: 15 stycznia 2013

Po tych długich tygodniach, wszystko zdaje się układać w jedną całość. Po przeanalizowaniu każdego słowa, każdej litery, tworzy się jakiś sens. Znalazłaś odpowiedzi, na każdy pojawiający się znak zapytania. Twój rozum już to wie, teraz potrzebujesz czasu i cierpliwości, żeby to samo dotarło do Twojego serca.

Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

surviiving dodano: 13 stycznia 2013

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i nic kurwa nie robisz.. / true..

kolejna monotnnie mijająca niedziela... teksty

surviiving dodano: 13 stycznia 2013

kolejna monotnnie mijająca niedziela, nadal towarzyszy Ci to przykre uczucie, że nie zrobiłaś nic, żeby było lepiej. tkwisz w miejscu, w martwym punkcie ze świadomością, że jeszcze przez długi czas nie będziesz w stanie wykonać decydującego kroku do przodu.

szczęście  to nie tylko posiadanie... teksty

surviiving dodano: 13 stycznia 2013

szczęście, to nie tylko posiadanie męskich ramion, które będą ostoją na złe dni. szczęście to także niesamowici przyjaciele, uśmiech najbliższych spowodowanych ciepłym słowem wypływającym z Twoich ust. Szczęście nie musi zamykać się tylko na obecność mężczyzny. Możesz je znaleźć w każdej czynności, każdym drobnym geście. Jest tylko jeden warunek, musisz chcieć ; )

Patrzysz w przeszłość i się... teksty

surviiving dodano: 12 stycznia 2013

Patrzysz w przeszłość i się uśmiechasz. Wiesz, że to co było nie wróci. Ale masz wspomnienia, masz setki wspomnień, tysiące zdjęć, które wcale Cię nie dołują. Przeciwnie, masz coś, co daje Ci cholernego kopa do życia. z dnia na dzień stajesz się lepszą osobą, uświadamiasz sobie, że walki z przeznaczeniem nie wygrasz, tak miało być. tak jest i będzie.

płomień przeznaczenia zgasł. teksty

surviiving dodano: 12 stycznia 2013

płomień przeznaczenia zgasł.

człowiek jest skazany na porażkę... teksty

surviiving dodano: 12 stycznia 2013

człowiek jest skazany na porażkę, gdy zbyt usilnie dąży do zwycięstwa. zawsze...

Jedyne czego pragnę  to... teksty

surviiving dodano: 12 stycznia 2013

Jedyne czego pragnę, to podziękować Ci za wszystko wymownym gestem, w postaci środkowego palca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV