głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja https: youtu.be 5eFdt6Y 34E I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce https: youtu.be pWdpY5fVFJg Będzie dłużył się każdy d

novaja

novaja.moblo.pl
https: youtu.be 5eFdt6Y 34E I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce
https:  youtu.be 5eFdt6Y 34E  I... teksty

novaja dodano: 4 marca 2016

https://youtu.be/5eFdt6Y_34E "I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce"

https:  youtu.be pWdpY5fVFJg... teksty

novaja dodano: 3 marca 2016

https://youtu.be/pWdpY5fVFJg "Będzie dłużył się każdy dzień, zbyt wielu spraw nie umiem znieść. Jeszcze jakiś czas będę sam, pozbieram się, zresztą który to już raz.."

Nic nie czuję. Tylko pustkę. I... teksty

novaja dodano: 3 marca 2016

Nic nie czuję. Tylko pustkę. I złość. Na cały świat. Na siebie. Byłam tak naiwna i wierzyłam w te wszystkie piękne słowa. Wszystko było kłamstwem. Nie ma mnie już. Tamta dziewczyna umarła.

Koniec. Koniec mojego dobrego serca.... teksty

novaja dodano: 2 marca 2016

Koniec. Koniec mojego dobrego serca. To się nie opłaca. Źle się na tym wychodzi. Coś pękło. Za dużo się wydarzyło. Za dużo już cierpiałam. Ludzie to skurwiele. Teraz będzie inaczej. Stanę się potworem którego sami stworzyli.

Ludzie to kurwy. Każdy. Bez... teksty

novaja dodano: 1 marca 2016

Ludzie to kurwy. Każdy. Bez wyjątku. Nic nie ma sensu. Jedna sekunda wystarczy by to o co się tak bardzo starałam odbudować się spierdoliło. Jak zawsze. Nie chcę tu być. Nie chcę być śmieciem, którym każdy może pomiatać. A tak się stało. Nawet ja sama to robię. Nie ma tu dla mnie miejsca. To koniec wszystkiego. Nie da się wyrazić tego bólu. Umarłam.

Chciałabym poczuć w końcu spokój.... teksty

novaja dodano: 20 luty 2016

Chciałabym poczuć w końcu spokój. Ten cholerny spokój. Nie bać się każdego dnia. Nie bać się samotności. Być pewnym chociaż jednej rzeczy. Że to jest to. Że tym razem się uda. Że on nie odejdzie. Dał mi namiastkę szczęścia. Już zapomniałam jakie to uczucie. Chciałabym żeby już tak zostało. Nie chcę więcej cierpieć.

Dziwne uczucie. Już go nie ma. Tyle... teksty

novaja dodano: 15 luty 2016

Dziwne uczucie. Już go nie ma. Tyle miesięcy.. Każdego dnia był w mojej głowie.. A teraz go nie ma. Uwolniłam się od tej toksycznej miłości. Dzięki komuś innemu. Dał mi siłę. Znowu się zakochałam. Chyba jeszcze bardziej. I jestem przerażona. Tak bardzo się boję. Nie chcę więcej cierpieć. Nie dam rady. Nie mam na to siły.

Nie mam sił by już walczyć. W... teksty

novaja dodano: 26 stycznia 2016

Nie mam sił by już walczyć. W głowie wciąż tłoczą się myśli jak to szybko zakończyć.. Bezboleśnie. Raz na zawsze. A jednak coś mimo wszystko mnie blokuje. Może jestem zbyt silna by się poddać? A może to tylko strach na myśl co będzie potem. Tak bardzo bym chciała spokoju. Zasnąć spokojnie choć w jedną noc. I śnić. I już nigdy nie musieć wracać to tego beznadziejnego życia.

Tak naprawdę to sama jestem... teksty

novaja dodano: 12 stycznia 2016

Tak naprawdę to sama jestem największym problemem. Mam jakąś niszczycielską moc, która rujnuje mi życie. Wszystkie moje wybory, wszystkie decyzje sprawiają, że jestem coraz bardziej nieszczęśliwa. Nie mogę nikomu dać szczęścia. Chciałabym spokoju. Niczego więcej. Tylko spokoju i w końcu chciałabym szczerze się uśmiechnąć. Chociaż przez sekundę czuć prawdziwe szczęście.

Minęło tyle miesięcy. Tyle... teksty

novaja dodano: 9 grudnia 2015

Minęło tyle miesięcy. Tyle tygodni. Tyle dni. Tyle godzin, minut sekund. To kolejny dowód że w miłości nie liczą się liczby. Nie widziałam Cię od tamtego czasu. Nie poczułam twojego zapachu, dotyku.. Jednak wciąż nie potrafię zapomnieć. I nigdy nie zapomnę. Ciągle jesteś obecny w moim życiu i już zawsze będziesz. Prawdziwa miłość nigdy się nie kończy.

 Musisz być silna   musisz dać... teksty

novaja dodano: 25 listopada 2015

"Musisz być silna" "musisz dać radę".. Mam dość. Ile można.. Gdy już nie potrafię być silna. Życie wyssało ze mnie jakąkolwiek chęć do walki. Wciąż mi chce pokazać że nie zasługuję na szczęście i nie jestem nic warta. Sama zaczynam w to wierzyć.

Wrzucam na luz i wychodzę znowu.... teksty

novaja dodano: 19 listopada 2015

Wrzucam na luz i wychodzę znowu. Chociaż na chwilę. Nie potrafię wysiedzieć w domu. Sama. Nie potrafię być sama. To jest takie przytłaczające. Choć to nie logiczne. W moim życiu nie ma żadnej logiki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV