głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Naucz mnie żyć bez Ciebie. teksty

novaja dodano: 31 października 2015

Naucz mnie żyć bez Ciebie.

Mam dość udawania. Tego sztucznego... teksty

novaja dodano: 29 października 2015

Mam dość udawania. Tego sztucznego uśmiechu. Wstrzymywania łez. Życie.. Jego też mam dość.

Nie chcę tego. To dzieje się tak... teksty

novaja dodano: 27 października 2015

Nie chcę tego. To dzieje się tak nagle. W jednej chwili oczy zachodzą łzami. Powieki robią się takie ciężkie. Pozorny uśmiech schodzi z twarzy. Nie mam nad tym kontroli. Łzy spływają po policzku jak wodospad, którego nie da się zatrzymać. W głowie wszystkie myśli kołują i obijają się o siebie tworząc ogromny chaos. Znów chcę zapaść się pod ziemię. Zniknąć. Mieć spokój. Na który tak długo czekam. Który chyba nie zamierza przyjść.

Nie mam sił. To wszystko jest bez... teksty

novaja dodano: 19 października 2015

Nie mam sił. To wszystko jest bez sensu. I to nie jest tak że się nie staram. Że ciągle się użalam nad sobą i nie robię nic żeby to zmienić. Wręcz przeciwnie. Robię wszystko co mogę. Ale jaki w tym sens, jeśli za każdym razem gdy już myślę że się udaje, że jest coraz lepiej, życie pokazuje mi że wcale tak nie jest. Że z nim nie wygram. Że nie zasługuję na odrobinę szczęścia. Po co mi takie życie, kiedy ja każdego dnia marzę o tym żeby umrzeć.

Nienawidzę tego uczucia. Gdy nie... teksty

novaja dodano: 16 października 2015

Nienawidzę tego uczucia. Gdy nie wiesz co ze sobą zrobić. Gdy nie potrafisz znaleźć swojego miejsca na ziemi. Wydaje Ci się że jesteś z innego świata. Że nigdzie nie pasujesz. Do nikogo. A to wszystko przez kogoś kto sprawił, że Twoje jasnookreślone życie legło w gruzach. Ktoś Cię zniszczył i Twój świat. A Ty nie potrafisz go poskładać.

Nie wytrzymam. Nie potrafię. Nie... teksty

novaja dodano: 10 października 2015

Nie wytrzymam. Nie potrafię. Nie chcę Cię spotkać. Nie chcę Cię zobaczyć bo znów wszystko co tak bardzo staram się poukładać runie.. Boję się tego wieczoru.

 Gdziekolwiek jestem  cokolwiek... teksty

novaja dodano: 10 października 2015

"Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, sercem i myślą ja jestem przy Tobie.. "

Cały świat się nie liczy. Nic się... teksty

novaja dodano: 7 października 2015

Cały świat się nie liczy. Nic się nie liczy. Jeżeli nie ma się kogoś dla kogo chce się żyć. Dla kogo ma się ochotę wstawać rano mimo świadomości, że ten dzień będzie tak samo beznadziejny jak inne. Kogoś komu można oddać całą siebie. Całą duszę. Kto to odwzajemni. Kto nie szuka przygody, nie bawi się, nie oszukuje. Chyba już nie ma takich ludzi na tym pieprzonym świecie.

Jest nijak. A na pewno nie jest... teksty

novaja dodano: 4 października 2015

Jest nijak. A na pewno nie jest dobrze. Moje życie jest nijakie. Żyję byle jak. Byle do jutra. A każde jutro jest tak samo beznadziejne jak to poprzednie. Nie chcę takiego życia. Ale nie potrafię tego zmienić. Gdzie Ci, co mówili że będzie dobrze? Gdzie to słońce..? Gdzie ta tęcza..?

 Wkładamy zbyt dużo serca na... teksty

novaja dodano: 1 października 2015

"Wkładamy zbyt dużo serca na zabawę nazywaną miłością"

 Nie rozumiem  wytłumacz mi... teksty

novaja dodano: 26 września 2015

"Nie rozumiem, wytłumacz mi, dlaczego jest mi tak smutno dziś? Bez Ciebie nic nie jest jak ma być. Serce nie bije jak powinno bić."

Tak bardzo chcę. Zapomnieć. O... teksty

novaja dodano: 22 września 2015

Tak bardzo chcę. Zapomnieć. O Tobie. Tak jak Ty już zapomniałeś o mnie. O nas. O tym jak mnie zraniłeś. O tym całym nieporozumieniu. Tak bardzo chcę przestać Cię kochać. Nie myśleć o Tobie. Tak jak Ty już nie myślisz o mnie. Ale nie potrafię. Bo w przeciwieństwie do Ciebie wiem czym jest miłość. I nie kocha się dla zabawy. Moja miłość do Ciebie stała się cholerną chorobą, która nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Tak bardzo chcę się wyleczyć z tej chorej miłości do Ciebie. Nie potrafię. Boję się, że to już nieuleczalnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV