głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Ludzie dzielą się na 2 grupy. Albo masz miękkie serce i twardą dupę albo masz twarde serce i nic Cię nie obchodzi. Osobiście polecam to drugie bo ile można znie

novaja

novaja.moblo.pl
Ludzie dzielą się na 2 grupy. Albo masz miękkie serce i twardą dupę albo masz twarde serce i nic Cię nie obchodzi. Osobiście polecam to drugie bo ile można znieść.. Każd
Ludzie dzielą się na 2 grupy. Albo... teksty

novaja dodano: 7 września 2015

Ludzie dzielą się na 2 grupy. Albo masz miękkie serce i twardą dupę, albo masz twarde serce i nic Cię nie obchodzi. Osobiście polecam to drugie bo ile można znieść.. Każdy upadek boli i po wielu się pozbierasz aż przyjdzie ten ostatni. Przełomowy. I wtedy nie masz już siły się pozbierać.

 Jeśli to ostatni w życiu dzień... teksty

novaja dodano: 6 września 2015

"Jeśli to ostatni w życiu dzień, jeśli jutra nie ma być na pewno, z każdym łykiem żal mi coraz mniej, jest mi doskonale wszystko jedno."

Mam tego dość. Takiego życia.... teksty

novaja dodano: 4 września 2015

Mam tego dość. Takiego życia. Zaczynam traktować ludzi tak jak oni mnie. Wyłączam uczucia. Stanę się potworem, którego sami stworzyli.

Czasem lubię sobie w nocy poleżeć... teksty

novaja dodano: 3 września 2015

Czasem lubię sobie w nocy poleżeć i pomarzyć. Wyobrażam sobie moje życie. Taki jakby równoległy świat. W którym jestem szczęśliwa. To smutne. Bo wiem, że w prawdziwym świecie nigdy tak nie będzie.

Już nie mam siły by walczyć.... teksty

novaja dodano: 3 września 2015

Już nie mam siły by walczyć. Chciałabym to wszystko skończyć raz na zawsze. I już nigdy nie zaznać tego cholernego bólu. Ale nie potrafię. Nie umiem. Może dlatego, że jednak jestem zbyt silna by się poddać. A może dlatego, że po prostu się boję. Boję się tego co będzie potem. Bo coś musi być. Gdzie trafi moja dusza. A jeśli będzie cierpieć jeszcze bardziej? To mnie najbardziej przeraża.

Boję się jutra. Każdego kolejnego... teksty

novaja dodano: 2 września 2015

Boję się jutra. Każdego kolejnego dnia. Każdego człowieka, który może mnie skrzywdzić. Jestem cholernie przerażona.

Czuję się jak idiotka. Która znowu... teksty

novaja dodano: 2 września 2015

Czuję się jak idiotka. Która znowu uwierzyła. Mimo, że dobrze wiedziała jak to się skończy. W końcu nie warto ufać ludziom. Ale miałam nadzieję, że nie każdy taki jest. Znowu się myliłam. Znowu dałam się wykorzystać. Naiwna mała dziewczynka. Chcę zapaść się pod ziemię. Chcę zniknąć. Chcę odejść stad i zakończyć to cierpienie.

Nie pasujemy do siebie..jesteśmy... teksty

novaja dodano: 1 września 2015

Nie pasujemy do siebie..jesteśmy inni. Ty nie byłeś w poważnym związku, masz wiele koleżanek, przyjaciółek..masz na to inne spojrzenie. Ja jestem dziewczyną po przejściach. Potrzebuję Twojej uwagi, zapewnień i deklaracji, potrzebuję pewności że traktujesz mnie poważnie. Nie potrafię już wierzyć w puste słowa. I właśnie dlatego się boję. Boję się, że Ty tego nie rozumiesz. Że znów będę cierpieć.

Nie chcę już więcej się męczyć.... teksty

novaja dodano: 31 sierpnia 2015

Nie chcę już więcej się męczyć. Nie chcę już tu być. Każdy dzień jest dowodem na to, że nie zasługuję na nic. Chcę zniknąć. Nie chcę już istnieć. "Chcę się schować gdzieś głęboko, w jakąś dziurę, ch*j wie gdzie. Tam gdzie nie ma innych ludzi, tam gdzie nie przestraszę się. Nikt nie będzie kazał kochać, a tym bardziej nienawidzić. Nie będę patrzeć na innych, oni nie będą mnie widzieć."

Czasem trzeba podjąć stanowczą... teksty

novaja dodano: 30 sierpnia 2015

Czasem trzeba podjąć stanowczą decyzję. Mimo, że do końca nie jesteśmy jej pewni. Mimo, że czasem chcielibyśmy czegoś innego. Trzeba odpuścić. Chciaż wiesz, że będzie bolało. Im wcześniej, tym lepiej. Trzeba zrobić coś co będzie dla Ciebie dobre. Trzeba pomyśleć czasem o sobie. Lepiej to zakończyć i być wolnym, niż trwać w czymś, co ciągle Cię rani.

Jak to zrobić żeby się nie... teksty

novaja dodano: 29 sierpnia 2015

Jak to zrobić żeby się nie przejmować? Jak wyłączyć uczucia? Żeby tak nie bolało. Jak sprawić żeby w końcu ktoś Cię docenił? Jak to kurwa jest zrobione, że inni zawsze dostają co chcą i przychodzi im to z łatwością a inni mimo starań zawsze dostają od życia kopa? Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe..?

 Nie chcę więcej   nie chcę... teksty

novaja dodano: 29 sierpnia 2015

"Nie chcę więcej, nie chcę więcej cierpieć. Ja to pieprzę.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV