głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Chcę zniknąć. Nie pamiętam już co to znaczy szczęście. I już chyba nigdy go nie zaznam. Wszechświat robi wszystko żeby mi udowodnić że nie powinno mnie już tu b

novaja

novaja.moblo.pl
Chcę zniknąć. Nie pamiętam już co to znaczy szczęście. I już chyba nigdy go nie zaznam. Wszechświat robi wszystko żeby mi udowodnić że nie powinno mnie już tu być. Że n
Chcę zniknąć. Nie pamiętam już... teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Chcę zniknąć. Nie pamiętam już co to znaczy szczęście. I już chyba nigdy go nie zaznam. Wszechświat robi wszystko żeby mi udowodnić, że nie powinno mnie już tu być. Że nikomu nie jestem potrzebna. Że nie zasługuję na nic.

Nie oczekuję wiele. Po prostu... teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Nie oczekuję wiele. Po prostu bądź. Kochaj. Nie rań.

Nie chcę Cię stracić. Nie pozwól... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Nie chcę Cię stracić. Nie pozwól na to.

Chciałabym wymazać złe chwile. Nie... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Chciałabym wymazać złe chwile. Nie wszystkie bo jednak czegoś mnie nauczyły. Ale te, które mnie zablokowały. Które wciąż wracają z coraz większym bólem i niszczą mi dalsze życie.

Jestem rozdarta. Jednocześnie chcę... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Jestem rozdarta. Jednocześnie chcę i nie chcę Ci ufać. Chcę i nie chcę się do Ciebie zbliżyć i pozwolić Ci na to samo. Chcę i nie chcę się zakochać.

Ten strach. Że znów ktoś będzie... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Ten strach. Że znów ktoś będzie chciał Cię tylko wykorzystać. Że znów Cię ktoś tak mocno zrani. Myślisz o tym ciągle i modlisz się żeby tak się nie stało. Totalnie straciłaś wiarę w siebie i w to, że ktoś może Cię pokochac. Przez niego. On Cię zniszczył. Nie potrafisz zaufać już tak naprawdę. I dusisz się przez to.

Znów motyle w brzuchu. A tak bardzo... teksty

novaja dodano: 18 sierpnia 2015

Znów motyle w brzuchu. A tak bardzo nie chciałam już ich czuć..

Idę do przodu. Większymi czy... teksty

novaja dodano: 17 sierpnia 2015

Idę do przodu. Większymi czy mniejszymi krokami. Ale idę. Nie mam już nadzieji. Chociaż wiem, że zawsze będę pamiętała o nim. O jego oczach, uśmiechu, dotyku. Ale nie mogę stać w miejscu. Jest ktoś nowy. Ktoś kto mi bardzo pomógł. Dobrze mi przy nim. Nie chcę go stracić. Nie mogę się wahać. Odcinam się od przeszłości. Mimo, że to cholernie boli.

Jeszcze niedawno nie wyobrażałam... teksty

novaja dodano: 17 sierpnia 2015

Jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie uśmiechu na mojej twarzy. Teraz nie potrafię przestać się uśmiechać. Znów ktoś zawrócił mi w głowie i zmienił mój świat.

Nie lubię tych momentów kiedy... teksty

novaja dodano: 17 sierpnia 2015

Nie lubię tych momentów kiedy zaczynam myśleć za dużo. Rozmyślam o każdej ważniejszej decyzji, każdym szczególe. Nie kontroluję tego. W końcu się zastanawiam czego tak naprawdę chcę. I im dłużej o tym myślę, tym mniej wiem. I denerwuje mnie to, że nie mogę przestać.

Znów dałam się porwać. Znów... teksty

novaja dodano: 17 sierpnia 2015

Znów dałam się porwać. Znów zaufałam i ktoś może mnie zranić jednym ruchem. Znów jestem bezbronna.

Jeden wieczór. Wystarczy chwila.... teksty

novaja dodano: 16 sierpnia 2015

Jeden wieczór. Wystarczy chwila. Jeden moment. I Twój świat potrafi przewrócić się do góry nogami. I wszystko co postanowileś, że nie chcesz nikomu ufać.. Że nie pozwolisz nikomu się zbliżyć.. W jednej sekundzie się zmienia. I ktoś kto wcześniej robił zamieszanie w Twoim życiu przestaje się liczyć kompletnie. Teraz jest ktoś inny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV