głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Znów się wkręciłam. Mam wrażenie że moje życie to błedne koło.. Że zawsze będzie tak samo..znów zacznie mi zależeć znów będę zraniona..i tak ciągle. Bez przerwy

novaja

novaja.moblo.pl
Znów się wkręciłam. Mam wrażenie że moje życie to błedne koło.. Że zawsze będzie tak samo..znów zacznie mi zależeć znów będę zraniona..i tak ciągle. Bez przerwy. A za
Znów się wkręciłam. Mam wrażenie... teksty

novaja dodano: 24 sierpnia 2015

Znów się wkręciłam. Mam wrażenie, że moje życie to błedne koło.. Że zawsze będzie tak samo..znów zacznie mi zależeć, znów będę zraniona..i tak ciągle. Bez przerwy. A za każdym razem jestem coraz słabsza. I nie wiem czy wytrzymam kolejny raz. Nie chce wiedzieć. Chcę żeby tym razem było inaczej.

Boje sie. Tak cholernie mocno sie... teksty

novaja dodano: 21 sierpnia 2015

Boje sie. Tak cholernie mocno sie boje. Nie chce byc zdradzona. Porzucona. Nie chce znow cierpiec. Nie zniose tego po raz kolejny.

Chyba nigdy nie będę gotowa by żyć. teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Chyba nigdy nie będę gotowa by żyć.

Ten ból jest najgorszy. Gorszy od... teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Ten ból jest najgorszy. Gorszy od tego, gdy ktoś kogo kochasz Cię zranił. Gorszy od tego, gdy stracisz kogoś bliskiego. Gorszy od wszystkiego. Ten ból, którego nie da się wyrazić słowami. Którego się nie da zrozumieć. Ból istnienia. I jesteś zbyt przytłoczona i nawet nie masz sił by to skończyć. By skończyć wszystko. Nic nie jesteś w stanie z tym zrobić. To jest zdecydowanie najgorsze.

Chcę zniknąć. Nie pamiętam już... teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Chcę zniknąć. Nie pamiętam już co to znaczy szczęście. I już chyba nigdy go nie zaznam. Wszechświat robi wszystko żeby mi udowodnić, że nie powinno mnie już tu być. Że nikomu nie jestem potrzebna. Że nie zasługuję na nic.

Nie oczekuję wiele. Po prostu... teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Nie oczekuję wiele. Po prostu bądź. Kochaj. Nie rań.

Nie chcę Cię stracić. Nie pozwól... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Nie chcę Cię stracić. Nie pozwól na to.

Chciałabym wymazać złe chwile. Nie... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Chciałabym wymazać złe chwile. Nie wszystkie bo jednak czegoś mnie nauczyły. Ale te, które mnie zablokowały. Które wciąż wracają z coraz większym bólem i niszczą mi dalsze życie.

Jestem rozdarta. Jednocześnie chcę... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Jestem rozdarta. Jednocześnie chcę i nie chcę Ci ufać. Chcę i nie chcę się do Ciebie zbliżyć i pozwolić Ci na to samo. Chcę i nie chcę się zakochać.

Ten strach. Że znów ktoś będzie... teksty

novaja dodano: 19 sierpnia 2015

Ten strach. Że znów ktoś będzie chciał Cię tylko wykorzystać. Że znów Cię ktoś tak mocno zrani. Myślisz o tym ciągle i modlisz się żeby tak się nie stało. Totalnie straciłaś wiarę w siebie i w to, że ktoś może Cię pokochac. Przez niego. On Cię zniszczył. Nie potrafisz zaufać już tak naprawdę. I dusisz się przez to.

Znów motyle w brzuchu. A tak bardzo... teksty

novaja dodano: 18 sierpnia 2015

Znów motyle w brzuchu. A tak bardzo nie chciałam już ich czuć..

Idę do przodu. Większymi czy... teksty

novaja dodano: 17 sierpnia 2015

Idę do przodu. Większymi czy mniejszymi krokami. Ale idę. Nie mam już nadzieji. Chociaż wiem, że zawsze będę pamiętała o nim. O jego oczach, uśmiechu, dotyku. Ale nie mogę stać w miejscu. Jest ktoś nowy. Ktoś kto mi bardzo pomógł. Dobrze mi przy nim. Nie chcę go stracić. Nie mogę się wahać. Odcinam się od przeszłości. Mimo, że to cholernie boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV