głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Czuję się jakby coś zżerało mnie od środka. Ból stres zmęczenie. Nie potrafię opanować emocji. Wszystko idzie tak bardzo nie po mojej myśli. Nic się nie układa.

novaja

novaja.moblo.pl
Czuję się jakby coś zżerało mnie od środka. Ból stres zmęczenie. Nie potrafię opanować emocji. Wszystko idzie tak bardzo nie po mojej myśli. Nic się nie układa. Zresztą
Czuję się jakby coś zżerało mnie... teksty

novaja dodano: 29 sierpnia 2015

Czuję się jakby coś zżerało mnie od środka. Ból, stres, zmęczenie. Nie potrafię opanować emocji. Wszystko idzie tak bardzo nie po mojej myśli. Nic się nie układa. Zresztą nic nowego.. Wszystko jest takie bez sensu. Czuję się jakbym powoli umierała.

 Chcę czuć Twój oddech na ramieniu... teksty

novaja dodano: 27 sierpnia 2015

"Chcę czuć Twój oddech na ramieniu, oddychać Twym oddechem. Co dzień widzieć Twój uśmiech i odpowiadać uśmiechem.."

Mam złe przeczucie. Nie potrafię... teksty

novaja dodano: 27 sierpnia 2015

Mam złe przeczucie. Nie potrafię już myśleć pozytywnie. Nie chcę myśleć, że będzie dobrze, że w końcu się ułoży. Nie chcę się znowu rozczarować.

Miałeś być tylko kumplem... teksty

novaja dodano: 27 sierpnia 2015

Miałeś być tylko kumplem, wsparciem, przyjacielem. Jeden dzień. Zmienił wszystko. Nie wiem czy żałuję. Nie powinno się tak stać. Powinno być jak wcześniej. A tu nagle moje głupie serce wpadło na jakże głupi pomysł żebyś był kimś więcej. Mam ochote je wyrwać i rzucić w lesie jakiejś zwierzynie na pożarcie. Nie chcę żeby ktoś znów przysłonił mi cały świat. Nie chcę potem kolejny raz zostać z niczym.

Zasnąć i się nie obudzić.. Tylko... teksty

novaja dodano: 27 sierpnia 2015

Zasnąć i się nie obudzić.. Tylko tego teraz chcę

Tak bardzo bym chciała w końcu być... teksty

novaja dodano: 26 sierpnia 2015

Tak bardzo bym chciała w końcu być szczęśliwa. Nie być samotna. Mieć tą pewność, której tak bardzo mi brakuje.. Wiedzieć, że ktoś darzy mnie prawdziwym uczuciem i nigdy mnie nie zrani. Nie porzuci jak zabawkę, która się znudziła. Kogoś kto każdego dnia będzie udowadniał, że się stara, że mu zależy. Takie moje małe marzenie. Które nigdy i tak się nie spełni.

Na początku widać starania. A... teksty

novaja dodano: 26 sierpnia 2015

Na początku widać starania. A później ktoś myśli, że już zdobył Twoje zaufanie i nie musi się starać. I już nie jesr tak fajnie. Wszystko staje się rutyną. Wszystko jest takie byle jakie..

Potrzebuję bliskości. Tego  że... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

Potrzebuję bliskości. Tego, że niezależnie od sytuacji będę dla kogoś najważniejsza. I nic i nikt inny nie będzie się liczył kiedy będzie ze mną. Przytuli mnie kiedy będę tego potrzebowała, wysłucha kiedy będę przeklinała cały świat dławiąc się łzami, albo po prostu ze mną posiedzi w milczeniu trzymając mnie za rękę. Znajomi, przyjaciele tak naprawdę nie rozumieją. Potrzebuję kogoś, kto przeżył tyle co ja. Taką bratnią duszę. Chcę być spokojna. Czuć, że w końcu mogę komuś zaufać, że mnie nie zostawi, gdy pojawi się lepsza opcja. Nie chcę już nigdy się bać, że znów ktoś odejdzie i mnie zrani.

Myślałam  że już jest lepiej. Od... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

Myślałam, że już jest lepiej. Od roku nie myślałam o tym ani razu, aż do dzisiaj. Ten dzień totalnie mnie załamał. Nie wiem czemu. Tak po prostu. Bez żadnego powodu. Znowu mam ochotę sięgnąć po ostrze. Znów chcę poczuć ten ból, który na chwile mi pomagał. Gdy patrzę na blizny na rękach wszystko wraca.. Chcę poczuć tą ulgę, którą czułam przy tym. Chociaż na chwilę.

Niby jest dobrze  niby się wszystko... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

Niby jest dobrze, niby się wszystko powoli zaczyna układać.. Ale właśnie.. Niby. Tak naprawde jesteś rozdarta i wszystko dosłownie wszystko stoi pod znakiem zapytania. Niczego nie jesteś pewna. Nawet tego czy jeszcze śnisz, czy się obudziłaś, czy jeszcze żyjesz, czy może Ci się tak tylko wydaje. Jest dziwnie. Taki dziwny spokój, który tak dużo daje do myślenia. Ten deszczowy, szary dzień tylko jeszcze bardziej Cię dobija. Jest Ci źle z samą sobą.

I przychodzą takie momenty  kiedy... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

I przychodzą takie momenty, kiedy nie masz pojęcia co zrobić ze swoim życiem. Wszystko Cię przytłacza, masz na głowie tyle spraw, zżera Cię stres, w którym ciągle żyjesz..dorosłość.. I wtedy chcesz mieć znów kilka lat i bawić się beztrosko w piaskownicy i być wolnym od wszystkich zmartwień. Czasem sie zastanawiasz czy w ogóle jesteś gotowa na to by dorosnąć. Wszystko Cię przytłacza i kompletnie sobie z tym nie radzisz..

 Kochaj mnie nieprzytomnie jak... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

"Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka plomien, jak sucha studnia wode. Kochaj mnie namietnie tak jakby swiat sie skonczyc mial."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV