głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Mam złe przeczucie. Nie potrafię już myśleć pozytywnie. Nie chcę myśleć że będzie dobrze że w końcu się ułoży. Nie chcę się znowu rozczarować. Zasnąć i się nie

novaja

novaja.moblo.pl
Mam złe przeczucie. Nie potrafię już myśleć pozytywnie. Nie chcę myśleć że będzie dobrze że w końcu się ułoży. Nie chcę się znowu rozczarować.
Mam złe przeczucie. Nie potrafię... teksty

novaja dodano: 27 sierpnia 2015

Mam złe przeczucie. Nie potrafię już myśleć pozytywnie. Nie chcę myśleć, że będzie dobrze, że w końcu się ułoży. Nie chcę się znowu rozczarować.

Zasnąć i się nie obudzić.. Tylko... teksty

novaja dodano: 27 sierpnia 2015

Zasnąć i się nie obudzić.. Tylko tego teraz chcę

Tak bardzo bym chciała w końcu być... teksty

novaja dodano: 26 sierpnia 2015

Tak bardzo bym chciała w końcu być szczęśliwa. Nie być samotna. Mieć tą pewność, której tak bardzo mi brakuje.. Wiedzieć, że ktoś darzy mnie prawdziwym uczuciem i nigdy mnie nie zrani. Nie porzuci jak zabawkę, która się znudziła. Kogoś kto każdego dnia będzie udowadniał, że się stara, że mu zależy. Takie moje małe marzenie. Które nigdy i tak się nie spełni.

Na początku widać starania. A... teksty

novaja dodano: 26 sierpnia 2015

Na początku widać starania. A później ktoś myśli, że już zdobył Twoje zaufanie i nie musi się starać. I już nie jesr tak fajnie. Wszystko staje się rutyną. Wszystko jest takie byle jakie..

Potrzebuję bliskości. Tego  że... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

Potrzebuję bliskości. Tego, że niezależnie od sytuacji będę dla kogoś najważniejsza. I nic i nikt inny nie będzie się liczył kiedy będzie ze mną. Przytuli mnie kiedy będę tego potrzebowała, wysłucha kiedy będę przeklinała cały świat dławiąc się łzami, albo po prostu ze mną posiedzi w milczeniu trzymając mnie za rękę. Znajomi, przyjaciele tak naprawdę nie rozumieją. Potrzebuję kogoś, kto przeżył tyle co ja. Taką bratnią duszę. Chcę być spokojna. Czuć, że w końcu mogę komuś zaufać, że mnie nie zostawi, gdy pojawi się lepsza opcja. Nie chcę już nigdy się bać, że znów ktoś odejdzie i mnie zrani.

Myślałam  że już jest lepiej. Od... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

Myślałam, że już jest lepiej. Od roku nie myślałam o tym ani razu, aż do dzisiaj. Ten dzień totalnie mnie załamał. Nie wiem czemu. Tak po prostu. Bez żadnego powodu. Znowu mam ochotę sięgnąć po ostrze. Znów chcę poczuć ten ból, który na chwile mi pomagał. Gdy patrzę na blizny na rękach wszystko wraca.. Chcę poczuć tą ulgę, którą czułam przy tym. Chociaż na chwilę.

Niby jest dobrze  niby się wszystko... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

Niby jest dobrze, niby się wszystko powoli zaczyna układać.. Ale właśnie.. Niby. Tak naprawde jesteś rozdarta i wszystko dosłownie wszystko stoi pod znakiem zapytania. Niczego nie jesteś pewna. Nawet tego czy jeszcze śnisz, czy się obudziłaś, czy jeszcze żyjesz, czy może Ci się tak tylko wydaje. Jest dziwnie. Taki dziwny spokój, który tak dużo daje do myślenia. Ten deszczowy, szary dzień tylko jeszcze bardziej Cię dobija. Jest Ci źle z samą sobą.

I przychodzą takie momenty  kiedy... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

I przychodzą takie momenty, kiedy nie masz pojęcia co zrobić ze swoim życiem. Wszystko Cię przytłacza, masz na głowie tyle spraw, zżera Cię stres, w którym ciągle żyjesz..dorosłość.. I wtedy chcesz mieć znów kilka lat i bawić się beztrosko w piaskownicy i być wolnym od wszystkich zmartwień. Czasem sie zastanawiasz czy w ogóle jesteś gotowa na to by dorosnąć. Wszystko Cię przytłacza i kompletnie sobie z tym nie radzisz..

 Kochaj mnie nieprzytomnie jak... teksty

novaja dodano: 25 sierpnia 2015

"Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka plomien, jak sucha studnia wode. Kochaj mnie namietnie tak jakby swiat sie skonczyc mial."

Boje sie. Tak cholernie mocno sie... teksty

novaja dodano: 21 sierpnia 2015

Boje sie. Tak cholernie mocno sie boje. Nie chce byc zdradzona. Porzucona. Nie chce znow cierpiec. Nie zniose tego po raz kolejny.

Chyba nigdy nie będę gotowa by żyć. teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Chyba nigdy nie będę gotowa by żyć.

Ten ból jest najgorszy. Gorszy od... teksty

novaja dodano: 20 sierpnia 2015

Ten ból jest najgorszy. Gorszy od tego, gdy ktoś kogo kochasz Cię zranił. Gorszy od tego, gdy stracisz kogoś bliskiego. Gorszy od wszystkiego. Ten ból, którego nie da się wyrazić słowami. Którego się nie da zrozumieć. Ból istnienia. I jesteś zbyt przytłoczona i nawet nie masz sił by to skończyć. By skończyć wszystko. Nic nie jesteś w stanie z tym zrobić. To jest zdecydowanie najgorsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV