głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Zamykam oczy one się otwierają. Nie chcę myśleć wspominać mózg ciągle wraca do przeszłości. Chcę cholernego spokoju serce wali jak oszalałe. Nawet moje własne n

novaja

novaja.moblo.pl
Zamykam oczy one się otwierają. Nie chcę myśleć wspominać mózg ciągle wraca do przeszłości. Chcę cholernego spokoju serce wali jak oszalałe. Nawet moje własne narządy
Zamykam oczy  one się otwierają.... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2016

Zamykam oczy, one się otwierają. Nie chcę myśleć, wspominać, mózg ciągle wraca do przeszłości. Chcę cholernego spokoju, serce wali jak oszalałe. Nawet moje własne narządy mnie nienawidzą i chcą żebym cierpiała.

Przeszłość  cholerstwo   które ma... teksty

novaja dodano: 13 czerwca 2016

Przeszłość- cholerstwo, które ma niszczycielską moc. Próbujesz ogarnąć swoje życie. Chcesz być szcześliwy. Wszystko idzie dobrze, według twojej myśli. I wtedy właśnie powraca. Każda rana boli od nowa i zatruwa Ci życie.

https:  youtu.be elkn C YXDI... teksty

novaja dodano: 19 marca 2016

https://youtu.be/elkn_C_YXDI 👌👌👌

Nienawidzę tego uczucia gdy po... teksty

novaja dodano: 17 marca 2016

Nienawidzę tego uczucia gdy po kolejnej nie przespanej nocy nie mam na nic siły. Wszystko wraca. I dobija. Złe wspomnienia nie pozwalają o sobie zapomnieć. Z oczu znów płyną łzy a ja nie mam nad tym kontroli.

Kolejna ciężka noc. Tyle myśli... teksty

novaja dodano: 6 marca 2016

Kolejna ciężka noc. Tyle myśli, które nie pozwalają spać. Znowu rano budzę się z przyspieszonym oddechem. W całym pokoju słyszę bicie mojego serca, które zagłusza tą przerażającą ciszę. Nie wiem czy dam radę. Nie wiem czy to wytrzymam.

Chciałabym wymazać wszystkie złe... teksty

novaja dodano: 6 marca 2016

Chciałabym wymazać wszystkie złe chwile. Chciałabym zapomnieć o wszystkich przykrych rzeczach, które mnie spotkały. Nie myśleć. Uciec. Odciąć się od przeszłości, która nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Chciałabym wyrzucić z głowy świadomość że nie zasługuję na szczęście. Ale nie potrafię. Nie potrafię tego zrobić, bo życie ciągle daje mi kopa i utwierdza mnie w przekonaniu że tak jest. Że nie jestem nic warta. Że powinnam stąd zniknąć. Tak bardzo chciałabym chociaż na chwilę być wolna od tego.

https:  youtu.be 5eFdt6Y 34E  I... teksty

novaja dodano: 4 marca 2016

https://youtu.be/5eFdt6Y_34E "I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce"

https:  youtu.be pWdpY5fVFJg... teksty

novaja dodano: 3 marca 2016

https://youtu.be/pWdpY5fVFJg "Będzie dłużył się każdy dzień, zbyt wielu spraw nie umiem znieść. Jeszcze jakiś czas będę sam, pozbieram się, zresztą który to już raz.."

Nic nie czuję. Tylko pustkę. I... teksty

novaja dodano: 3 marca 2016

Nic nie czuję. Tylko pustkę. I złość. Na cały świat. Na siebie. Byłam tak naiwna i wierzyłam w te wszystkie piękne słowa. Wszystko było kłamstwem. Nie ma mnie już. Tamta dziewczyna umarła.

Koniec. Koniec mojego dobrego serca.... teksty

novaja dodano: 2 marca 2016

Koniec. Koniec mojego dobrego serca. To się nie opłaca. Źle się na tym wychodzi. Coś pękło. Za dużo się wydarzyło. Za dużo już cierpiałam. Ludzie to skurwiele. Teraz będzie inaczej. Stanę się potworem którego sami stworzyli.

Ludzie to kurwy. Każdy. Bez... teksty

novaja dodano: 1 marca 2016

Ludzie to kurwy. Każdy. Bez wyjątku. Nic nie ma sensu. Jedna sekunda wystarczy by to o co się tak bardzo starałam odbudować się spierdoliło. Jak zawsze. Nie chcę tu być. Nie chcę być śmieciem, którym każdy może pomiatać. A tak się stało. Nawet ja sama to robię. Nie ma tu dla mnie miejsca. To koniec wszystkiego. Nie da się wyrazić tego bólu. Umarłam.

Chciałabym poczuć w końcu spokój.... teksty

novaja dodano: 20 luty 2016

Chciałabym poczuć w końcu spokój. Ten cholerny spokój. Nie bać się każdego dnia. Nie bać się samotności. Być pewnym chociaż jednej rzeczy. Że to jest to. Że tym razem się uda. Że on nie odejdzie. Dał mi namiastkę szczęścia. Już zapomniałam jakie to uczucie. Chciałabym żeby już tak zostało. Nie chcę więcej cierpieć.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV