głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Lata mijają człowiek dorasta jest bardziej dojrzały. Wydaje się że dorosłe życie uodporniło go i wzmocniło. Tyle się wydarzyło każda porażka pokazała że musi so

novaja

novaja.moblo.pl
Lata mijają człowiek dorasta jest bardziej dojrzały. Wydaje się że dorosłe życie uodporniło go i wzmocniło. Tyle się wydarzyło każda porażka pokazała że musi sobie j
Lata mijają  człowiek dorasta  jest... teksty

novaja dodano: 29 marca 2021

Lata mijają, człowiek dorasta, jest bardziej dojrzały. Wydaje się, że dorosłe życie uodporniło go i wzmocniło. Tyle się wydarzyło, każda porażka pokazała że musi sobie jakoś radzić, nie ma wyjścia. Ma obowiązki nie może jak mała dziewczynka po prostu rzucić w kąt zabawki i płakać do poduszki. Zastanawiało mnie dlaczego niektórzy ludzie tak ciągle biegną. Każdą minutę mają zaplanowaną, zawsze znajdą sobie jakieś zajęcie. Już wiem.. oni nie chcą dopuścić do momentu w którym się zatrzymasz. Bo przychodzą takie chwile kiedy masz czas na analizowanie i rozmyślanie o przeszłości. Nagle sobie wszystko przypominasz a myślałaś że to już dawno minęło. Kazda blizna o sobie przypomina. Dziwne uczucie.. trochę boli ale nie do końca to ból.. niemiłe wspomnienie, którego nie potrafisz zidentyfikować i nazwać. I wtedy budzi się w środku ta mała dziewczynka.. ale pozwól jej na to. Każdy ma czasem chwilę słabości i ma prawo wyrazić emocje. Ale potem idź dalej, walcz.

Przychodzą takie momenty kiedy... teksty

novaja dodano: 15 listopada 2017

Przychodzą takie momenty kiedy zastanawiasz się czego chcesz, dokąd zmierzasz. I jest Ci to obojętne. Chociaż nie powinno. Jesteś opróżniony z uczuć. Nie potrafisz ufać. Tęsknota i ból Cię zabiły. Jak to jest być naprawdę szczęśliwym?

 Ile Cię trzeba dotknąć razy żeby... teksty

novaja dodano: 28 luty 2017

"Ile Cię trzeba dotknąć razy żeby się człowiek poparzył. Ale tak żeby już więcej ani razu. Żeby już więcej za nic. Żeby już więcej nie miał odwagi. No ile razy?"~happysad

Pieprzona bezsilność. Widzisz że... teksty

novaja dodano: 27 luty 2017

Pieprzona bezsilność. Widzisz że coś tracisz, że coś Ci ucieka, ale nic nie możesz z tym zrobić.

W swoim życiu spotykamy wielu ludzi.... teksty

novaja dodano: 26 luty 2017

W swoim życiu spotykamy wielu ludzi. Wielu z nich nas skrzywdzi, inni zapomną o nas ale takie życie. Przychodzą, odchodzą taka kolej rzeczy. Ale czasem zdarzają się takie osoby, które chcesz zatrzymać. Które są ale nigdy nie wiesz jak długo zostaną. Po przeanalizowaniu wszystkiego wiesz, że musisz czasem zrezygnować z tego czego Ty chcesz. Żeby ich nie stracić. Szkoda czasu na kłótnie, nie ważne kto ma rację. Doceniaj ich póki są. Takie osoby zdarzają się raz na milion. Dla nich warto zrezygnować z wielu rzeczy. I wiem że naiwność to moje drugie imię i jeszcze za to oberwę od życia. Ale czasem po prostu nie wiesz co innego możesz zrobić by ktoś dostrzegł w Tobie to co Ty widzisz w nim i by chciał być przy Tobie do końca. Jedyne co wtedy chcesz zrobić to sprawić żeby on czuł się dobrze. Twoje uczucia się wtedy nie liczą.

Jest wiele nieprzyjemnych uczuć w... teksty

novaja dodano: 25 grudnia 2016

Jest wiele nieprzyjemnych uczuć w życiu. Lecz najgorsze jest to kiedy osoba która jest całym Twoim światem nagle mówi że to koniec . Że Cię nie kocha. Że nie ma już nic. I kłamią Ci co mówią że jak nie ta to inna, nie pierwsza i nie ostatnia. Jeżeli kochasz naprawdę to umierasz. Dusza umiera. I ciało powinno zrobić to samo. Bo nie da się żyć w połowie. Nie da się umierać w połowie. Jesteś albo Cię nie ma. Mnie już nie będzie. Życie to jedno wielkie pieprzone kłamstwo.

Zdrada.. To chyba największy dowód... teksty

novaja dodano: 3 listopada 2016

Zdrada.. To chyba największy dowód na brak szacunku do drugiej osoby. To najgorsze co można zrobić swojemu partnerowi. I mimo starań, chęci, jeśli nawet naprawdę się tego żałuje chyba nie da się tego w żaden sposób wynagrodzić. Nawet jeśli ukochana osoba wybaczy to nie da się zapomnieć. Zostaje ciągły strach. Gdyby się dało dałbyś jej gwiazdkę z nieba. Naprawdę ją kochasz. Ale to już nie to samo. Zawsze zostaje cień nieufności. Zawsze zostaje blizna, która już nigdy nie zniknie. Oszukiwać kogoś to tak jakby go zabijać. I to nie nagła śmierć której się nie poczuje. Umiera się powoli w potwornych męczarniach. Ale prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Jeżeli istnieje. I mimo bólu nie chcesz umierać samotnie. Jeśli kochasz naprawdę chcesz umierać w tych męczarniach przy tej osobie, przez którą cierpisz. Bo nie ma świata bez niej. Nie ma niczego. Bo tak naprawdę ona daje Ci wszystko. Ból i sens życia. Nawet cierpiąc jesteś szczęśliwy. Zabawne prawda..? Absurdalne. Ale prawdziwe.

Zamykam oczy  one się otwierają.... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2016

Zamykam oczy, one się otwierają. Nie chcę myśleć, wspominać, mózg ciągle wraca do przeszłości. Chcę cholernego spokoju, serce wali jak oszalałe. Nawet moje własne narządy mnie nienawidzą i chcą żebym cierpiała.

Przeszłość  cholerstwo   które ma... teksty

novaja dodano: 13 czerwca 2016

Przeszłość- cholerstwo, które ma niszczycielską moc. Próbujesz ogarnąć swoje życie. Chcesz być szcześliwy. Wszystko idzie dobrze, według twojej myśli. I wtedy właśnie powraca. Każda rana boli od nowa i zatruwa Ci życie.

https:  youtu.be elkn C YXDI... teksty

novaja dodano: 19 marca 2016

https://youtu.be/elkn_C_YXDI 👌👌👌

Nienawidzę tego uczucia gdy po... teksty

novaja dodano: 17 marca 2016

Nienawidzę tego uczucia gdy po kolejnej nie przespanej nocy nie mam na nic siły. Wszystko wraca. I dobija. Złe wspomnienia nie pozwalają o sobie zapomnieć. Z oczu znów płyną łzy a ja nie mam nad tym kontroli.

Kolejna ciężka noc. Tyle myśli... teksty

novaja dodano: 6 marca 2016

Kolejna ciężka noc. Tyle myśli, które nie pozwalają spać. Znowu rano budzę się z przyspieszonym oddechem. W całym pokoju słyszę bicie mojego serca, które zagłusza tą przerażającą ciszę. Nie wiem czy dam radę. Nie wiem czy to wytrzymam.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV