głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Nie rozumiem wytłumacz mi dlaczego jest mi tak smutno dziś? Bez Ciebie nic nie jest jak ma być. Serce nie bije jak powinno bić. Tak bardzo chcę. Zapomnieć. O T

novaja

novaja.moblo.pl
Nie rozumiem wytłumacz mi dlaczego jest mi tak smutno dziś? Bez Ciebie nic nie jest jak ma być. Serce nie bije jak powinno bić.
 Nie rozumiem  wytłumacz mi... teksty

novaja dodano: 26 września 2015

"Nie rozumiem, wytłumacz mi, dlaczego jest mi tak smutno dziś? Bez Ciebie nic nie jest jak ma być. Serce nie bije jak powinno bić."

Tak bardzo chcę. Zapomnieć. O... teksty

novaja dodano: 22 września 2015

Tak bardzo chcę. Zapomnieć. O Tobie. Tak jak Ty już zapomniałeś o mnie. O nas. O tym jak mnie zraniłeś. O tym całym nieporozumieniu. Tak bardzo chcę przestać Cię kochać. Nie myśleć o Tobie. Tak jak Ty już nie myślisz o mnie. Ale nie potrafię. Bo w przeciwieństwie do Ciebie wiem czym jest miłość. I nie kocha się dla zabawy. Moja miłość do Ciebie stała się cholerną chorobą, która nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Tak bardzo chcę się wyleczyć z tej chorej miłości do Ciebie. Nie potrafię. Boję się, że to już nieuleczalnie.

Umiesz liczyć licz na siebie.... teksty

novaja dodano: 21 września 2015

Umiesz liczyć-licz na siebie. Święta zasada, w którą od dziś tylko wierzę. Ludzie to najgorsze bestie jakie mogą istnieć. Trudno czasem uwierzyć że ktoś jest w stanie okazać się tak podłym. I potafi jednym nawet słowem nas zabić.

Lęk przed ludźmi. Lęk przed... teksty

novaja dodano: 21 września 2015

Lęk przed ludźmi. Lęk przed światem. Lęk przed każdą najmniejszą rzeczą, która może mnie zranić.

Samotność jest najgorszą rzeczą.... teksty

novaja dodano: 17 września 2015

Samotność jest najgorszą rzeczą. Zdecydowanie. I choć bym nie wiem jak zaprzeczała i mówiła że fajnie jest być singlem to nie prawda. Że nie muszę się niczym przejmować, mogę robić co chcę, nic mnie nie ogranicza. Bzdura. Samotność to najgorsza kara jaka może spotkać człowieka.

Spójrz na moje rany i blizny. Z nich... teksty

novaja dodano: 17 września 2015

Spójrz na moje rany i blizny. Z nich wyczytasz wszystko.

To jest takie trudne. Jeśli... teksty

novaja dodano: 16 września 2015

To jest takie trudne. Jeśli postanowiłeś odejść to mi powiedz chciaż jak mam bez Ciebie żyć. Oddałam Ci całą siebie. Wszystko co miałam. Ale Ciebie to nie obchodzi. Masz gdzieś to że tak bardzo cierpię. Że nie śpię po nocach. Że wciąż Cię tak cholernie mocno kocham. Że umieram z tej miłości. Zabijasz mnie.

Uciec. Gdzieś w inne miejsce. Inny... teksty

novaja dodano: 15 września 2015

Uciec. Gdzieś w inne miejsce. Inny wymiar. Nie patrzeć już nigdy na te rzeczy, które to wszystko przypominają. Ludzi. Miejsca. Gdzieś w nieznane. Kompletnie inne. Nie rozpoznać w tłumie znajomych twarzy. Piosenki, która Cię przypomina. I tej ławki w parku. Nie wracać myślami tu gdzie tak ciężko jest bez Ciebie. Zapomnieć.

To wszystko jest takie bez sensu.... teksty

novaja dodano: 14 września 2015

To wszystko jest takie bez sensu. Takie szare. Monotonne. Smutne. Pierwsza myśl w głowie poza chęcią zakończenia tej męczarni zwanej 'życiem' to Ty. Ta tęsknota nie ma sensu. I dobrze o tym wiem. Ale jestem pełna sprzeczności. I mimo wszystko wciąż tęsknię. I czekam na ten dzień kiedy przyjdzie nam się spotkać. Mimo że cholernie się tego boję, nie mogę się tego doczekać. To jest takie absurdalne. Takie nielogiczne. Ale w miłości nie ma miejsca na logikę.

 Dlaczego wciąż o Tobie myślę... teksty

novaja dodano: 12 września 2015

"Dlaczego wciąż o Tobie myślę, wciąż jesteś w snach? Dlaczego Gdy Cię nie ma cały świat traci blask? Dlaczego między nami więzy postawił los?.."

Mogę udawać i oszukiwać wszystkich... teksty

novaja dodano: 11 września 2015

Mogę udawać i oszukiwać wszystkich ale nie oszukam samej siebie. Wciąż Cię kocham. Tak samo mocno. Na myśl o Tobie oczy zachodzą łzami. Serce mocniej bije. Jakby chciało się wyrwać by być przy Tobie. Wciąż się boję, że jeśli Cię spotkam nie będę potrafiła sobie z tym poradzić. Ale mimo to chciałabym Cię spotkać. Zobaczyć Twój uśmiech, oczy, do których od początku miałam słabość. Nie chcę i nie potrafię się z Ciebie wyleczyć.

Znów to pieprzone rozczarowanie.... teksty

novaja dodano: 8 września 2015

Znów to pieprzone rozczarowanie. Znów ta cholerna zielona kropka sprawia, że serce chce wyrwać płuca. Siedzisz mi w głowie choć już dawno nie powinno Cię w niej być. Myśl o Tobie sprawia, że każdą część mojego ciała przeszywa dreszcz. Myślałam że już się wyleczyłam. Chociaż trochę. I choć jakoś wychodzi mi mieć wyjebane na innych, nie potrafię w dalszym ciągu mieć wyjebane na Ciebie. Znów mnie to męczy. Mam tego dość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV